Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co z Konate, Mingueza, Vlahovicem? Jakieś kluby się nimi interesują? Przedłużają kontrakty?
0
@barteq jak dla mnie spoko, my potrzebujemy killera pola karnego a Julek nim nie jest
1
@Hasszz w reprezentacji gra bardzo dobrze i nie sądzę by reprezentacja miała dwóch lepszych LS niż on :)
3
@MessiForeverTheBest w angielskim niekiedy fight stosuje się do starcia, niekoniecznie fizycznego
1
@Hasszz tak, żałuję, to jest dalej świetny LS co zapewne udowodni na mundialu ;)
1
@krefi10 uwaga nic
0
Dzień dobry, przychodzę po propozycje zakładów bukmacherskich na ten weekend
0
@LAMC_10 wymień :)
0
@Rastafarnianin ja tak się czuję gdy ktoś mi pisze / mówi że ogląda Cwiakale
0
@Jaan11 żeby sięgać po LM / ligę drużyna musi mieć zawodników o nadzwyczajnym talencie jak Mbappe, vinicius, Yamal, Raphinia.
W Atletico poza Alvarezem nie widzę takich piłkarzy :)
Ponadto, ciężko mieć zgraną drużynę robiąc tyle transferów co sezon ile robi Atletico
0
@MirusAmisz pewnie, jak wolisz, przy czym z mojego punktu widzenia taniej jest nawet kupić konsole za 2k i grać w nią 8 lat (bo tyle gdzieś średnio trwa jedna generacja) niż inwestować w mocnego PC
0
@MirusAmisz napisałem Tobie sposób przy którym nie stracisz ani złotówki :)
Ja tak robię z grami (poza FIFA): kupuje, przechodzę, sprzedaje
2
@MirusAmisz cóż szkodzi kupić konsole używaną a po przejściu gta ją sprzedać nie tracąc na tym ani złotówki?
0
Mogę się mylić ale według mnie to jest średniak. Ja nie wiem jak Atleti takimi transferami chce zawojować ligę / lm
0
@Murazor casemiro miał skończone 30
Lat gdy odchodził z realu.
Nie kupuje sie piłkarzy po 30tce za 80-100 milionów, nie przypominam sobie innego przypadku niż te dwa kupione za 80 milionów w tym wieku - jest to potwierdzenie tego że perez potrafi sprzedawać powyżej wartości rynkowej
0
@Kgorecki2500 no właśnie wydaje mi się że w takich miastach jak Kraków, Warszawa, Gdańsk, Wrocław na juniorskie stanowiska właśnie tak jest że chcesz i masz na jutro (w przenośni).
Jeżeli nie masz to zrób profil na LinkedIn i tam szukaj pracy - olx to gówno.
Idź do roboty plus minus zgodnej ze swoimi studiami albo do typowego korpo molocha jakich w Wrocławiu nie brakuje
1
@Borneo hmm ale my przecież już płacimy 5% na obronę i jakoś potęga w tym zakresie chyba się nie stajemy?
Ale… nie jestem ekspertem, na polityce się nie znam, więc jeżeli jestem w błędzie to mnie z niego wyprowadź
0
@Kgorecki2500 wiadomo, nie mój interes i nie hejtuje ale mieszkając we Wrocławiu, nie wolałbyś pójść do roboty:
1) lepiej płatnej
2) dającej cokolwiek wartościowego do wpisania w CV
0
@Safrani ja tak nie uważam ;)
Uważam że ośmieszyłbym sie zgrywając znawcę w temacie w którym znawca nie jestem, ja zaś wprost napisałem ze tematu obszernie nie znam.
Tak czy owak, z chęcią dowiem się czy mamy pełną dowolność w wydatkowaniu tych środków jeżeli chodzi o kraj z którego pozyskamy uzbrojenia, czy też jest to ściśle określone, jak sugerowały niektóre media
0
@PatrykBarca jeżeli jeden z tych pucharów to kms to trochę na wyrost jest krytykowanie za to xabiego.
1) trenował wtedy real kilka tygodni
2) wszystkie drużyny w Europie poza 1 przegrały kms, to tak jakby krytykować Flicka za odpadnięcie w 1/4 LM ;)
2
@AlexDark00 nie znam szczegółów ale chyba dodatkowo hajsem tym wzbogacimy inne narody zamiast wydać na tyle na ile to możliwe u lokalnych przedsiębiorców
0
@wojopancer nie, w tamtych latach nie oglądałem piłki
0
@AmigoBlancos trzeba pamiętać że rok temu sędzia zabrał Barcy dwie potencjalne bramki. Czemu tym razem miałoby być inaczej?
2
@NeroTFP1 zmienić formacje na 4-4-2 i wywalić Griezmanna, proste
0
@PatrychoO niewiele mu zostało skoro już ma problemy z oddychaniem
0
@ArterkHD w meczach grupowych tak, w play offach nie
0
@Criss18Barca nie no aż tak to nie, odpadliby z Bayernem :)
0
@Murazor żaden zawodnik nie ma prime w wieku 33 lat, zresztą porównaj co ronaldo robił w realu vs tego co robił w Juve ;)
0
@Murazor wow na prawdę chcesz mi napisać że piłkarz mający 33 lat nie jest post prime? :O
Porównujesz 25 latka (Neymara) do 33 latka…
1
@Messiah10 w dwumeczu z Bayernem Niemcom nie dali karnego w pierwszym meczu a w drugim padł dla realu gol po wolnym którego nie powinno być.
W dwumeczu z city w drugim meczu City na początku powinno dostać dwa karne.
Ciężko rywalizować z realem tak mocno wspieranym przez sędziów.