0

@cracker no według mnie gdyby mieli tak cudownie poukładane finanse jak piszesz to w ich kadrze znalazłby się chociaż 1 porządny rozgrywający.

Ponadto, dla mnie jako kibica Barcy życzenie realowi sukcesów jest czymś nie do pomyślenia, nienawidzę tego klubu i życzę im wszystkiego co nagrodzę :)

0

@Ojciec5tkidzieci cóż, według mnie sędziowie i ich najbliższa rodzina nie powinni publicznie okazywać sympatii klubowych.

Wiadomo że sędzia też kibic i może prywatnie kibicować temu czy innemu klubowi ale publiczne obnoszenie się z tym jest według mnie niesmaczne i może prowadzić do dyskusji wśród kibiców o faworyzowaniu przez sędziego tej czy innej drużyny.


Podobnie Tebas - wszyscy wiedzą że jest kibicem realu ale czy powinien to podkreślać na każdym kroku?

1

@Ojciec5tkidzieci czemu zatem (prawie) zawsze beneficjentem skandali sędziowskich jest real?

Jak argumentować inaczej niż stronniczością sędziów?

0

@Ojciec5tkidzieci no wyjaśnione w chuj na prawdę, argumentów cała masa

0

@Zoker nie przypominam sobie by kiedykolwiek w 21 wieku real odpadł z ligi mistrzów z powodu wałków sędziowskich.

Jeżeli się mylę to mnie popraw.

Jeżeli się nie mylę - czy nie ma nic dziwnego dla Ciebie w tym że prawie zawsze beneficjentem błędów sędziowskich w meczach realu jest real?

0

Komentarz usunięty

1

@Zoker bez ironii - uważasz że normalnym jest przyzwolenie w dobie varu na kopnięcia w głowę przeciwnika i uderzanie go piescia?

0

Komentarz usunięty

0

@cracker pomyśl o kimś kogo bardzo nie lubisz.

Następnie zastanow się czy wolałbyś żeby ta osoba miała na koncie dodatkowe kilkadziesiąt milionów euro.

Daj znać o wyniku procesu myślenia nad powyższym zagadnieniem.

1

@A4ron pomyśl o kimś kogo bardzo nie lubisz.

Następnie zastanow się czy wolałbyś żeby ta osoba miała na koncie dodatkowe kilkadziesiąt milionów euro.

Daj znać o wyniku procesu myślenia nad powyższym zagadnieniem.

1

@Zoker tego samego możemy zatem spodziewać się dzisiaj

2

@Zoker a co z karnym z dupy dla realu w meczu z juve? :)

3

@BialyKolorDoDupy pomyśl o kimś kogo bardzo nie lubisz.

Następnie zastanow się czy wolałbyś żeby ta osoba miała na koncie dodatkowe kilkadziesiąt milionów euro.

Daj znać o wyniku procesu myślenia nad powyższym zagadnieniem.

1

@Szymemdymek szkoda że Dembele nigdy nie pokazał pełni talentu w Barcy :(

0

@buglikos oni są groźni parę razy do roku a na codzień grają kupe

1

@kanver_ dzisiaj też ładnie strzelił ale Musso niestety obronił

0

@Szymemdymek Olmo na fałszywej do dupy niestety. Rashford poza golem też słabizna

0

@VeB 1899 i dlatego murowali bramkę całą jedenastka przez 45 minut?

2

@Tigermaus spokojnie

1

Komentarz usunięty

0

@DIPENSE kontuzja

0

@kulek22 oki nie oglądałem od początku, dzięki za info

0

Komentarz usunięty

0

@kulek22 który z naszych powinien zarobić żółtą?

0

@barteq obydwie drużyny zadowala remis

1

@tbas no dzisiaj to chyba wolałbym nawet Roony’ego na LS, takie gówno prezentuje Anglik póki co

1

Komentarz usunięty

1

@BORO_12 Ferran nie odejdzie - to jest taki kejs jak De Jong

1

Komentarz usunięty

0

@escarabajo dobry pomysł który mógłby wypalić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?