Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kitek1640 jeszcze nic straconego
6
@AmigoBlancos albo może by tak wypożyczyć immunitet na faule i bronienie rękami w polu karnym od realu madryt
0
@TR3YWAY Olmo fizycznie jest słaby więc nie zdziwiłby mnie jego brak w pierwszej 11
0
@A4ron idę o zakład że Liverpool nie wyleci.
Newcastle zaś było dużo lepsze od Barcy w 1 meczu więc zalecałbym ostrożność w takiej predykcji
0
@Ilka 280zl to i tak luz jak za fryzjera, w dużych miastach kobiety potrafią 1k zostawić
2
@AmigoBlancos jeśli tak sprawiamy sprawę to valverde nie powinniśmy oglądać w lidze mistrzów za sierpa którego wymierzył w gracza Benfici a rudigera w lidze.
Czyż nie?
2
@turhiay Xavi po czerwonej kartce Araujo zjebal nam mecz zostawiając Lewego a ściągając Yamala
2
@Gomess wystarczy że szymon m…iniak nie będzie uznawał goli Bayernu tak jak ostatnio ;)
0
@JanuszKorwinMikke i tylko 1x wygrał LM :)
0
@kuz taaaaaa, no na pewno
0
@kuz pozdrawiam
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14087054#comment-14087065
0
@Frimpong jasne że tak, Barcelona to wspaniałe miasto do odwiedzenia w czasie urlopu :)
1
@Ilka kibice innych klubów poza realem jak najbardziej.
Dla mnie wchodzenie na fcbarca.com przez kibiców realu to jak wchodzenie na stronę dla heteroseksualnych przez gejow - 0 sensu
0
@12Frost12 nie tylko Ty :)
1
@Ilka nawet nie wiesz jak bardzo lubię tego zbłądzonego.
Ty też wbijasz na stronę realu madryt? Bo ja osobiście nie czaję po jakiego chu.a wchodzić na stronę drużyny przeciwnej i irytować użytkowników :)
4
@Kozinho. Jeszcze pocieszy kolegę ;)
1
@Derean @AmigoBlancos
0
@Ilka nie mógł już patrzeć na to jak City jest faworyzowane przez sędziego @AmigoBlancos
5
@Hosh można, mi tam pasuje
6
@Aragorn33 no był błąd i co z tego?
Kopniak kolanem w głowę to też był błąd ale nikogo przecież nie zabito to po co się czepiasz?
3
@norbi77 oj tam czepiasz się o głupoty ważne że kupon wszedł @AmigoBlancos
6
@BARCA1899Messi tylko dwóch karnych nie podyktowali dla City więc luz @AmigoBlancos
2
@macio_944 zapytaj @AmigoBlancos, poważnie pisze, on przecież się zna, czyż nie?
1
@mientusek1407 i co z tego? Chłopie to tak nie działa.
Powinieneś codziennie do obiadu odpalać sobie finał LM Liverpool real gdzie o ile pamiętam liverpool miał 20 strzałów, real 3 i to real wygrał ;)
Może wówczas przestałbyś być w tej kwestii taki naiwny - bez obrazy
0
@A4ron to kibic realu ;)
1
@AduŚ07 może i by wyrzuciła gdyby sędzia wyrzucił valverde z boiska i gdyby UEFA pozwoliła zagrać Prestianniemu, kto wie :)
2
@macio_944 @AmigoBlancos wyjaśnij proszę koledze
Kolega mnie ignoruje na la rambli więc proszę o forward mojego komentarza
1
@mientusek1407 pozwól że oszczędzę sobie szerszy komentarz. Wystarczająco już pokazałem jak bardzo nie podoba mi się widzenie plusów z samego istnienia tych skurwysynow, a co dopiero z dostrzegania plusów z ich zwycięstw
0
@mientusek1407 przynajmniej Ty z naszej dwójki masz dzisiaj powody do radości :)
0
@joloskyy kto twierdzi że sędzia dobrze zrobił?
I tu i tu powinien być karny - zresztą w meczu z Liverpoolem w tym sezonie tchouameni też bronił ręką