0

@LeoMessiiBarcaPepa przy takich wałkach Barca (i nie tylko) również by zdobyła tyle LM co real. W każdej wygranej lidze mistrzów przez real w ostatniej dekadzie przynajmniej jedną fazę Real przechodził dzięki sędziom

0

@Kozinho. Dlatego powinien tymczasowo śmigać u nas na 9tce :)

0

@directedbyfcb Osimhen to jest gość co do którego nie ma wątpliwości że jest 9tka i że będzie ładował bramki.

W pressingu według mnie też jes lepszy niż Julian.

No i wydaje się że byłby łatwiejszy do wyjęcia

0

@directedbyfcb sportowo najlepszą opcja poza Haalandem to Osimhen

3

@Transu96 Bernal zdecydowanie lepiej bronił niż broniłby De Jong a w ataku De Jong grając w parze z Pedrim nic nie wnosi gdyż gra niżej

0

@udarpawarotam i tak Araujo będzie grał ze względu na kontuzję w obronie.

Araujo w końcówce był zmęczony, stąd zmiana. Flick potrzebował dynamiki, swiezych piłkarzy by gonić wynik

0

@udarpawarotam zagra na 100 procent gdyż Flick nie ma innego wyjscia, 3 obrońców kontuzjowanych, a być może czterech jeżeli liczyć Erica ;)

1

@Arcybiskup zatem nie jest Pan kibicem Barcelony

1

0

@Vane według mnie Barca fizycznie dalej czuję skutki meczu z Atleti i nie jest w stanie grać na 100%

0

@Roobo jeden mecz nie zmieni tego że Flick realnie wyciska więcej z tych samych piłkarzy ;)

0

@Eric_Abidal_22 nie ma szans. Prędzej Casado Cubarsi Martin Cancelo

Według mnie taka obrona miałaby sens

0

@Krzysztof1987 biorę Doue

0

@marcin62 wyjątek Bojan :(

1

@PIWOSZ89 cóż za nierozsadny komentarz :)

Większość z tych drużyn to sekcje poniżej 16tego roku życia. Myślisz że np. 13latek, niezależnie od tego jaki posiada talent, jest gotowy grać z dorosłymi piłkarzami?

1

@Ilka no właśnie widzę na Twoim profilu że kibicujesz od 97roku więc kawał czasu, pytanie tylko w jakim wieku zaczęłaś kibicować i dlaczego akurat Barcy?

2

@July_6_BcN dzięki za wsparcie Julek!

Heterycy wygląda na to że są leniwi.

Mycie to tam luz ale ja to nienawidzę się golić, choć wypada ;)

1

@Ilka i prawidłowo.

Brawo za odwagę - no i nawiązując do tematu konwersacji, wygladasz zarówno młodo jak i zdrowo ;)

0

@Ilka będąc zdrowym też wszystko jest łatwiejsze ;)

Btw. Na avatarze masz swoje zdjęcie? :o

Pytam gdyż to bardzo niespotykane na tym forum

0

@Ilka no dla niektórych nie ma to większego znaczenia, ale patrząc w skali makro -> osoba zdrowa ma większe możliwości znalezienia partnera niż osoba chora :)

Podobnie osoba młoda ma większe szanse niż osoba stara

5

@AmigoBlancos a moim zdaniem absolutnie nie.

Jak to mawiają ludzie sukcesu - nie sztuka jest wejść na szczyt, sztuką jest się na nim utrzymać.

R9 się na nim nie utrzymał.

0

@Ilka na cokolwiek co sprawia że mają problem z znalezieniem partnera. Dotyczy to zarówno mężczyzn jak i kobiet.

Osobom zdrowym łatwiej znaleźć bratnią duszę, nie prawdaz?

0

@Danny Gaucho jasny gwint, rzadki przypadek gdy widzę że @wpwelement daje herba do komentarza, wow :o


Nie no ja nie jestem i nie jestem w stanie pojąć jak facet może chcieć uprawiać seks z drugim facetem ;)


Też zastanawia mnie dlaczego w tych czasach homoseksualisci mają problem z przyznaniem się do tego że są homo

0

Sprawdźmy jak z społecznością lgbt na la rambli:

Czy jest tutaj jakiś gej?

0

@July_6_BcN są nierozpustni, lecz zazwyczaj to życiowe ciamajdy - podobnie jak z kobietami. Są porządne kobiety, ale zazwyczaj baaaardzo brzydkie / chore.


Wyjątkiem są osoby mocno religijne, czasami ten czynnik decyduje o tym że ktoś nie bzyka się z kim popadnie ;)

0

@July_6_BcN omg to ja nie wiem co z moją głową nie tak :o


tak czy owak, wydaje mi się że w dzisiejszym rozpustnym świecie bardzo łatwo kogoś znaleźć, społeczeństwo jest bardzo otwarte na nowe kontakty

0

@July_6_BcN no właśnie coś mi się może przywidziało ale kojarzyłem ze pisałaś że kilka lat temu byłaś na poważnie z jakimś gościem ale on Ciebie zdradził i od tego czasu nie byłaś prawdziwie zakochana

0

@July_6_BcN ale przecież coś tam pisałaś że miałaś mężczyznę dłuższy okres czasu, czyli chyba jakiś poważny związek za Tobą prawda?

0

@kanver_ a jaki jest Ferran?

1

@ViscaelBarca2007 wiem ale chyba już go z nami nie ma, może przygotowuje się do matury?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?