Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ukasz toc właśnie pisałem ze Yamal sobie nie pogra a Ty podałeś w kontrze przykład Balde który tez (w wieku 16 lat) nie grał :)
0
@skorupa1117 gdyby nie transfer do pierwszej drużyny to nie wiadomo czy przedłużyłby kontrakt, nie wiemy tez czy jest gotowym zawodnikiem czy nie bo zbyt mało go widzieliśmy, ale skoro w presezonie grał ochłapy to w sezonie tez nie ma co liczyć ze Xavi na niego postawi.
2
@Ukasz Balde nie grał w podstawowym składzie mając 16 lat.
0
@Criss18Barca było w artykule.
1
@Criss18Barca przy Xavim i tak Yamal w tym sezonie nie pogra :)
0
@Kluivert_P niby jak? Maja pieniądze, to kupują, wolny rynek
0
@Rhaan jeżeli drużyna by utrzymywała ten sam skład co przy 0-0, wówczas można by mówić o utracie kontroli. Problem polega na tym ze przy 1-0 Xavi zdejmował ofensywnych graczy a wprowadzał piłkarzy defensywnych od których ciężko wymagać kontroli. Podobnie w odwrotnej sytuacji, gdy Barca przegrywa to Xavi wprowadza nie wiedzieć po jaka holere 4tego napastnika.
0
Wiadomo co z militao?
0
@Murazor We wtorek nie byli w stanie go zapełnić
0
@Rhaan Nie no, murowaliśmy przy 1-0 prawie co tydzień i w tym sezonie zapewne też tak będzie :)
0
@Rhaan Dembele też robił przewagę tym ze wypuszczał sobie piłkę i pierwszy do niej dobiegał więc nie widzę przeszkód by Abde też był w stanie robić w ten sposób różnicę. Poza tym, przypomnij sobie murowanie wyniku w poprzednim sezonie - przy takim stylu gry idealnie jest mieć szybkiego skrzydłowego na kontry. Tiki-taka przeminęła :)
0
@Gaucho a niby jakiego młodzika wprowadził Xavi w poprzednim sezonie?
0
@Rhaan https://www.fcbarca.com/111360-abde-czolowym-dryblerem-europy-w-kategorii-do-lat-25.html
0
@Barca1922 jako magnes by kibice przychodzili na stadion :)
0
@szkutnik91 dobry wariat :D
0
@BoreekxD Dokładnie, ale nie ma za bardzo co patrzeć na przewidywania tych dzienników skoro jeden z nich przewiduje Raphinie na LS podczas gdy Raphinia prawie od roku gra wszystko na PS.
0
@abram3k Dziwne ze te kartki przechodzą na następny sezon. Gdyby przeszedł do innego klubu, np do Atletico to tez nie mógłby zagrać czy w takim układzie kartki by się wyczyściły?
0
@fenix1983 Nucz się nazwisk piłkarzy klubu któremu kibicujesz :)
No i co to za pomysł nie wystawiania jednego z najlepszych piłkarzy w kadrze - Balde...
3
@Kessie Oby Xavi nie ugiął się Kounde i nie wystawiał Araujo na PO. Kounde lepiej sobie radzi na PO niż na SO a Araujo lepiej na SO niż na PO.
Diarioas - ciekawe skąd idioci z diarioas wymyslili sobie Raphinie na lewej stronie skoro cały poprzedni sezon (poza głupimi testami Xaviego stawiania Raphini na LS w Lidze mistrzów) grał na prawej stronie...
Po jakiego grzyba Xavi chciał pozostania Dembele, kupił za 100+ milionów Ferrara i Raphinie skoro chce grać z jednym skrzydłowym XD
0
@Danyys Tylko i wyłącznie jeżeli Xaviemu będzie mu się dupa paliła i będzie próbować gonić wynik dziwacznym systemem z 4 napastnikami tak jak to było w meczu z Tottenhamem i w poprzednich edycjach lig mistrzów :)
No i zobaczymy jak będzie z kontuzjami, nikomu ich nie życzę ale nie widzę innej możliwości dla młodzików by się przebili przy Xavim. Nasz trener już rok temu udowodnił że jest betonem.
4
@Danyys Abde, Yamal.
0
@David_Martin gdyż Xavi niestety chce grać 4-4-2. Roberto od lat częściej gra na po niż w pomocy a Fermin nie pogra za wiele tak jak rok temu nie pograł Torre.
0
@Kaamilos87 sędzia pomoże :)
0
1.Jak gra bellingham?
2. Sędzia nie przekręca?
1
@fart dziwne ze nikt Moleiro nie kupił. Taki talent a tymczasem Liverpool / Chelsea kupują młodych pomocników po 100 milionów / sztuka.
1
@agaFCB w wywiadzie który ukazał się na stronie mówił ze to nic groźnego i będzie gotowy za kilka dni (mówił to tydzień - w tygodnie temu)
2
@KacperVEB toć przecież Barcelona nie będzie grać cały sezon 3ka / 4ka tych samych pomocników. Dla każdego starczy minut.
0
@Bartas7VeB w jaki sposob chciał wyrzucić Barce z Ligi Misztrzow? Przypomnij bo nie pamietam tej sytuacji. Dzięki z góry
0
@MateS jem jedzenie
0
@Katalonbar teraz nie, za 2 tygodnie jak ludzie pójdą na urlop tak.