Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Striker idę o zakład że zdrowy De Jong będzie w długim okresie czasu miał najwięcej minut w pomocy obok Pedriego
0
@Striker
Fermin, Olmo - nie ta pozycja, to są Spo a Casado to SPD.
Gavi - jest po dwóch ciężkich kontuzjach kolana, ja bym nie polegał na jego dostępności dopóki nie rozegra pełnego sezonu bez ciężkich kontuzji
Eric - to jest przede wszystkim obrońca a nie SPD, nie mamy zmiennika dla Kounde więc Eric musi tez grać na PO
De Jong - gdyby to ode mnie zależało, sprzedałbym tego piłkarza gdyż jest bezjajeczny
Bernal - Zgoda, jest lepszy, ale nie zagra 70 meczy w sezonie
Pedri - to też nie jest SPD
0
@KrwawiaceoczyVEB De Jong wróci do pierwszego składu, po prostu Flick nie ma w zwyczaju wstawiać do jedenastki piłkarzy wracających po kontuzji
0
Pozytywnie zaskakuje mnie że Flick tak mocno stawia na Gaviego.
No i ciekawe co z Casado - ja bym chciał żeby został ale myślę że zarówno piłkarz
jak i Barca mają inne zdanie :)
0
@MirusAmisz według mnie top1 jeżeli chodzi o wykorzystanie swojego talentu ale było kilku którzy moim zdaniem mieli większy talent niż Lewy lecz gorzej poprowadzili swoje kariery - np. Zlatan
2
@Adran360 odnosnie Saki to przypomina mi się powiedzenie: „raz w roku to i krowa pierdnie”
Strasznie chimeryczny zawodnik, o tyle dobrze że rok temu przeciwko złodziejom dowiózł
1
@marcin62 mnie to bardziej uświadamia o tym jak nudna liga jest Bundesliga w której Bayern jest dwa poziomy nad resztą stawki
Nic nie odbierając Lewemu który na pewno jest w top10 środkowych napastników tego wieku
0
@JanneAhonen oczywiście że nie każdy jest Yamalem ale akurat w przypadku Tunkary mówiło się że jest największym talentem w La Masii a nie widzę by grał regularnie w Barcy B lub by był zapraszany na treningi pierwszej drużyny :)
2
@Frimpong mordo ja wiem że Ty jesteś za Liverpoolem ale jeżeli piszesz o Barcy to mógłbyś zapoznać się z przebiegiem dwumeczu a nie tylko jego wynikiem.
Ciężko rywalizować gdy w dwumeczu:
- dostajesz dwie czerwone kartki których wiele arbitrów by nie dało (o czym świadczy fakt że z boiska były to żółte kartki)
- przeciwnik nie dostaje oczywistej czerwonej
- nie dostajesz trzech karnych: dwie ręce w polu karnym Atletico i faul na Olmo
Można powiedzieć: wyolbrzymiam bo patrzę z punktu widzenia kibica Barcy - okej, wywalmy jeden z tych trzech punktów, dalej obraz jest taki że sędziowie wyruchali Barce.
Gdyby Atletico pokonało uczciwie Barce, wówczas można by chwalić Simeone, ale wiedząc co działo się na boisku każdy wie że drużyna Atletico awansowała tylko dzięki grze w 12tu :)
0
@gohan77 oby oby
0
Ciekawe czy Tunkara poleci na presezon - pisano tutaj że wielki talent a w jego wieku Yamal grał już regularnie w podstawowym składzie w pierwszej drużynie.
Tunkara zaś chyba nie dostaje szans nawet w Barcy B?
2
@Alvarinho tak jest zawsze gdy firma nie ma realnej konkurencji na rynku :)
Z drugiej strony - jest to nisza w którą ktoś odważny z grubym portfelem może wejść
0
@michal26 z drugiej strony jakby to powiedział Koeman „a czy ja mam graczy do grania tiki taki?
1
@VinDiesel w sumie to samo można napisać o Atletico Madryt i realu Madryt - z tą różnicą że Getafe przynajmniej (zazwyczaj) nie kradnie
0
@tbas ja to mam tylko nadzieję że jakimś cudem w przyszłym sezonie De Jong nie będzie grał w podstawie.
Oby Pedriemu partnerował Bernal a z ławki wchodził Gavi.
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
1
@AmigoBlancos real madyt przy uczciwym sędziowaniu zdobywałby tyle samo pucharów co Arsenal
1
@Safrani nie warto dawać żadnego socjalu ale cóż…
0
@Arden @Karamba probl uzależnienia od telefonu i używania go w czasie jazdy dotyczy bardziej młodych ludzi a nie podchodzących pod 60tke - choć oczywiście mogło być tak jak przypuszczacie
1
@macio_944 @Ilka no jednemu tutaj wstyd nie jest ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Kamiloza91 nom, zwłaszcza że Bayern dzisiaj pokazał że mentalnie są totalnymi cipakami
0
@Encore oj tam, City nie podyktowano 2x bardziej klarownych
0
@Luciano99 oglądałeś mecz? :)
1) Bayern powielił błędy City stawiając ultra wysoko obronę, gdyby nie świetny mecz Neuera jebneli by z trzy bramki z kontry
2) żałośnie nie wykorzystywali swoich szans, jak chociażby kontra w ostatnich 10 minutach meczu gdzie zawalił bodajże Olise
2
@norbi77 i tak real na luzie awansuje, gdyż Bayern nie ma psychy
2
@wyrek po prostu prywatnie osoby jak marciniak kibicują realowi i ma to przełożenie na to jak sędziują
0
@Bykunn @Zoker pozdrawiam
0
@ja8215 spokojnie, jeszcze 3 minuty
0
@Katalończyk 99 toć ten tchouameni gowno gra, żadne osłabienie dla realu
0
Komentarz usunięty