1

@ViscaelBarca2007 wiem ale chyba już go z nami nie ma, może przygotowuje się do matury?

2

Niepopularna opinia ale wolałbym na 9tce Fatiego niż Ferrana.

0

@Bykunn gdyż poza Laporta jest jeszcze drużyna :)

Miał na taki wywiad 100 lepszych okazji niż dzień przed arcyważnym meczem w lidze mistrzów.

Poza tym, pokazał brak klasy - Messi również ma spinę z Laporta ale to nie znaczy że rozpowiada kłamstwa w mediach

1

@ShawnC nie pamiętasz jak wysłał burofaks z prośbą / żądaniem odejścia?

0

@BorzyKrzys a co takiego pokazała? Nie mam insta

1

@Luciano99 Messi sam chciał odejść rok przed faktycznym odejściem więc dostał od Laporty to czego bardzo pragnął - gruby załatwił mu odejście które nie nadszarpnęło wizerunku Leo.

Gdyby Leo tak bardzo kochał Barce to na 100% byłaby taka możliwość - mógłby grać na niskim kontrakcie (czego od niego nie wymagam)

Barca i media wybielają Argentyńczyka który jest oczywiście najwspanialszym piłkarzem w historii ale jako człowiek ma pewne rysy :)

0

@AmigoBlancos odnosiłem się do Xaviego dzisiaj w innym komentarzu i nie było w nim bezkrytycznej miłości ;)

Według mnie odejście xabiego było zła dla realu decyzja ale odejście Xaviego bardzo dobra.

Xavi nie ma jaj by prowadzić tego typu klub.


0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@Roobo a mimo to jest lepszy od Romeu :)

Trudno nie grać tragedii nie dostając minut. Żeby nie było - nie twierdzę że powinien je obecnie otrzymywac. Gdyby to była FIFA, pogoniłbym De Jonga i zostawił na rok Casado. Jeżeli Gavi wróci do zdrowia & formy, wówczas Casado również out.

5

@directedbyfcb z drugiej strony:
- Xavi miał Dembele (wyobraź sobie jakiego potwora zrobiłby Flick z Demusia)
- nie potrafił wykorzystywać Raphinii
- pogonił Nico który teraz gra w Manchesterze City
- nie dał szansy Casado który był i jest lepszy niż Romeu
- miał młodszego, lepszego Lewego
- pozwolił na transfer Ferrana
- miał Inigo i zdrowego Christensena

0

@Azi nikt (nawet Laporta) nie twierdzi że podejmuje same dobre decyzje ;)

0

@Azi te taplanie się w szambie przyniosło trzy ligowe puchary w tym roku a w tym również radzimy sobie bardzo dobrze ;)

Laporta nie jest idealny ale efekty jego pracy są bardzo dobre

0

@LukaszFan ciekawe po jaką 9, bo jak Alvareza to lepiej zostać z Lewym na kolejny rok

0

@Damian11 na pewno wszystko ok po takim czasie :)

0

@semafor Lamine ma według mnie dużo gorszy drybling, lecz nie kładzie się na boisko przy każdym kontakcie co sprawia wrażenie że jest mocniejszy fizycznie

4

@Laminedependencia w tej samej rzeczywistości istnieją miliony osób które wolą wspierać piłkarzy wykonujących gest podrzynania gardła, kopiących i bijących przeciwników w głowę, kroczę :)


Pytanie na dzisiaj: Czy takie osoby mają godność człowieka?

4

@AmigoBlancos warto dodać że guler jest niesłownym c*elem, choć pewnie kibicom realu madryt taki charakter piłkarza odpowiada - idealnie wpasowuje się do reszty drużyny

0

@konajoncek ja bym dał mimo wszystko Lewego.

Druga opcja to Olmo.

Ferran nie powinien już wyjść w podstawowym składzie w tym sezonie. Dla swojego dobra powinien wchodzić tylko na końcówki przy ustalonym wyniku

1

@karci0 nie wyglądałaby lepiej niż gdyby sędziowie nie pchali ich do zwycięstw co chwila ;)

Chociażby z Benfica w pierwszym meczu grali w mocnym składzie a wcale nie musieli go wygrać gdyby valverde wyleciał z boiska

0

@Tigermaus akurat porównywanie goli bez karnych jest zasadne.

Gdyby karne w realu strzelał powiedzmy rudiger, to miałby teraz pewnie na koncie +/- 10 goli. Czy znaczyłoby to że jest dobrym strzelcem?

0

@kamillek88 dlatego napisałem że w futbolu wszystko szybko się zmienia i Fabregas równie dobrze może okazać sie drugim Mottą :)

0

@kamillek88 w piłce wszystko bardzo szybko się zmienia ;)

Motta też miał dobry początek na ławce, więc lepiej poczekajmy.

Póki co jest Flick i raczej nigdzie się nie wybiera. Jest w doskonałej formie, czemu nie miałby trenować Barcy przez kolejne np: 3,4 lata?

0

@Lisek z drugiej strony gdyby sędzia na koniec nie wydymal celty to dzisiaj remis nie byłby złym wynikiem

1

@Virusk3 miałeś na myśli wtorek? ;)

0

@Virusk3 skoro sędziowie są słabi a nie stronniczy to czemu (prawie) zawsze mylą się na korzyść realu?

0

@Kozinho. Przy czym każdy z nich bardzo często wypada z powodu kontuzji ;)

0

@Batys ja osobiście próbuje tylko wskazać im drogę w kierunku notatnika.

Tam będą mogli opowiadać swoje bajeczki do woli

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?