Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@cracker no według mnie gdyby mieli tak cudownie poukładane finanse jak piszesz to w ich kadrze znalazłby się chociaż 1 porządny rozgrywający.
Ponadto, dla mnie jako kibica Barcy życzenie realowi sukcesów jest czymś nie do pomyślenia, nienawidzę tego klubu i życzę im wszystkiego co nagrodzę :)
0
@Ojciec5tkidzieci cóż, według mnie sędziowie i ich najbliższa rodzina nie powinni publicznie okazywać sympatii klubowych.
Wiadomo że sędzia też kibic i może prywatnie kibicować temu czy innemu klubowi ale publiczne obnoszenie się z tym jest według mnie niesmaczne i może prowadzić do dyskusji wśród kibiców o faworyzowaniu przez sędziego tej czy innej drużyny.
Podobnie Tebas - wszyscy wiedzą że jest kibicem realu ale czy powinien to podkreślać na każdym kroku?
1
@Ojciec5tkidzieci czemu zatem (prawie) zawsze beneficjentem skandali sędziowskich jest real?
Jak argumentować inaczej niż stronniczością sędziów?
0
@Ojciec5tkidzieci no wyjaśnione w chuj na prawdę, argumentów cała masa
0
@Zoker nie przypominam sobie by kiedykolwiek w 21 wieku real odpadł z ligi mistrzów z powodu wałków sędziowskich.
Jeżeli się mylę to mnie popraw.
Jeżeli się nie mylę - czy nie ma nic dziwnego dla Ciebie w tym że prawie zawsze beneficjentem błędów sędziowskich w meczach realu jest real?
0
Komentarz usunięty
1
@Zoker bez ironii - uważasz że normalnym jest przyzwolenie w dobie varu na kopnięcia w głowę przeciwnika i uderzanie go piescia?
0
Komentarz usunięty
0
@cracker pomyśl o kimś kogo bardzo nie lubisz.
Następnie zastanow się czy wolałbyś żeby ta osoba miała na koncie dodatkowe kilkadziesiąt milionów euro.
Daj znać o wyniku procesu myślenia nad powyższym zagadnieniem.
1
@A4ron pomyśl o kimś kogo bardzo nie lubisz.
Następnie zastanow się czy wolałbyś żeby ta osoba miała na koncie dodatkowe kilkadziesiąt milionów euro.
Daj znać o wyniku procesu myślenia nad powyższym zagadnieniem.
1
@Zoker tego samego możemy zatem spodziewać się dzisiaj
2
@Zoker a co z karnym z dupy dla realu w meczu z juve? :)
3
@BialyKolorDoDupy pomyśl o kimś kogo bardzo nie lubisz.
Następnie zastanow się czy wolałbyś żeby ta osoba miała na koncie dodatkowe kilkadziesiąt milionów euro.
Daj znać o wyniku procesu myślenia nad powyższym zagadnieniem.
1
@Szymemdymek szkoda że Dembele nigdy nie pokazał pełni talentu w Barcy :(
0
@buglikos oni są groźni parę razy do roku a na codzień grają kupe
1
@kanver_ dzisiaj też ładnie strzelił ale Musso niestety obronił
0
@Szymemdymek Olmo na fałszywej do dupy niestety. Rashford poza golem też słabizna
0
@VeB 1899 i dlatego murowali bramkę całą jedenastka przez 45 minut?
2
@Tigermaus spokojnie
1
Komentarz usunięty
0
@DIPENSE kontuzja
0
@kulek22 oki nie oglądałem od początku, dzięki za info
0
Komentarz usunięty
0
@kulek22 który z naszych powinien zarobić żółtą?
0
@barteq obydwie drużyny zadowala remis
1
@tbas no dzisiaj to chyba wolałbym nawet Roony’ego na LS, takie gówno prezentuje Anglik póki co
1
Komentarz usunięty
1
@BORO_12 Ferran nie odejdzie - to jest taki kejs jak De Jong
1
Komentarz usunięty
0
@escarabajo dobry pomysł który mógłby wypalić.