Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Z plusów - dobrze że nie mieliśmy siana na Guehiego :)
0
@mientusek1407 tanczysz sambę jak vini?
0
@robsons23 to jest klasyczna 9tka, czyli zawodnik żyjący z podań.
Nie dostaje podań więc gówno robi ;)
1
Komentarz usunięty
3
@Luciano99 nie strasz, 0-2 starczy
0
@Piotrek1993 najlepiej jak real wygra ligę mistrzów, większe szanse na wygranie ligi (idiotyzm odpłacam idiotyzmem)
0
@Seledynowy to i tak być nic nie dało ;)
0
@Filipem taaaaaa, już to nie raz czytałem :)
0
@mientusek1407 Twój szczęśliwy wieczór!
2
Ależ ten Donnaruma to ciota xd
0
@Batys lepiej było nie grać tak wysoko obrona przeciwko drużynie wybitnie kontrującej :)
2
@Luciano99 a @AmigoBlancos zdobyłby złotą piłkę
0
@mientusek1407 póki co wynik po Twojej myśli :)
1
@Ryoumen niestety :/
11
@Hindus spokojnie, courtois nie takie mecze im bronił
0
@mientusek1407 dla mnie ktoś kto chce żeby real zgarnął 10+ milionów jest madrylem ;)
0
@Munio to po co oglądasz tego człowieka? :)
12
Zgadzam się z Thierrym. Nie bez powodu Araujo nie gra gdy inni obrońcy są zdrowi.
Ależ musi żałować Barca że nie sprzedała go rok temu. Mogliby wtedy za darmo wziąć Taha…
1
@Eklerek do Barcy go!
0
@mientusek1407 oj jednak madryl, choć może nieświadomy tego ;)
0
@AmigoBlancos trzymam za słowo ;)
0
@don'T.R.I.P.e jest jeszcze jeden w Turcji ;)
0
@Ilka czemu nie śpisz na pieniądzach?
1
@mientusek1407 @Kapitan hawk patrz kolejny madryl na stronie
3
@Mow_mi_Douglas dlaczego zatem rok temu dotarlibyśmy do finału gdyby nie kibic realu przebrany za sędziego?
0
@priest9999 gorszej nie ale mamy węższą kadrę. Spójrz jak szeroka ławkę ma Atletico
2
@lucca87 z tym odpadnięciem Newcastle bym się nie wyrywał :)
Newcastle wczoraj pokazało bardzo wysoki poziom ligi angielskiej
0
@LeoMessiiBarcaPepa jeszcze raz powtórzę: w każdej wygranej lidze mistrzów przez real w ostatnich 10 latach, Real wygrywał dzięki błędom sędziowskim na swoją korzyść.
Wielu napisze: sędziowie mylą się w dwie strony.
Okej, w takim razie kiedy Real odpadł z ligi mistrzów przez błędy sędziowskie?
Dlaczego w krytycznych momentach w lidze mistrzów sędziowie mylą się (prawie) zawsze na korzyść realu?
0
@bartekvisca to też wina Flicka że nie wystawia fałszywej 9tka zamiast bezużytecznego Ferrana :)
0
@LeoMessiiBarcaPepa przy takich wałkach Barca (i nie tylko) również by zdobyła tyle LM co real. W każdej wygranej lidze mistrzów przez real w ostatniej dekadzie przynajmniej jedną fazę Real przechodził dzięki sędziom