2

Cieszmy się ze Frankie kocha Barce bo gdyby to był piłkarz neutralnie nastawiony do klubu to po cyrkach z zeszłego roku jakie zafundował mu zarząd tylko czekałby na koniec umowy i odszedł za darmo ;)

0

@Bagsik88 przecież chyba 4ty raz tłumacze ze klasa piłkarza nie zależy od trofeów, obojętnie czy dał bvb, Lecha Poznań, Bayern czy Barce, to nie ma znaczenia.

Piłka nożna to sport drużynowy, trofea do oceny sportowca maja znaczenie w sportach indywidualnych, takich jak tenis i doskonale pokazuje to właśnie przykład reprezentacji - możesz być najlepszym piłkarzem ale jak urodzisz sie w słabym pilkarsko kraju to nic repka nie osiągniesz.

0

@Bagsik88 a z czym się tutaj nie zgadzasz?

1 teza: „Messi tez nie zdobyłby ~40 pucharów gdyby grał w athletic Bilbao (taki sam średniak ligi hiszpańskiej jak Tottenham ligi angielskiej - wyłączając z Tottenhamu Kane’a)". ——> masz inne zdanie? Wątpię.

2 teza: „Ale i tak Borussia bez Roberta to drugi zespół w Niemczech a Tottenham bez Kane’a będzie miał ciężko być w top 7." ——> masz inne zdanie? Wątpię.

0

@Bagsik88 przeczytaj jeszcze raz pierwszy komentarz jaki napisałem: wygrane trofea nie maja absolutnie nic do znaczenia w kwestii tego / kto gorszy gdyż piłka nożna to sport drużynowy a nie indywidualny.

Jak nie wystarczy to powtórz ta czynność.

0

@Bagsik88 wariacie ja tylko napisałem ze przy porównywaniu klasy piłkarzy nie ma sensu wypisywania listy trofeów bo piłka nożna to sport drużynowy.


Ale i tak Borussia bez Roberta to drugi zespół w Niemczech a Tottenham bez Kane’a będzie miał ciężko być w top 7.

0

@MesQueUnClub96 wygrane trofea nie maja absolutnie nic do znaczenia w kwestii tego / kto gorszy gdyż piłka nożna to sport drużynowy a nie indywidualny. Messi tez nie zdobyłby ~40 pucharów gdyby grał w athletic Bilbao (taki sam średniak ligi hiszpańskiej jak Tottenham ligi angielskiej - wyłączając z Tottenhamu Kane’a)

0

@LionelM95 oki napisałem

0

@LionelM95 lepiej sobie to ściągnij za darmo, tak będzie taniej.

7

@LionelM95 nie kupuj tego syfu mały

0

@JimMorrisonFCB proponuje laporte lub pique

0

@Katalończyk 99 włączysz włączysz ;)

3

@[Oli] przez 120 lat nie dosięgnęla, nie łudź się ze to się zmieni :)

0

Zajebiscie ważny zawodnik grający 10 minut tygodniowo.

0

@Sulimo hydroksyzyne chciałem brac ale wystraszyłem się jak przeczytałem ze może być to cardiotoksyczne

0

@mientusek1407 Barca pozyskała tez Inigo Martineza.

0

@mekston ale tak jest w każdym sezonie, bez wyjątków :)

Barca musi zrobić więcej niż real żeby zdobyć taka sama ilość punktów.

0

@mekston ale nie ma potrzeby stosować słowa „tamtej” bo to wskazywałoby na to ze w tamtym sezonie doszło do jakiejś wyjątkowej anomalii podczas gdy w KAZDYM sezonie liga gwizdana jest pod madryt.

Nie zamierzam jednak się spierać. Proponuje za to w tej dyskusji rozpocząć liczenie punktów które sa zabierane / dodawane Barcy - od pierwszej do ostatniej kolejki.

Możemy przyjąć ze po 1 kolejce zabrano Barcy 2 punkty. Athletic nie zremisowałby z realem gdyby dostał karnego wiec real z pomocą sędziego czy bez i tak zgarnalby trzy punkty. Barca obiektywnie zaś wygrałaby gdyby (między innymi) Suarez otrzymał czerwona kartkę po faulu na Gundoganie.


Chyba nawet najbardziej wpatrzeni w real kibice zgodziliby się z taka ocena.

0

@mekston to nie jest kwestia „tamtej” ligi. Barca co sezon traci powiedzmy od 5 do 10 punktów z tytułu tego ze sedziowie gdwizdza pod madryt.

1

@SkilledHydra16 szkoda tylko ze na koniec sezonu ta bramka nic nie dała :(

0

@Firestone nie od dzisiaj wiemy ze Chelsea przepłaca kilkukrotnie za piłkarzy. To ze kupują Mudryka za 100 milionów gdzie jest warty 50 jasno wskazuje ze nie jest to klub z którego warto brac przykład :)

0

@Firestone a co to za sztuka negocjacyjna żeby zapłacić za Kounde 60m, za Raphinia 60 i za Lewego 50 zaś dostać za Dembele 35 i za Griezmanna 20?

3

@AlwaysBlaugrana gorzej nie będzie, żadnego cudu Alemany nie dokonał.

1

@AlwaysBlaugrana No dokładnie, tylko w takim przypadku po holere kupował Raphinia (mając już Ferrana i Dembele na PS), zamiast kupić za te pieniądze spd lub sp

2

@fart szkoda ze wcześniej nie przyszedł jako zmiennik Busiego. Oriol topowym spd nie jest i powinien być u nas rezerwowym odciazajacym Busiego, być może w takim układzie Busi by został na kolejny rok.

5

@bari_94 Xavi jest słabym trenerem niestety. Nie potrafi dostosować składu do rywala, ugina się pod presja zarządu i pod presja zawodników, w trakcie meczu popada w skrajnosci - przegrywamy to wrzuca 4 napastników, zbyt późno wyciąga wnioski (sporo czasu męczył nas wystawianiem Raphini na LS).

0

Xavi out please

2

@MarioVeB! Problem w tym ze już nic nie wart pod katem sprzedaży. W grę wchodziłoby jedynie oddanie.

2

@Crema Catalunya Torres duża część kariery grał na PS, plus w rezerwie Yamal.

0

@MesQueUnClub96 Pep by go nie wpuścił na taki mecz pewnie albo zdjął po 45 minutach. W tym sezonie Haaland nie odpocznie sobie w czasie mundialu wiec myśle ze Pep będzie go oszczędzać gdy będzie taka możliwość.

0

Jak zagrał Niemiec?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?