Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@macio_944 no dla mnie 45 minut na 180 to za mało.
Pogratulowałbym im gdyby wygrali uczciwie, niestety sędzia pierwszego meczu na to nie pozwolił
2
@macio_944 mi nie pozostaje nic innego jak kibicować Bilbao / Sociedad w finale ;)
Atletico zakpiło z piłki nożnej dzisiaj. Gdyby w piłce były tylko takie drużyny jak materace to obydwoje spędzilibyśmy dzisiaj wieczór zupełnie inaczej ;)
1
@Marcelinho132 motywacji tak ale fizycznie muszą być strasznie zajechani po dzisiejszym wieczorze :/
0
do dzisiaj współczułem materacom tych wszystkich wtop w finałach, chociaż te wspomnienia zostają na pocieszenie :)
1
@kuz takie komentarze to tylko od debili pokroju @AmigoBlancos
0
@barteq nic nie zrobią bo nie było zapisane w protokole meczowym
1
@NeroTFP1 to niech wypożyczy na rok skoro nie jest na sprzedaż
0
@tbas tylko kto by chciał go kupić za większy hajs?
Dla mnie to jest idealny zawodnik do wypożyczenia z opcją wykupu - przed kontuzją uważam że wypożyczenie z opcją wykupu za 50 milionów byłoby rozsądne dla obu stron.
rodrygo jest utalentowanym piłkarzem ale ja na miejscu dyrektora finansowego nie zaryzykowałbym z zakupem gościa który nic nie pokazał od lat
0
@VeB 1899 mi tam oszustów nie szkoda ani trochę, porządnych, niewinnych ludzi jakich pełno jak najbardziej tak
0
@BenHeadley89 nie zazdroszczę lig mistrzów wygrywanych w sposób w jaki wygrywa real madryt.
Zwyciestwa osiągane poprzez karne po faulach widmo, golach ze spalonych, obrony strzałów rękoma przez zawodników z pola, bezkarne faulowanie takie jak: uderzanie przeciwników łokciem w głowę, uderzanie pięścią w głowę, uderzanie kolanem w głowę, kopaniem w kroczę, gole i asysty rękoma.
Nie pozdrawiam
2
@Bobo25 ustalilismy ze vinicius nie jest małpą, a co powiesz o panu rudigerze?
1
I pomyśleć że wśród nas są tak zwani ludzie kibicujący takim piłkarzom
3
Świetna wiadomość. Odpocznie chłop w końcu po trudnym sezonie naznaczonym występem w klubowych mistrzostwach świata
1
@PatrychoO Laporta chwilowo nie ma żadnej władzy
2
@mordini123 dla mnie gorsze jest bronienie takiego sędziowania lub ignorowanie tych błędów, jak to robią nasi biali debile
1
@FCBparasiempre jestem za!
2
@majkiii zacząłbym od nie akceptowania zwolenników kradzieży na la rambli - cóż więcej możemy lokalnie uczynić?
1
@FCBparasiempre opamiętanie się wiąże sie nie rozłącznie z rozumem, myśleniem.
Zachowanie rudigera nie wskazuje jakoby myślał
0
@kamyk_23 cieszę się gdy dzieją się dobre rzeczy, myślę że to naturalne.
Jeżeli oszust z takiego czy innego powodu przez pewien okres czasu nie będzie miał możliwości oszukiwania to nie pozostaje mi nic innego jak się z tego cieszyć
1
@heniusss świetnie!
0
@PioteK oh jak mi przykro że moralne zero doznało kontuzji
0
@Zoker wolę nudę niż ataki kolanem w głowę.
Jak chce pooglądać przemoc to mam od tego mma
0
Komentarz usunięty
1
@kaamil1910 zbyt ofensywnie. Musi być Casado lub Bernal żeby neutralizować ataku materacy
0
@norbi77 do zwycięstwa potrzebujemy tylko i wyłącznie Ferrana trafiającego w bramkę - okazji na pewno będzie sporo
0
@Zoker tworzenie potęgi piłkarskiej to proces.
PSG też nie wygrało ligi mistrzów po tym jak zostało zakupione przez szejka, musiało minąć wiele lat.
Manchester City też po wydaniu setek milionów nie stał się od razu potęgą.
Newcastle dostało się do ligi mistrzów co było nie do pomyślenia przed wejściem nowych właścicieli.
Atletico według mnie potrzebuje nowego trenera.
Jeżeli zaś chodzi o real madryt to jest to rak futbolu.
Nikt mając raka nie chce go hodować w ciele lecz chce się z niego wyleczyć / usunąć.
Var miał wyleczyć raka jakim jest real lecz tak się nie stało. Skoro zaś leczenie się nie powiodlo, byłbym za realizacją tego niemożliwego scenariusza - tj. Usunięciem realu
4
@norbi77 on jest głupi, lecz waleczny.
Według mnie dzisiaj Atleti full def i 50 fauli
4
Życzę sobie dzisiaj uczciwego sędziowania - tylko tyle i aż tyle
0
@Zoker dopiero w tym i poprzednim sezonie mieli wysoki bilans na minusie.
@FcPortoFan1999 dodatkowe 2,5 miliarda o których była mowa w artykule na pewno pomogą Atletico się wzmocnić i stać się potężniejszą siłą w Hiszpanii :)
0
@Zoker Atletico ma zostać zasilone grubym hajsem (mowa o miliardach) w lato, czytanie artykułów się kłania :)
real to ścierwo czego próbkę mieliśmy wczoraj i nikomu nic dobrego jego funkcjonowanie (poza kibicom realu) nie przynosi