2

Z plusów - dobrze że nie mieliśmy siana na Guehiego :)

0

@mientusek1407 tanczysz sambę jak vini?

0

@robsons23 to jest klasyczna 9tka, czyli zawodnik żyjący z podań.

Nie dostaje podań więc gówno robi ;)

1

Komentarz usunięty

3

@Luciano99 nie strasz, 0-2 starczy

0

@Piotrek1993 najlepiej jak real wygra ligę mistrzów, większe szanse na wygranie ligi (idiotyzm odpłacam idiotyzmem)

0

@Seledynowy to i tak być nic nie dało ;)

0

@Filipem taaaaaa, już to nie raz czytałem :)

0

@mientusek1407 Twój szczęśliwy wieczór!

2

Ależ ten Donnaruma to ciota xd

0

@Batys lepiej było nie grać tak wysoko obrona przeciwko drużynie wybitnie kontrującej :)

2

@Luciano99 a @AmigoBlancos zdobyłby złotą piłkę

0

@mientusek1407 póki co wynik po Twojej myśli :)

1

@Ryoumen niestety :/

11

@Hindus spokojnie, courtois nie takie mecze im bronił

0

@mientusek1407 dla mnie ktoś kto chce żeby real zgarnął 10+ milionów jest madrylem ;)

0

@Munio to po co oglądasz tego człowieka? :)

12

Zgadzam się z Thierrym. Nie bez powodu Araujo nie gra gdy inni obrońcy są zdrowi.

Ależ musi żałować Barca że nie sprzedała go rok temu. Mogliby wtedy za darmo wziąć Taha…

1

@Eklerek do Barcy go!

0

@mientusek1407 oj jednak madryl, choć może nieświadomy tego ;)

0

@AmigoBlancos trzymam za słowo ;)

0

@don'T.R.I.P.e jest jeszcze jeden w Turcji ;)

0

@Ilka czemu nie śpisz na pieniądzach?

1

@mientusek1407 @Kapitan hawk patrz kolejny madryl na stronie

3

@Mow_mi_Douglas dlaczego zatem rok temu dotarlibyśmy do finału gdyby nie kibic realu przebrany za sędziego?

0

@priest9999 gorszej nie ale mamy węższą kadrę. Spójrz jak szeroka ławkę ma Atletico

2

@lucca87 z tym odpadnięciem Newcastle bym się nie wyrywał :)

Newcastle wczoraj pokazało bardzo wysoki poziom ligi angielskiej

0

@LeoMessiiBarcaPepa jeszcze raz powtórzę: w każdej wygranej lidze mistrzów przez real w ostatnich 10 latach, Real wygrywał dzięki błędom sędziowskim na swoją korzyść.

Wielu napisze: sędziowie mylą się w dwie strony.

Okej, w takim razie kiedy Real odpadł z ligi mistrzów przez błędy sędziowskie?

Dlaczego w krytycznych momentach w lidze mistrzów sędziowie mylą się (prawie) zawsze na korzyść realu?

0

@bartekvisca to też wina Flicka że nie wystawia fałszywej 9tka zamiast bezużytecznego Ferrana :)

0

@LeoMessiiBarcaPepa przy takich wałkach Barca (i nie tylko) również by zdobyła tyle LM co real. W każdej wygranej lidze mistrzów przez real w ostatniej dekadzie przynajmniej jedną fazę Real przechodził dzięki sędziom

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?