Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@lajcior no niestety ale tylko wyjątkowy przygłup zniesławia bez dowodów. Widzę że bierzesz przykład z swojego złodziejskiego klubu ;)
1
@lajcior powiedz mi przygłupi kolego na jakiej podstawie ubzdurałeś sobie że świętuje pride month?
Poproszę o jeden mój komentarz który w jakikolwiek wskazywałby moje zainteresowanie lgbt.
1
@lajcior w realu madryt rasistom mówicie stanowcze „nie widzę problemu”, co pokazał brak reakcji na zachowanie chociażby carvajala
0
@LAMC_10 faro???
4
@Patinka353 może jego styl nurkowania nie jest do końca dopracowany i zepsuł mu kolanko
0
@LeoMessiiBarcaPepa
Spójrz jak real grał wygrywając ligę mistrzów za zidane. Wcale nie grał lepiej niż dzisiaj.
Skoro tamten real mogl z pomocą arbitrów wygrać ligę mistrzów to ten też może
0
@kocuur florentino perez
0
@LeoMessiiBarcaPepa nom, jesteś totalnie odklejony skoro kibicując Barcy życzysz realowi sukcesów :)
0
@LeoMessiiBarcaPepa jak Barca odpadnie z pucharu króla i ligi mistrzów to jeszcze lepiej - zwiększy nam się szansa na obronę ligi.
Ponadto będziemy mieć mniej kasy więc mniejsza szansa na transfer niewypał:)
Jak real wygra ligę mistrzów to też zajebiscie. Zwiększymy szanse na obronę ligi, a oni raptem zarobią kilkadziesiąt milionów ;)
1
@BorzyKrzys czemu?
0
@Zoker oczywiście że tak by było, na luzie.
W najgorszym wypadku mielibyśmy sytuacje jak w Bundeslidze / Francji - tak czy owak Barca by na tym nie ucierpiała.
0
@Zoker Atletico też ma otrzymać 2.5 miliarda z takich czy innych rąk w te lato :)
0
@Zoker to byłoby chwilowe. Wyrosłyby nowe potęgi. Spójrz na Newcastle, Manchester city. Jak bardzo urosła im oglądalność gdy pojawiły się sukcesy i hajs :)
Na pewno Atletico Madrid zyskałoby na znaczeniu. Myślę że Bilbao również
0
@Zoker już napisałem dlaczego - Hiszpania kocha piłkę i oglądałaby ją zarówno z istnieniem realu jak i bez.
To tak jakbyś twierdził że po likwidacji biedronki ludzie w Polsce będą chodzić głodni.
Pustkę na rynku zawsze wypełnia inny podmiot ;)
0
@Zoker fajnie gdyby real rozwiązano.
Hiszpania jako naród kocha piłkę więc nagle nie przestałaby jej oglądać. Po prostu inny klub by wyrósł na potęgę
0
@Kubsoleon jak dla mnie mógłby upaść totalnie ale niestety za duże miasto by mogło to się wydarzyć
3
@Jakchcesz gdyby real zdobywał trofea / punkty tylko wtedy gdy gra dobrze to ich gablota w 21 wieku byłaby tak wypełniona jak gablota Atletico Madrid
0
@Rifek z PSG zadziałało przez sezon więc my też moglibyśmy spróbować a do tego czasu być może pojawiłaby się ciekawa 9tka na rynku plus poprawilibyśmy sytuację finansową gdyż Camp Nou będzie w pełni otwarte :)
0
@Czyhrynski można podobnie jak PSG grać bez klasycznej 9tki. Olmo na 9tce myślę że by ogarnal, choć szkoda byłoby nie korzystać z jego atutów w niższych strefach ;)
5
@Veysel ah ten szymon „pech” marciniak
10
@Katalonik97 to nie kwestia niefarta - przy uczciwym sędzim nawet Sommer nie uratowałby Interu
0
@APTAPT dwumeczow*
2
@Gibbon_FCB jak widać warto :)
1
@Comentateiro z nic nie warta łajza która sędziowała tamten mecz ciężko wygrać niestety
1
@norbi77 szkoda tylko że Yamal później poszarżował w ataku zamiast poszanować piłkę :/
1
@Piotrek1993 nie tylko lecz między innymi 3(?) lata temu odpadliśmy z ligi mistrzów po licznych walkach na korzyść Interu, między innymi ręce dumfriesa w polu karnym.
Nie pamiętasz?
Ponadto w 2010 roku przekręcili nas z interem w półfinale.
Też nie pamiętasz?
A zatem zabrano nam dwa finały + jedno wyjście z grupy. To mało?
0
Rozumiem że doliczają nam 1 punkt w tabeli?
1
@Frimpong gdyby nie sędzia to byłoby 4-1 i gra 11 v 10 przez prawie cala drugą połowę, czyli można uznać za prawdopodobny wynik 4-2 przy uczciwym sędziowaniu.
Wygrana 2 bramkami na camp nou byłaby w zasięgu :)
0
@VeB 1899 gdzie wady?
0
@escarabajo Tylko niech mur lepiej ustawia niż Oblak :)