0

@BORO_12 przy drugim karnym bramkarz Sevilli był całkiem blisko

0

@Fabik87 czemu pozbyć? Potrzebujemy 2 piłkarzy na każdą pozycję

0

@mientusek1407 a co jeśli nie? :)

0

@mientusek1407 o dwumecz.

Poza tym:
1) nie ma gwarancji ze Bayern pokona real. Nie wiem skąd takie przekonanie że Bayern awansuje.

2) nie jest dobrze gdy real otrzymuje pieniądze za awans

0

@jedrek7000 Gavi nie dostanie więcej ja 5 minut

3

Pablo Torre z golem.

Do Barcy go?

0

@MirusAmisz odpocznie pewnie 45 minut, choc lepsze to niż nic :)

0

@majkiii można na to patrzeć też tak że Flick woli mieć Araujo świeżego w środę :)

1

@blakkudium a zatem liga mistrzów priorytetem

1

@Joe_Barbaro biały analfabeta

0

@mientusek1407 jeżeli real wygra ligę mistrzów to też zapewni Hiszpani dużo punktów do rankingu.

Jak real kupi sobie Haalanda i Olise to też zwiększy poziom ligi hiszpańskiej i jej wartość marketingowa.

To jest pieeeeeeeerdolenie.


Żadne zwycięstwo realu nie jest dobre dla Barcelony. Nigdy nie jest dobrze gdy real odnosi sukces i gdy zarabia pieniądze.

0

@BojanKriKicz od tego jest bramkarz, za to mu płacą

0

@AmigoBlancos czy trafiłem na notatnik?

1

@tbas chyba na tej samej diecie co Laporta

1

@beter2 to zależy czy pisząc ostatnio masz na myśli dwa ostanie mecze czy trzy ostatnie mecze :)

0

@Gall z miłości do nienawiści jeden krok.

To że Bartomeu był bliskim współpracownikiem Laporty nie oznacza że teraz mają dobre relacje lub że Laporta popierał styl zarządzania Bartomeu za lat jego prezydentury :)

Oceniając kadencję Laporty, uważam że zrobił więcej dobrego niż złego

0

@mientusek1407 nie wiem, wolę żeby oceniali mnie inni niż ja sam siebie.


Nie narzekam jednak na poziom swojego ogarnięcia, radzę sobie :)


W moim rozumieniu świata, osoba która chce żeby drużyna X wygrywała, jest za drużyną X, wydaje mi się to logiczne.

0

@Gall to samo czytałem o Foncie.

Myślę że rozsądnym byłoby ocenianie wyników prezydenta. Laporta zarownonprsy 1 jak i 2 kadencji dowiózł mocne wyniki sportowe

2

@Bykunn podobnie pisze się o Foncie - że jest powiązany z Bartomeu :)

Laporta obniżył pensję, ustabilizował skład, sprowadził topowego trenera, ogarnął stadion i poprawił umowy sponsorskie - Bartomeu zaś finasowo niszczył wszystko co się dało

0

@Bykunn Bartomeu lepszy?

0

@SeWo77 czemu mialby się pocieszać skoro @mientusek1407 jest za realem?

0

@Kamiloza91 mi już starczy Guardioli w piłce klubowej. Mógłby objąć Hiszpanię po mundialu, byłoby super

0

@FCB24 Gerarda Martina i Casado też

2

@dzefrej234 można by to nazwać szczęściem gdyby szukali go raz na 10 meczy a nie 10 razy na mecz :)

1

@kuz kwestia stylu przeciwników. City gdyby nie zagrało jak debile w obronie to najprawdopodobniej nie przegrałoby tego meczu :)

Wysoce nie rozsądnym jest ustawianie wysoko lini obrony gdy w drużynie rywali są sprinterzy jak vinicius.

Pep chyba nigdy tego nie pojmie

0

@LeoMessiiBarcaPepa awans do każdej kolejnej rundy jest sukcesem.

Poza tym, nie masz żadnej gwarancji że real zatrzyma się na 1/4 - to tylko Twoje życzenie

1

@norbi77 zawodnicy realu ślizgają się na murawie każdego boiska.

A jeżeli chodzi o boisko Atletico to już dawno powinny zostać wprowadzone normy co do stanu boiska przed meczem.

Nie spełnione normy = walkower dla drużyny przeciwnej

0

@LeoMessiiBarcaPepa no właśnie - Ty widzisz pozytywy z sukcesów realu, ja nie, to nas różni ;)

0

@LeoMessiiBarcaPepa tak, mam na myśli że chciałeś ich awansu w LM

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?