4

Jest napisane. "Pisze", to długopis :)

2

Fabregas już zrezygnował z gry w Chelsea i przeprowadza wywiady :D (obrazek do artykułu)

0

*konferencja

0

Kolejna dobra konferecja "Taty".

Ps. Chyba lekka literówka się wkradła.
"Trener pował na to spotkanie..."

0

No ładnie do góry nogami mam.

0

*Lewą

0

Powinni grać więcej prawą stroną, a nie tylko do alexisa. -.-

0

Boże znowu taki fail przed końcem polowy :(

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?