0

@MichuZ44 mi tam szkoda że tak się potoczyła ta historia i chciałbym żeby Barca go odkupiła :)

1

@norbi77 ponoć Nico ma nie zagrać, taką informację na la rambli uzyskałem

0

@europejczyk i to nawet nie jest ich wychowanek

1

@Luciano99 oby Flick był tego samego zdania

1

@FcPortoFan1999 super wieści z punktu widzenia Barcy :)

0

Wie ktoś czy cwaniak Nico będzie gotowy na mecz z nami?

0

@cules100pro oby się potwierdziło, na pewno poprawiłoby to poziom bezpieczeństwa na boisku, jednego bandyty mniej

0

@FajfusLodowy oby Flick posadził De Jonga na ławce

1

@macio_944 no dla mnie 45 minut na 180 to za mało.

Pogratulowałbym im gdyby wygrali uczciwie, niestety sędzia pierwszego meczu na to nie pozwolił

2

@macio_944 mi nie pozostaje nic innego jak kibicować Bilbao / Sociedad w finale ;)

Atletico zakpiło z piłki nożnej dzisiaj. Gdyby w piłce były tylko takie drużyny jak materace to obydwoje spędzilibyśmy dzisiaj wieczór zupełnie inaczej ;)

1

@Marcelinho132 motywacji tak ale fizycznie muszą być strasznie zajechani po dzisiejszym wieczorze :/

0

do dzisiaj współczułem materacom tych wszystkich wtop w finałach, chociaż te wspomnienia zostają na pocieszenie :)

1

@kuz takie komentarze to tylko od debili pokroju @AmigoBlancos

0

@barteq nic nie zrobią bo nie było zapisane w protokole meczowym

1

@NeroTFP1 to niech wypożyczy na rok skoro nie jest na sprzedaż

0

@tbas tylko kto by chciał go kupić za większy hajs?

Dla mnie to jest idealny zawodnik do wypożyczenia z opcją wykupu - przed kontuzją uważam że wypożyczenie z opcją wykupu za 50 milionów byłoby rozsądne dla obu stron.

rodrygo jest utalentowanym piłkarzem ale ja na miejscu dyrektora finansowego nie zaryzykowałbym z zakupem gościa który nic nie pokazał od lat

0

@VeB 1899 mi tam oszustów nie szkoda ani trochę, porządnych, niewinnych ludzi jakich pełno jak najbardziej tak

0

@BenHeadley89 nie zazdroszczę lig mistrzów wygrywanych w sposób w jaki wygrywa real madryt.

Zwyciestwa osiągane poprzez karne po faulach widmo, golach ze spalonych, obrony strzałów rękoma przez zawodników z pola, bezkarne faulowanie takie jak: uderzanie przeciwników łokciem w głowę, uderzanie pięścią w głowę, uderzanie kolanem w głowę, kopaniem w kroczę, gole i asysty rękoma.

Nie pozdrawiam

2

@Bobo25 ustalilismy ze vinicius nie jest małpą, a co powiesz o panu rudigerze?

1

I pomyśleć że wśród nas są tak zwani ludzie kibicujący takim piłkarzom

3

Świetna wiadomość. Odpocznie chłop w końcu po trudnym sezonie naznaczonym występem w klubowych mistrzostwach świata

1

@PatrychoO Laporta chwilowo nie ma żadnej władzy

2

@mordini123 dla mnie gorsze jest bronienie takiego sędziowania lub ignorowanie tych błędów, jak to robią nasi biali debile

1

@FCBparasiempre jestem za!

2

@majkiii zacząłbym od nie akceptowania zwolenników kradzieży na la rambli - cóż więcej możemy lokalnie uczynić?

1

@FCBparasiempre opamiętanie się wiąże sie nie rozłącznie z rozumem, myśleniem.

Zachowanie rudigera nie wskazuje jakoby myślał

0

@kamyk_23 cieszę się gdy dzieją się dobre rzeczy, myślę że to naturalne.

Jeżeli oszust z takiego czy innego powodu przez pewien okres czasu nie będzie miał możliwości oszukiwania to nie pozostaje mi nic innego jak się z tego cieszyć

1

@heniusss świetnie!

0

@PioteK oh jak mi przykro że moralne zero doznało kontuzji

0

@Zoker wolę nudę niż ataki kolanem w głowę.

Jak chce pooglądać przemoc to mam od tego mma

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?