Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BORO_12 przy drugim karnym bramkarz Sevilli był całkiem blisko
0
@Fabik87 czemu pozbyć? Potrzebujemy 2 piłkarzy na każdą pozycję
0
@mientusek1407 a co jeśli nie? :)
0
@mientusek1407 o dwumecz.
Poza tym:
1) nie ma gwarancji ze Bayern pokona real. Nie wiem skąd takie przekonanie że Bayern awansuje.
2) nie jest dobrze gdy real otrzymuje pieniądze za awans
0
@jedrek7000 Gavi nie dostanie więcej ja 5 minut
3
Pablo Torre z golem.
Do Barcy go?
0
@MirusAmisz odpocznie pewnie 45 minut, choc lepsze to niż nic :)
0
@majkiii można na to patrzeć też tak że Flick woli mieć Araujo świeżego w środę :)
1
@blakkudium a zatem liga mistrzów priorytetem
1
@Joe_Barbaro biały analfabeta
0
@mientusek1407 jeżeli real wygra ligę mistrzów to też zapewni Hiszpani dużo punktów do rankingu.
Jak real kupi sobie Haalanda i Olise to też zwiększy poziom ligi hiszpańskiej i jej wartość marketingowa.
To jest pieeeeeeeerdolenie.
Żadne zwycięstwo realu nie jest dobre dla Barcelony. Nigdy nie jest dobrze gdy real odnosi sukces i gdy zarabia pieniądze.
0
@BojanKriKicz od tego jest bramkarz, za to mu płacą
0
@AmigoBlancos czy trafiłem na notatnik?
1
@tbas chyba na tej samej diecie co Laporta
1
@beter2 to zależy czy pisząc ostatnio masz na myśli dwa ostanie mecze czy trzy ostatnie mecze :)
0
@Gall z miłości do nienawiści jeden krok.
To że Bartomeu był bliskim współpracownikiem Laporty nie oznacza że teraz mają dobre relacje lub że Laporta popierał styl zarządzania Bartomeu za lat jego prezydentury :)
Oceniając kadencję Laporty, uważam że zrobił więcej dobrego niż złego
0
@mientusek1407 nie wiem, wolę żeby oceniali mnie inni niż ja sam siebie.
Nie narzekam jednak na poziom swojego ogarnięcia, radzę sobie :)
W moim rozumieniu świata, osoba która chce żeby drużyna X wygrywała, jest za drużyną X, wydaje mi się to logiczne.
0
@Gall to samo czytałem o Foncie.
Myślę że rozsądnym byłoby ocenianie wyników prezydenta. Laporta zarownonprsy 1 jak i 2 kadencji dowiózł mocne wyniki sportowe
2
@Bykunn podobnie pisze się o Foncie - że jest powiązany z Bartomeu :)
Laporta obniżył pensję, ustabilizował skład, sprowadził topowego trenera, ogarnął stadion i poprawił umowy sponsorskie - Bartomeu zaś finasowo niszczył wszystko co się dało
0
@Bykunn Bartomeu lepszy?
0
@SeWo77 czemu mialby się pocieszać skoro @mientusek1407 jest za realem?
0
@Kamiloza91 mi już starczy Guardioli w piłce klubowej. Mógłby objąć Hiszpanię po mundialu, byłoby super
0
@FCB24 Gerarda Martina i Casado też
2
@dzefrej234 można by to nazwać szczęściem gdyby szukali go raz na 10 meczy a nie 10 razy na mecz :)
1
@kuz kwestia stylu przeciwników. City gdyby nie zagrało jak debile w obronie to najprawdopodobniej nie przegrałoby tego meczu :)
Wysoce nie rozsądnym jest ustawianie wysoko lini obrony gdy w drużynie rywali są sprinterzy jak vinicius.
Pep chyba nigdy tego nie pojmie
0
@LeoMessiiBarcaPepa awans do każdej kolejnej rundy jest sukcesem.
Poza tym, nie masz żadnej gwarancji że real zatrzyma się na 1/4 - to tylko Twoje życzenie
1
@norbi77 zawodnicy realu ślizgają się na murawie każdego boiska.
A jeżeli chodzi o boisko Atletico to już dawno powinny zostać wprowadzone normy co do stanu boiska przed meczem.
Nie spełnione normy = walkower dla drużyny przeciwnej
0
@LeoMessiiBarcaPepa no właśnie - Ty widzisz pozytywy z sukcesów realu, ja nie, to nas różni ;)
0
@LeoMessiiBarcaPepa tak, mam na myśli że chciałeś ich awansu w LM
0
Komentarz usunięty