1

@mientusek1407 i co z tego? Chłopie to tak nie działa.

Powinieneś codziennie do obiadu odpalać sobie finał LM Liverpool real gdzie o ile pamiętam liverpool miał 20 strzałów, real 3 i to real wygrał ;)


Może wówczas przestałbyś być w tej kwestii taki naiwny - bez obrazy


0

@A4ron to kibic realu ;)

1

@AduŚ07 może i by wyrzuciła gdyby sędzia wyrzucił valverde z boiska i gdyby UEFA pozwoliła zagrać Prestianniemu, kto wie :)

2

@macio_944 @AmigoBlancos wyjaśnij proszę koledze

Kolega mnie ignoruje na la rambli więc proszę o forward mojego komentarza

1

@mientusek1407 pozwól że oszczędzę sobie szerszy komentarz. Wystarczająco już pokazałem jak bardzo nie podoba mi się widzenie plusów z samego istnienia tych skurwysynow, a co dopiero z dostrzegania plusów z ich zwycięstw

0

@mientusek1407 przynajmniej Ty z naszej dwójki masz dzisiaj powody do radości :)

0

@joloskyy kto twierdzi że sędzia dobrze zrobił?

I tu i tu powinien być karny - zresztą w meczu z Liverpoolem w tym sezonie tchouameni też bronił ręką

1

0

@Quahoo jako czuameni ani w meczu z Barca ani w meczu z Liverpoolem czerwonej nie dostał - karnego też nie było ;)

0

@joloskyy a czuameni w klasyku to co zrobił? :)

2

@KamQiX plus Mendes powinien wylecieć za faul na Yamalu mając na koncie żółtą

0

@Faro nawet jeżeli został kupiony przez Deco to co ten Torre pokazywał w Gironie / pokazuje w Mallorce?

Za kogo miałby grać skoro niestety ale jest dużo gorszy niż Pedri / Gavi / De Jong i nie potrafi bronić?

0

@Faro jako że użyłeś liczby mnogiej, mógłbyś podać jakiś przykład poza Roonym?

0

@RomanGroza oj to pora umyć pupę na spokojnie

1

@Bykunn nie każdy w La Masii ma światowy poziom, to tak nie działa.


Barca już wykorzystuje tyle talentów z szkółki ile to możliwe według mnie. W lidze mistrzów potrzeba piłkarzy doświadczonych a nie samych dzieciaków - niezależnie od tego jaki talent by mieli

1

@jeonek Lepszego skrzydłowego za 30 milionów nie znajdziesz.

Barca w dalszym ciągu nie ma możliwości wydawania setek milionów na rynku transferowym a potrzeba również wzmocnić obronę :)

0

@michaleu a wystarczyłoby że któryś z kolegów zastosowałby na kylianiku leczącą kurację jaką on zastosował na piłkarzy Alaves

1

@Ilka najlepszy!

1

@Ilka podpisuję się obiema rękami pod słowami Yamala - real madryt to złodzieje.

Zarówno o złodziejach jak i o popierających złodziei mam takie same zdanie.


Zostałem wychowany w nienawiści do zła.

1

@Ilka według @AmigoBlancos sedziowie nie faworyzują realu madryt :)

1

@AmigoBlancos 1. Mogłeś wrzucić filmik sprzed 80 lat XD.

Fakt że musiałeś cofnąć się o 15(?) lat wstecz żeby znaleźć jedno zagranie z rodzaju których widzimy minimum kilka w każdym sezonie realu jest zabawny.


2. W tamtych czasach nie było VAR. Dzisiaj cwel rudiger powinien za faul otrzymać karę wielu meczy zawieszenia, podobnie jak valverde za faul w meczu z Benfica.

Mój główny zarzut do realu madryt jest to iż jest on faworyzowany w każdym jednym sezonie, czemu oczywiście zaprzeczysz.


3. Czy widziałeś w czasie kariery Busiego w Barcelonie jakikolwiek inny brutalny faul
w jego wykonaniu?

Jeżeli piłkarz brutalnie sfauluje w jednym na 600 meczy, można ufać że był to wypadek.

W przypadku rudigera odsetek brutalnych fauli / mecz jest wielokrotnie większy


4. Jak już odwołujesz się do mojej wypowiedzi to możesz mnie oznaczyć - tak robią ludzie :)


@Ilka wskaz mi tych brutali w drużynie Barcy :)

1

@AmigoBlancos dla mnie sprany mózg trzeba mieć żeby kibicować klubowi w którym jest przyzwolenie na gesty podrzynania gardła :)


Ale cóż, każdy nosi w sobie inne wartości

1

@Ilka nie znam ludzi którzy kibicują piłkarzom kopiących innych piłkarzy w głowę ;)

1

@Ilka on chyba miał na myśli ludzi

3

@Bykunn ja za to słyszałem że mężczyźni ginekolodzy są bardziej delikatni :)

0

@gumaz czemu tylko kobieta?

0

@FcPortoFan1999 robiłeś jakiś kurs? Jak zacząłeś tą karierę zawodową?

1

@FcPortoFan1999 wow, poważnie? Zmieniłeś robotę? Bo coś tam pisałeś że robisz na kolei

0

@FcPortoFan1999 a co Ty dokładnie robisz w tej robocie?

0

@norbi77 tam się w tym Iranie to w ogóle coś dzieje (pomijając blokadę ropy)? Bo w mediach Cichosza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?