0

@Marcelinho99 to nawet nie jest on

1

@Roobo mężczyznę poznajemy po tym jak kończy, spokojnie :)

0

@WiernyKatalonii niekoniecznie, Fermin np też gra mocno do przodu

0

@macio_944 od razu po tym jak on przeprosi za kupno Roque i Ferrana zamiast Alvareza (chyba że popieprzyły mi się lata i nie było go jeszcze w klubie) :)


Odwołuję się jednak do tego że nie taki Deco super jak pokazuje Diaz i nie taki gówniany jak moznaby wnioskować; średniak po prostu, który teraz nie upilnował Dro a dwa lata temu Guiu

0

@Batys bo moglibyśmy w finale wygrać, tak jak Arsenal mógł wygrać z wielkiej Bayernem itp itd

Nawet jakbysmy jednak przegrali, co bardziej prawdopodobne, to zawsze lepiej odpaść później, niż wcześniej - przez wczesne odpadanie uciekła nam możliwość zagrania na kms i zarobienia grubej kasy.

0

@Batys i?

Za półfinał przytulilibyśmy dużo milionów

Za finał przytulilibyśmy dużo milionów.

Zrozum prostą matematykę plis

0

@Marcelinho99 szkoda że u nas Dembele nie był takim kotem

0

@LAMC_10 szkoda wielka że nie został do końca kariery w Barcy, to jak dla mnie trochę psuje jego legendę i widzę przestrzeń by w przyszłości ktoś pobił jego dokonania, które, gdyby został - byłyby nie do pobicia

0

@MOLESTA czy istnieje głupszy sport?

1

@Kubajnos345 no nie wiem, jednak chyba wolę Francuzów niż Niemców

4

@Kazragore wiesz że taki śmiech może być być też podyktowany stresem lub ogromnym smutkiem? :)

Na prawdę wierzysz że Fati cieszył się z tego że nic mu nie wychodzi? :o

2

@ProMILs któryś musiałby chyba jebnac sędziemu by czerwień dostać

1

@macio_944 no jasności to w realu mało, króluje kolor brązu

1

@KamQiX to zawsze był mixed martial arts młody człowieku: bjj ramosa, kopnięcia pepe, kopanie po kroczu przez endricka, łokcie w plecy Lewego w wykonaniu militao, trzymanie w pas i podnoszenie rywala przez rudigera, „czyste” wślizgi casemiro i tak dalej i tak dalej

2

@AmigoBlancos co jak co ręce piłkarze realu Madryt mają wyjątkowo sprawne, zwłaszcza tchouameni

0

@AmigoBlancos no właśnie dlatego go wykluczyłem.

Jeżeli nie Klopp to kto według Ciebie byłby najlepszą opcją?

0

@AmigoBlancos to że według Ciebie Messi top1 to wiem ale jest wiele osób uważających inaczej - dla mnie takim samym nieporozumieniem jak stawianie cr na 1 miejscu byłoby postawienie Maradony / Pele na pierwszym czy drugim miejscu

0

@AmigoBlancos bardziej śmieszy tylko stawianie cristiano nad Messim :)

1

@kuz jop, futbol pod kątem sędziowania & zasad to gówno straszne

0

@marcin62 zatem z punktu widzenia realu kto według Ciebie byłby najlepszym wyborem?

0

@Tom_Sta chyba masz na myśli Rashforda a nie Rafiego? :)

0

Na miejscu realu kogo z obecnie trenujących probowalibyście zwerbować (nie liczymy zatem Kloppa bo nie jest aktywnym trenerem)?

Ja Fabregasa choć pewnie skończyłby jak Xabi Alonso

0

@EzioAuditoreDF nie no Guardiola już wypalony ale Luis Enrique lub Fabregas byłoby supcio

0

@Arden z drugiej strony, jaki normalny człowiek idzie pracować do realu madryt?

Ja takiego nie znam w sumie

Pomyłka, znam: Luis Enrique :)

0

@kocuur pozycja prezesa la ligi oczywiście

0

@Piotr,1985 za to mbappe ma mistrzostwo świata i wicemistrzostwo czego vinicius najprawdopodniej nigdy mieć nie będzie :)

0

@Eklerek Pytanie czy faktycznie był ze spalonego bo nigdy nie widziałem tej akcji w analizie pod tym kątem

0

@Azazel_Pazuzu 900 osób ;o

Co oni tam robią lol

3

@Frimpong dla kibica Barcy i Fatiego smutna bo chłop miał papiery na bycie gwiazdą futbolu ;)

0

@Ilka na dworze :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?