Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mientusek1407 i co z tego? Chłopie to tak nie działa.
Powinieneś codziennie do obiadu odpalać sobie finał LM Liverpool real gdzie o ile pamiętam liverpool miał 20 strzałów, real 3 i to real wygrał ;)
Może wówczas przestałbyś być w tej kwestii taki naiwny - bez obrazy
0
@A4ron to kibic realu ;)
1
@AduŚ07 może i by wyrzuciła gdyby sędzia wyrzucił valverde z boiska i gdyby UEFA pozwoliła zagrać Prestianniemu, kto wie :)
2
@macio_944 @AmigoBlancos wyjaśnij proszę koledze
Kolega mnie ignoruje na la rambli więc proszę o forward mojego komentarza
1
@mientusek1407 pozwól że oszczędzę sobie szerszy komentarz. Wystarczająco już pokazałem jak bardzo nie podoba mi się widzenie plusów z samego istnienia tych skurwysynow, a co dopiero z dostrzegania plusów z ich zwycięstw
0
@mientusek1407 przynajmniej Ty z naszej dwójki masz dzisiaj powody do radości :)
0
@joloskyy kto twierdzi że sędzia dobrze zrobił?
I tu i tu powinien być karny - zresztą w meczu z Liverpoolem w tym sezonie tchouameni też bronił ręką
1
@Derean @AmigoBlancos podziwiaj
0
@Quahoo jako czuameni ani w meczu z Barca ani w meczu z Liverpoolem czerwonej nie dostał - karnego też nie było ;)
0
@joloskyy a czuameni w klasyku to co zrobił? :)
2
@KamQiX plus Mendes powinien wylecieć za faul na Yamalu mając na koncie żółtą
0
@Faro nawet jeżeli został kupiony przez Deco to co ten Torre pokazywał w Gironie / pokazuje w Mallorce?
Za kogo miałby grać skoro niestety ale jest dużo gorszy niż Pedri / Gavi / De Jong i nie potrafi bronić?
0
@Faro jako że użyłeś liczby mnogiej, mógłbyś podać jakiś przykład poza Roonym?
0
@RomanGroza oj to pora umyć pupę na spokojnie
1
@Bykunn nie każdy w La Masii ma światowy poziom, to tak nie działa.
Barca już wykorzystuje tyle talentów z szkółki ile to możliwe według mnie. W lidze mistrzów potrzeba piłkarzy doświadczonych a nie samych dzieciaków - niezależnie od tego jaki talent by mieli
1
@jeonek Lepszego skrzydłowego za 30 milionów nie znajdziesz.
Barca w dalszym ciągu nie ma możliwości wydawania setek milionów na rynku transferowym a potrzeba również wzmocnić obronę :)
0
@michaleu a wystarczyłoby że któryś z kolegów zastosowałby na kylianiku leczącą kurację jaką on zastosował na piłkarzy Alaves
1
@Ilka najlepszy!
1
@Ilka podpisuję się obiema rękami pod słowami Yamala - real madryt to złodzieje.
Zarówno o złodziejach jak i o popierających złodziei mam takie same zdanie.
Zostałem wychowany w nienawiści do zła.
1
@Ilka według @AmigoBlancos sedziowie nie faworyzują realu madryt :)
1
@AmigoBlancos 1. Mogłeś wrzucić filmik sprzed 80 lat XD.
Fakt że musiałeś cofnąć się o 15(?) lat wstecz żeby znaleźć jedno zagranie z rodzaju których widzimy minimum kilka w każdym sezonie realu jest zabawny.
2. W tamtych czasach nie było VAR. Dzisiaj cwel rudiger powinien za faul otrzymać karę wielu meczy zawieszenia, podobnie jak valverde za faul w meczu z Benfica.
Mój główny zarzut do realu madryt jest to iż jest on faworyzowany w każdym jednym sezonie, czemu oczywiście zaprzeczysz.
3. Czy widziałeś w czasie kariery Busiego w Barcelonie jakikolwiek inny brutalny faul
w jego wykonaniu?
Jeżeli piłkarz brutalnie sfauluje w jednym na 600 meczy, można ufać że był to wypadek.
W przypadku rudigera odsetek brutalnych fauli / mecz jest wielokrotnie większy
4. Jak już odwołujesz się do mojej wypowiedzi to możesz mnie oznaczyć - tak robią ludzie :)
@Ilka wskaz mi tych brutali w drużynie Barcy :)
1
@AmigoBlancos dla mnie sprany mózg trzeba mieć żeby kibicować klubowi w którym jest przyzwolenie na gesty podrzynania gardła :)
Ale cóż, każdy nosi w sobie inne wartości
1
@Ilka nie znam ludzi którzy kibicują piłkarzom kopiących innych piłkarzy w głowę ;)
1
@Ilka on chyba miał na myśli ludzi
3
@Bykunn ja za to słyszałem że mężczyźni ginekolodzy są bardziej delikatni :)
0
@gumaz czemu tylko kobieta?
0
@FcPortoFan1999 robiłeś jakiś kurs? Jak zacząłeś tą karierę zawodową?
1
@FcPortoFan1999 wow, poważnie? Zmieniłeś robotę? Bo coś tam pisałeś że robisz na kolei
0
@FcPortoFan1999 a co Ty dokładnie robisz w tej robocie?
0
@norbi77 tam się w tym Iranie to w ogóle coś dzieje (pomijając blokadę ropy)? Bo w mediach Cichosza