0

@tbas no to przecież napisałem że lada moment zagra 180 minut xd

180 minut na 14 dni to uważam wystarczającą ilość minut

0

@tbas Przed Lewym 180 minut w barażach, gry mu nie braknie

1

@Bolton niech oddadzą Guiu skoro i tak nie korzystają!

0

@LAMC_10 Ferran grał wiele meczy pod rząd i wyglądało na to że Flick chce zrobić z niego podstawową 9.

Poziom Ferrana był jednak tak żenująco niski że Flick się zreflektował i wrócił do jedenastki z Lewym.

1

@marcin62 Barca nigdy nie powinna kupować De Jonga, no ale cóż…

Bernal wyleczył kontuzje już około pół roku temu tylko nie dostawał minut

0

@Faro nie obrałem sobie żadnego celu - prędzej to Ty to zrobiłeś nie weryfikując z kim piszesz i z góry zakładając że mam takie a nie inne myślenie ;)


0

@Faro po jakiego grzyba piszesz „sami piszecie” gdy nigdy w żadnym komentarzu nie napisałem że Fati to len?

Napisz proszę na ktorym śmietniku znalazłeś logikę którą kierujesz się przy tworzeniu komentarzy

0

@Faro Fati też coś osiągnął i co z tego?

Póki co Gavi jest jedną wielką niewiadomą, może wrócić do formy a może skończyć jak Ansu ;)

1

@Faro głupsi są tylko Ci co podważają klasę Raphinii, Flicka czy Fermina.

0

@Faro Gavi też (praktycznie) nie gra

39

@AmigoBlancos ale macie wzory do naśladowania w realu

0

0

@Luciano99 choć trzeba przyznać że z Newcastle nic nie zepsuł a dodatkowo stanowił zagrożenie przy stałych fragmentach gry :)

0

9

@Pawel13sz Zlatan był wyjątkowy i mógłby osiągnąć dużo więcej gdyby siedział w topowym klubie całą karierę

2

@kanver_ w piłce generalnie zbyt często przyznawane są karne.

Sytuacja gdy jest 20% szansy na bramkę często zmienia się w 80%

0

@Gosciuu cóż, każdy ma inne podejście, ja rozumiem zarówno kibiców którzy oglądają piłeczkę na chłodno jak i tych dla których to całe życie ;)

0

@Gosciuu czemu niby?

I tak łagodna reakcja - włos mu z głowy nie spadł

0

@webber idź na spawacza xd

Dobry hajs i można na ryczałcie dużo na podatku zaoszczędzić

2

@BorzyKrzys śmieszna jest ta dzisiejsza moda na odsłanianie wszystkiego poza cipa, wykrojony strój jak to tylko możliwe

0

@ACMaldini3 zaszli mi za skórę bardziej niż pozostałe drużyny (poza realem), choć w niektórych przypadkach nie z ich winy - nie jest chociażby ich wina że w 2014(?) Lahoz zabrał nam mistrzostwo a dal Atleti

1

@Eklerek ale to mogłaby być historia gdyby nie wypadek Robcia :(

3

Ależ ta UEFA gowno się zna, przecież wiadomo że Raphinia to pokraka nie @Faro ?

2

@ACMaldini3 moja:
1) Barca
2) Arsenal
3) Sporting
4) Liverpool
5) Bayern
6) PSG
7) Atm
8) real

0

@Vurt wróci na 1/4, możesz być tego pewien

6

@Vurt nie chce tego, nie potrzebuje zawału

2

@tribo gdyby Cancelo był tak samo dobry w defensywie jak w ofensywie to City by się go nie pozbyło -> nigdy by do nas nie trafił ;)

0

@ZwyklyKibicBarcy04 za mocno wczoraj poświętował wygrana realu i doznał kontuzji ;/

1

@urbipl powinien wylecieć z czerwoną kartką, sędzia go uratował

5

@David_Martin nie no Courtois jest lepszy i to zdecydowanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?