1

@lajcior no niestety ale tylko wyjątkowy przygłup zniesławia bez dowodów. Widzę że bierzesz przykład z swojego złodziejskiego klubu ;)

1

@lajcior powiedz mi przygłupi kolego na jakiej podstawie ubzdurałeś sobie że świętuje pride month?

Poproszę o jeden mój komentarz który w jakikolwiek wskazywałby moje zainteresowanie lgbt.

1

@lajcior w realu madryt rasistom mówicie stanowcze „nie widzę problemu”, co pokazał brak reakcji na zachowanie chociażby carvajala

0

@LAMC_10 faro???

4

@Patinka353 może jego styl nurkowania nie jest do końca dopracowany i zepsuł mu kolanko

0

@LeoMessiiBarcaPepa

Spójrz jak real grał wygrywając ligę mistrzów za zidane. Wcale nie grał lepiej niż dzisiaj.

Skoro tamten real mogl z pomocą arbitrów wygrać ligę mistrzów to ten też może

0

@kocuur florentino perez

0

@LeoMessiiBarcaPepa nom, jesteś totalnie odklejony skoro kibicując Barcy życzysz realowi sukcesów :)

0

@LeoMessiiBarcaPepa jak Barca odpadnie z pucharu króla i ligi mistrzów to jeszcze lepiej - zwiększy nam się szansa na obronę ligi.

Ponadto będziemy mieć mniej kasy więc mniejsza szansa na transfer niewypał:)

Jak real wygra ligę mistrzów to też zajebiscie. Zwiększymy szanse na obronę ligi, a oni raptem zarobią kilkadziesiąt milionów ;)

1

@BorzyKrzys czemu?

0

@Zoker oczywiście że tak by było, na luzie.

W najgorszym wypadku mielibyśmy sytuacje jak w Bundeslidze / Francji - tak czy owak Barca by na tym nie ucierpiała.

0

@Zoker Atletico też ma otrzymać 2.5 miliarda z takich czy innych rąk w te lato :)

0

@Zoker to byłoby chwilowe. Wyrosłyby nowe potęgi. Spójrz na Newcastle, Manchester city. Jak bardzo urosła im oglądalność gdy pojawiły się sukcesy i hajs :)

Na pewno Atletico Madrid zyskałoby na znaczeniu. Myślę że Bilbao również

0

@Zoker już napisałem dlaczego - Hiszpania kocha piłkę i oglądałaby ją zarówno z istnieniem realu jak i bez.

To tak jakbyś twierdził że po likwidacji biedronki ludzie w Polsce będą chodzić głodni.

Pustkę na rynku zawsze wypełnia inny podmiot ;)

0

@Zoker fajnie gdyby real rozwiązano.

Hiszpania jako naród kocha piłkę więc nagle nie przestałaby jej oglądać. Po prostu inny klub by wyrósł na potęgę

0

@Kubsoleon jak dla mnie mógłby upaść totalnie ale niestety za duże miasto by mogło to się wydarzyć

3

@Jakchcesz gdyby real zdobywał trofea / punkty tylko wtedy gdy gra dobrze to ich gablota w 21 wieku byłaby tak wypełniona jak gablota Atletico Madrid

0

@Rifek z PSG zadziałało przez sezon więc my też moglibyśmy spróbować a do tego czasu być może pojawiłaby się ciekawa 9tka na rynku plus poprawilibyśmy sytuację finansową gdyż Camp Nou będzie w pełni otwarte :)

0

@Czyhrynski można podobnie jak PSG grać bez klasycznej 9tki. Olmo na 9tce myślę że by ogarnal, choć szkoda byłoby nie korzystać z jego atutów w niższych strefach ;)

5

@Veysel ah ten szymon „pech” marciniak

10

@Katalonik97 to nie kwestia niefarta - przy uczciwym sędzim nawet Sommer nie uratowałby Interu

0

@APTAPT dwumeczow*

2

@Gibbon_FCB jak widać warto :)

1

@Comentateiro z nic nie warta łajza która sędziowała tamten mecz ciężko wygrać niestety

1

@norbi77 szkoda tylko że Yamal później poszarżował w ataku zamiast poszanować piłkę :/

1

@Piotrek1993 nie tylko lecz między innymi 3(?) lata temu odpadliśmy z ligi mistrzów po licznych walkach na korzyść Interu, między innymi ręce dumfriesa w polu karnym.

Nie pamiętasz?

Ponadto w 2010 roku przekręcili nas z interem w półfinale.

Też nie pamiętasz?

A zatem zabrano nam dwa finały + jedno wyjście z grupy. To mało?

0

Rozumiem że doliczają nam 1 punkt w tabeli?

1

@Frimpong gdyby nie sędzia to byłoby 4-1 i gra 11 v 10 przez prawie cala drugą połowę, czyli można uznać za prawdopodobny wynik 4-2 przy uczciwym sędziowaniu.

Wygrana 2 bramkami na camp nou byłaby w zasięgu :)

0

@VeB 1899 gdzie wady?

0

@escarabajo Tylko niech mur lepiej ustawia niż Oblak :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?