0

@Zoker widzisz, taki jest z Tobą problem, próbuje sprowadzić dyskusję na logiczne argumenty a Ty ograniczasz się do ironii :)

0

@ShawnC czyli przy uczciwym sędziowaniu awansowałoby Atletico czy Barcelona według Ciebie? :)

0

@Aequlibre jeżeli przy założeniu że na 100% przychodzi Silva to wtedy spoko.

Choć niestety Olmo nie chciałby odejść

1

@Zoker okej, i co z ta narracja jest nie tak?

Na luzie mogę podać 20 wielbłądów na korzyść realu z tego sezonu z którymi nawet fan realu się zgodzi, czy na korzyść Barcy potrafiłbyś odwdzięczyć się tym samym? :)

1

@Zoker taa nie powinien według Ciebie dostać wczoraj czerwonej?

1

@Who_you_mam istnieje jeszcze szansa że po bramce rudigera który również powinien być zawieszony do końca sezonu za atak na głowę przeciwnika ;)

0

@ShawnC otóż nie, odpadliśmy przez sędziego. Sam wczoraj przyznałeś że dla Koke należała się czerwona kartka. Uważasz że Atletico wygrałoby 2-0 na Camp Nou grając prawie cały mecz w 10tke?

0

@ShawnC myślisz że Courtois czy Oblak nie wyciągają setek? :)

Od tego jest bramkarz w topowym klubie

0

@ShawnC Amatorska obrona która traci najmniej goli w lidze xd

Jak więc nazwać obronę Atletico? Paralitycy?

0

@Aequlibre ja mówię o podstawowych pozycjach tych zawodników. Piłkarze najlepiej czują się na swojej pozycji i o ile to możliwe, tam powinni grać.

W związku z powyższym, powtarzam, nie mamy nominalnego SPO poza Ferminem i Olmo

0

@takisobiektos w Juve nie zarobi dużo lepszego siana niż w Barcy, a doliczając zmienne za puchary to pewnie nawet mniej ;)

Ponadto nowy język, nowa drużyna, nowy kraj, według mnie na taki roczny wyskok nie opłacalne.

Ja bym na miejscu Lewego został w Barcy lub poszedł robić siano do Arabów.

Lewy w tym sezonie ma tak mało minut bo dwa razy wypadł przez kontuzję mięśnia dwugłowego

0

@BorzyKrzys dla mnie Lewy nic nie zyska po przyjściu do Serie A.

Pozbawi się jedynie szansy na sukces w Europejskich rozgrywkach

0

@Aequlibre Raphinia gra na LS, Yamal to PS a Gaviego podstawową pozycja to SP.

Nie mamy żadnego SPO w kadrze poza Ferminem i Olmo.

0

@halfnolife dalej w Europie, w porządnym klubie w którym dostaje dużo minut i zbiera wysokie oceny ;)

0

1

@arkon____ lecz lepiej 45 za Endricka niż za Roque :)

0

@Gaucho obydwu lecz żaden z nich nie chce odejść

0

@Aequlibre jakie poza Ferminem mamy opcje na SPO?

2

@robsesh wystawili valverde który powinien dostać wielomeczowego bana za uderzenie pięścią w głowę przeciwnika i City nie dostało dwóch karnych na początku drugiego meczu które mogły odmienić losy dwumeczu ;)

0

@takisobiektos szybki jest, więc jest szansa że zdążałby za takimi julkami simeone

1

@kaamil1910 Fermin gra na dużej intensywności dlatego często jest zmieniany bo nie wyrabia kondycyjnie, takie odnoszę wrażenie

2

@VinDiesel chyba w bronieniu rękoma

0

@APTAPT no penalty, no party

Za zidane pakowali jeszcze z spalonych

1

@kaamil1910

1) tak
2) nie, jest podstawowym zawodnikiem, niedoceniany jest np. Casado

1

@Adran360 w tym szczególnym przypadku bardziej poukładana taktycznie.

Hiszpanie, zwłaszcza te słabe drużyny, nie zostawiają tyle miejsca do ataku, bronią się dużo szczelniej

0

@Pedri16Future Mendy jest najlepszym LO sportowo w ich kadrze tyle że co chwila się łamie.

Nie dziwię się że Arbeloa wystawia najlepszego LO gdy ten jest dostępny

7

@malypuzon Flick próbuje utrzymać w rytmie gry tych piłkarzy którzy są mu szczególnie potrzebni.

Przykładowo, daje minuty Araujo bo wie że w przypadku kontuzji któregoś z obrońców Araujo jest bardziej doświadczonym i ma lepszy poziom sportowy niż np. Espart.

Wybitny talent sportowy się obroni - co pokazuje Tobie na przykładzie Bernala w tym sezonie czy na przykładzie Martina, Casado na którego Xavi nie stawiał.

Gdyby Flick byl betonem i nie rotował składem, dalej mielibyśmy w podstawie Balde a nie Cancelo.

Grają najlepsi, skoro Tommy nie gra to znaczy że nie ma jeszcze wystarczającego poziomu.

Nie każdy z La Masii nadaje się na pierwszy zespół, jest pełno piłkarzy ze szkółki którzy grają teraz w średniakach lub na peryferiach futbolu, jak chociażby Puig.

5

@malypuzon nie każdy z La Masii ma papiery na pierwszy zespół, podczas gdy Tunkara uważany jest za największy talent w szkółce.

Flick już raz spróbował grać dzieciakami, rok temu z Ossasuna, pamiętasz jakim wynikiem zakończył się ten eksperyment?

12

@malypuzon no jakoś Bernala rozwija, czemu z Tunkara miałoby być inaczej?

0

@EzioAuditoreDF masz rację lecz Real dzisiaj na luzie wygra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?