Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Zoker widzisz, taki jest z Tobą problem, próbuje sprowadzić dyskusję na logiczne argumenty a Ty ograniczasz się do ironii :)
0
@ShawnC czyli przy uczciwym sędziowaniu awansowałoby Atletico czy Barcelona według Ciebie? :)
0
@Aequlibre jeżeli przy założeniu że na 100% przychodzi Silva to wtedy spoko.
Choć niestety Olmo nie chciałby odejść
1
@Zoker okej, i co z ta narracja jest nie tak?
Na luzie mogę podać 20 wielbłądów na korzyść realu z tego sezonu z którymi nawet fan realu się zgodzi, czy na korzyść Barcy potrafiłbyś odwdzięczyć się tym samym? :)
1
@Zoker taa nie powinien według Ciebie dostać wczoraj czerwonej?
1
@Who_you_mam istnieje jeszcze szansa że po bramce rudigera który również powinien być zawieszony do końca sezonu za atak na głowę przeciwnika ;)
0
@ShawnC otóż nie, odpadliśmy przez sędziego. Sam wczoraj przyznałeś że dla Koke należała się czerwona kartka. Uważasz że Atletico wygrałoby 2-0 na Camp Nou grając prawie cały mecz w 10tke?
0
@ShawnC myślisz że Courtois czy Oblak nie wyciągają setek? :)
Od tego jest bramkarz w topowym klubie
0
@ShawnC Amatorska obrona która traci najmniej goli w lidze xd
Jak więc nazwać obronę Atletico? Paralitycy?
0
@Aequlibre ja mówię o podstawowych pozycjach tych zawodników. Piłkarze najlepiej czują się na swojej pozycji i o ile to możliwe, tam powinni grać.
W związku z powyższym, powtarzam, nie mamy nominalnego SPO poza Ferminem i Olmo
0
@takisobiektos w Juve nie zarobi dużo lepszego siana niż w Barcy, a doliczając zmienne za puchary to pewnie nawet mniej ;)
Ponadto nowy język, nowa drużyna, nowy kraj, według mnie na taki roczny wyskok nie opłacalne.
Ja bym na miejscu Lewego został w Barcy lub poszedł robić siano do Arabów.
Lewy w tym sezonie ma tak mało minut bo dwa razy wypadł przez kontuzję mięśnia dwugłowego
0
@BorzyKrzys dla mnie Lewy nic nie zyska po przyjściu do Serie A.
Pozbawi się jedynie szansy na sukces w Europejskich rozgrywkach
0
@Aequlibre Raphinia gra na LS, Yamal to PS a Gaviego podstawową pozycja to SP.
Nie mamy żadnego SPO w kadrze poza Ferminem i Olmo.
0
@halfnolife dalej w Europie, w porządnym klubie w którym dostaje dużo minut i zbiera wysokie oceny ;)
0
@arkon____ @Sysia11 masz?
1
@arkon____ lecz lepiej 45 za Endricka niż za Roque :)
0
@Gaucho obydwu lecz żaden z nich nie chce odejść
0
@Aequlibre jakie poza Ferminem mamy opcje na SPO?
2
@robsesh wystawili valverde który powinien dostać wielomeczowego bana za uderzenie pięścią w głowę przeciwnika i City nie dostało dwóch karnych na początku drugiego meczu które mogły odmienić losy dwumeczu ;)
0
@takisobiektos szybki jest, więc jest szansa że zdążałby za takimi julkami simeone
1
@kaamil1910 Fermin gra na dużej intensywności dlatego często jest zmieniany bo nie wyrabia kondycyjnie, takie odnoszę wrażenie
2
@VinDiesel chyba w bronieniu rękoma
0
@APTAPT no penalty, no party
Za zidane pakowali jeszcze z spalonych
1
@kaamil1910
1) tak
2) nie, jest podstawowym zawodnikiem, niedoceniany jest np. Casado
1
@Adran360 w tym szczególnym przypadku bardziej poukładana taktycznie.
Hiszpanie, zwłaszcza te słabe drużyny, nie zostawiają tyle miejsca do ataku, bronią się dużo szczelniej
0
@Pedri16Future Mendy jest najlepszym LO sportowo w ich kadrze tyle że co chwila się łamie.
Nie dziwię się że Arbeloa wystawia najlepszego LO gdy ten jest dostępny
7
@malypuzon Flick próbuje utrzymać w rytmie gry tych piłkarzy którzy są mu szczególnie potrzebni.
Przykładowo, daje minuty Araujo bo wie że w przypadku kontuzji któregoś z obrońców Araujo jest bardziej doświadczonym i ma lepszy poziom sportowy niż np. Espart.
Wybitny talent sportowy się obroni - co pokazuje Tobie na przykładzie Bernala w tym sezonie czy na przykładzie Martina, Casado na którego Xavi nie stawiał.
Gdyby Flick byl betonem i nie rotował składem, dalej mielibyśmy w podstawie Balde a nie Cancelo.
Grają najlepsi, skoro Tommy nie gra to znaczy że nie ma jeszcze wystarczającego poziomu.
Nie każdy z La Masii nadaje się na pierwszy zespół, jest pełno piłkarzy ze szkółki którzy grają teraz w średniakach lub na peryferiach futbolu, jak chociażby Puig.
5
@malypuzon nie każdy z La Masii ma papiery na pierwszy zespół, podczas gdy Tunkara uważany jest za największy talent w szkółce.
Flick już raz spróbował grać dzieciakami, rok temu z Ossasuna, pamiętasz jakim wynikiem zakończył się ten eksperyment?
12
@malypuzon no jakoś Bernala rozwija, czemu z Tunkara miałoby być inaczej?
0
@EzioAuditoreDF masz rację lecz Real dzisiaj na luzie wygra