0

@Zoker byłoby 9 punktów więcej gdyby nie błędy sędziowskie :)

0

@capricornusjrk szkoda że do tego odpad w postaci madryli też jest na la rambli ;)

0

@REALny_kibic nie zaczniesz :/

0

@REALny_kibic ogarniam excela ale kibicujesz realowi więc niestety nie pomogę :/

0

@Chucky absolutnie nie

2

@Fabik87 zobaczymy ile pociągnie w takim trybie. Oby nie poszedł za kasą i został w Barcy do końca kariery :)

0

@RosjaninBut co ten kotel ma wściekliznę?

0

@Chimera niech spadają na szczaw

1

@kubix05 wątpię. Raczej po prostu Dro się dobrze prezentuje na treningach ;)

1

@norbi77 ogólnie plusem Erica jest na pewno to że w tym sezonie jest cały czas dostępny, nie łapie kontuzji.

Według mnie on powinien grać na spd a nie na so.

Ja mu zaliczam stratę gola na 1-0 z Atletico która otworzyła puszkę Pandory, co obniża mu notę za ten sezon w mojej ocenie :)

0

@konajoncek lol? Arsenal to autostrada? :o

0

@gumaz luzik arbuzik

1

@ViscaelBarca2007 przydałoby się jeszcze łagodne losowanie jeżeli chodzi o sędziów

0

@gumaz jak to? Ja team lato od zawsze na zawsze xd

0

@Frimpong nie no, czas który poświęcam na debilizm jakim jest interesowanie się piłka wyceniam na więcej niż 25k.


Za milion oczywiście bym się na to zgodził, po prostu przestałbym wtedy oglądać piłkę i spróbował zainteresować się czymś innym :)

1

@Frimpong nie :)

0

1

@PatrychoO chyba nikt tu zebrany nie sprzeciwi się stwierdzeniu że vinicius zachowuje się jak małpa.


Prestianni mogl dodać te trzy słowa: „zachowujesz się jak”, tak bym mu zalecił na przyszłość gdybym miał z nim styczność

1

@Encore nie da rady udostępnić twitta bez zdjęcia?

Po co zaśmiecać la ramble tym gownem

0

@malypuzon wczoraj mieli:
- wyższe xg
- tyle samo strzałów na bramkę co real
- więcej różnych

Więc nie przesadzajmy z tym kompletnym gownem :)

0

@malypuzon a czy wina Benfici jest to że
1)valverde nie dostał czerwonej kartki, 2)camavinga był nietykalny,
3)Prestianni dostał zawieszenie bezpodstawnie

W takich warunkach ciężko rywalizować jak równy z równym

4

@regatta52 jedynie w fifie możesz zobaczyć w tym sezonie Gaviego na dłużej niż 15 minut :)

3

Mimo wszystko smutne że Benfica w żaden sposób nie odniosła się na boisku do zawieszenia Prestianniego / braku zawieszenia valverde

0

@papryk13 codzienność ;)


1

@Herato jasne że tak

0

@BARCA1899Messi tego nie wie nawet fede valverde sądząc po jego celebracji bramki z Atletico ;)

1

@Gibbon_FCB szkoda że nie da się unikać głupich sędziów ;)

0

Wszystko z nim OK z tego co piszą na notatniku

0

@mientusek1407 ja staram się obiektywnie patrzeć na nasze szanse.

Według mnie PSG jest lepszą drużyną niż Newcastle, dodatkowo bardziej stylowo nam nie pasująca niż Anglicy.

Gdybym miał postawić swoje pieniądze na awans PSG / Barcy, postawiłbym na awans PSG

0

@El Plutoninho

1) niesamowity courtois

2) szalenie niebezpieczni vinicius i mbappe

3) możliwość wystawienia dwóch bramkarzy na boisko

4) immunitet na kartki

5) świetny w rozegraniu taa

6) strzał z dystansu valverde

7) bardzo dobre strzały główka rasisty i tchouameniego

8) lepszy mental - nie wymiękają nawet przy konkursach rzutów karnych

9) sędziowie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?