0

@Kitek1640 jeszcze nic straconego

6

@AmigoBlancos albo może by tak wypożyczyć immunitet na faule i bronienie rękami w polu karnym od realu madryt

0

@TR3YWAY Olmo fizycznie jest słaby więc nie zdziwiłby mnie jego brak w pierwszej 11

0

@A4ron idę o zakład że Liverpool nie wyleci.

Newcastle zaś było dużo lepsze od Barcy w 1 meczu więc zalecałbym ostrożność w takiej predykcji

0

@Ilka 280zl to i tak luz jak za fryzjera, w dużych miastach kobiety potrafią 1k zostawić

2

@AmigoBlancos jeśli tak sprawiamy sprawę to valverde nie powinniśmy oglądać w lidze mistrzów za sierpa którego wymierzył w gracza Benfici a rudigera w lidze.

Czyż nie?

2

@turhiay Xavi po czerwonej kartce Araujo zjebal nam mecz zostawiając Lewego a ściągając Yamala

2

@Gomess wystarczy że szymon m…iniak nie będzie uznawał goli Bayernu tak jak ostatnio ;)

0

@JanuszKorwinMikke i tylko 1x wygrał LM :)

0

@kuz taaaaaa, no na pewno

0

@Frimpong jasne że tak, Barcelona to wspaniałe miasto do odwiedzenia w czasie urlopu :)

1

@Ilka kibice innych klubów poza realem jak najbardziej.

Dla mnie wchodzenie na fcbarca.com przez kibiców realu to jak wchodzenie na stronę dla heteroseksualnych przez gejow - 0 sensu

0

@12Frost12 nie tylko Ty :)

1

@Ilka nawet nie wiesz jak bardzo lubię tego zbłądzonego.

Ty też wbijasz na stronę realu madryt? Bo ja osobiście nie czaję po jakiego chu.a wchodzić na stronę drużyny przeciwnej i irytować użytkowników :)

4

@Kozinho. Jeszcze pocieszy kolegę ;)

1

0

@Ilka nie mógł już patrzeć na to jak City jest faworyzowane przez sędziego @AmigoBlancos

5

@Hosh można, mi tam pasuje

6

@Aragorn33 no był błąd i co z tego?

Kopniak kolanem w głowę to też był błąd ale nikogo przecież nie zabito to po co się czepiasz?

3

@norbi77 oj tam czepiasz się o głupoty ważne że kupon wszedł @AmigoBlancos

6

@BARCA1899Messi tylko dwóch karnych nie podyktowali dla City więc luz @AmigoBlancos

2

@macio_944 zapytaj @AmigoBlancos, poważnie pisze, on przecież się zna, czyż nie?

1

@mientusek1407 i co z tego? Chłopie to tak nie działa.

Powinieneś codziennie do obiadu odpalać sobie finał LM Liverpool real gdzie o ile pamiętam liverpool miał 20 strzałów, real 3 i to real wygrał ;)


Może wówczas przestałbyś być w tej kwestii taki naiwny - bez obrazy


0

@A4ron to kibic realu ;)

1

@AduŚ07 może i by wyrzuciła gdyby sędzia wyrzucił valverde z boiska i gdyby UEFA pozwoliła zagrać Prestianniemu, kto wie :)

2

@macio_944 @AmigoBlancos wyjaśnij proszę koledze

Kolega mnie ignoruje na la rambli więc proszę o forward mojego komentarza

1

@mientusek1407 pozwól że oszczędzę sobie szerszy komentarz. Wystarczająco już pokazałem jak bardzo nie podoba mi się widzenie plusów z samego istnienia tych skurwysynow, a co dopiero z dostrzegania plusów z ich zwycięstw

0

@mientusek1407 przynajmniej Ty z naszej dwójki masz dzisiaj powody do radości :)

0

@joloskyy kto twierdzi że sędzia dobrze zrobił?

I tu i tu powinien być karny - zresztą w meczu z Liverpoolem w tym sezonie tchouameni też bronił ręką

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?