Dankho94isback
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MichuZ44 mi tam szkoda że tak się potoczyła ta historia i chciałbym żeby Barca go odkupiła :)
1
@norbi77 ponoć Nico ma nie zagrać, taką informację na la rambli uzyskałem
0
@europejczyk i to nawet nie jest ich wychowanek
1
@Luciano99 oby Flick był tego samego zdania
1
@FcPortoFan1999 super wieści z punktu widzenia Barcy :)
0
Wie ktoś czy cwaniak Nico będzie gotowy na mecz z nami?
0
@cules100pro oby się potwierdziło, na pewno poprawiłoby to poziom bezpieczeństwa na boisku, jednego bandyty mniej
0
@FajfusLodowy oby Flick posadził De Jonga na ławce
1
@macio_944 no dla mnie 45 minut na 180 to za mało.
Pogratulowałbym im gdyby wygrali uczciwie, niestety sędzia pierwszego meczu na to nie pozwolił
2
@macio_944 mi nie pozostaje nic innego jak kibicować Bilbao / Sociedad w finale ;)
Atletico zakpiło z piłki nożnej dzisiaj. Gdyby w piłce były tylko takie drużyny jak materace to obydwoje spędzilibyśmy dzisiaj wieczór zupełnie inaczej ;)
1
@Marcelinho132 motywacji tak ale fizycznie muszą być strasznie zajechani po dzisiejszym wieczorze :/
0
do dzisiaj współczułem materacom tych wszystkich wtop w finałach, chociaż te wspomnienia zostają na pocieszenie :)
1
@kuz takie komentarze to tylko od debili pokroju @AmigoBlancos
0
@barteq nic nie zrobią bo nie było zapisane w protokole meczowym
1
@NeroTFP1 to niech wypożyczy na rok skoro nie jest na sprzedaż
0
@tbas tylko kto by chciał go kupić za większy hajs?
Dla mnie to jest idealny zawodnik do wypożyczenia z opcją wykupu - przed kontuzją uważam że wypożyczenie z opcją wykupu za 50 milionów byłoby rozsądne dla obu stron.
rodrygo jest utalentowanym piłkarzem ale ja na miejscu dyrektora finansowego nie zaryzykowałbym z zakupem gościa który nic nie pokazał od lat
0
@VeB 1899 mi tam oszustów nie szkoda ani trochę, porządnych, niewinnych ludzi jakich pełno jak najbardziej tak
0
@BenHeadley89 nie zazdroszczę lig mistrzów wygrywanych w sposób w jaki wygrywa real madryt.
Zwyciestwa osiągane poprzez karne po faulach widmo, golach ze spalonych, obrony strzałów rękoma przez zawodników z pola, bezkarne faulowanie takie jak: uderzanie przeciwników łokciem w głowę, uderzanie pięścią w głowę, uderzanie kolanem w głowę, kopaniem w kroczę, gole i asysty rękoma.
Nie pozdrawiam
2
@Bobo25 ustalilismy ze vinicius nie jest małpą, a co powiesz o panu rudigerze?
1
I pomyśleć że wśród nas są tak zwani ludzie kibicujący takim piłkarzom
3
Świetna wiadomość. Odpocznie chłop w końcu po trudnym sezonie naznaczonym występem w klubowych mistrzostwach świata
1
@PatrychoO Laporta chwilowo nie ma żadnej władzy
2
@mordini123 dla mnie gorsze jest bronienie takiego sędziowania lub ignorowanie tych błędów, jak to robią nasi biali debile
1
@FCBparasiempre jestem za!
2
@majkiii zacząłbym od nie akceptowania zwolenników kradzieży na la rambli - cóż więcej możemy lokalnie uczynić?
1
@FCBparasiempre opamiętanie się wiąże sie nie rozłącznie z rozumem, myśleniem.
Zachowanie rudigera nie wskazuje jakoby myślał
0
@kamyk_23 cieszę się gdy dzieją się dobre rzeczy, myślę że to naturalne.
Jeżeli oszust z takiego czy innego powodu przez pewien okres czasu nie będzie miał możliwości oszukiwania to nie pozostaje mi nic innego jak się z tego cieszyć
1
@heniusss świetnie!
0
@PioteK oh jak mi przykro że moralne zero doznało kontuzji
0
@Zoker wolę nudę niż ataki kolanem w głowę.
Jak chce pooglądać przemoc to mam od tego mma