4

@Eklerek ja z chęcią przystąpię do komisji ustalenia kim są

0

@Bobo25 dla mnie nie ma nic rasistowskiego w nazwaniu małpa kogoś kto zachowuje się jak małpa.

Rasizm jak sama nazwa wskazuje odnosi się do rasy człowieka. Nikt nie wyśmiewa rasy tej małpy lecz wyśmiewa jego zachowanie

2

@Gaucho @Bobo25 popatrz na rasizm z którym tak rano walczyles ;)

0

@Pedri16Future kim jest Pan butelka? Masz ma mysli gulera ktory last minute wyruchal Barce na rzecz realu?

2

@Croocers @AmigoBlancos podziwiaj :)

0

@AmigoBlancos nic nie poradzę na to że zwyczajną prawdę odbierasz jako prowokacje ;)

0

@Bobo25 no dla mnie to nie jest rasizm.
Jeżeli ja bym zachowywał się jak małpa i ktoś nazwałby mnie małpą to wiedziałbym że kierujący te słowa odnosi się do mojego zachowania a nie do mojej rasy ;)

0

@AmigoBlancos a ja z Tobą nie

Na forum mogę pisać do kogokolwiek i o kimkolwiek :)

1

@Bobo25 w realu gra trochę tych czarnoskórych ;)

Którzy są wyzywani od małp i z jakiego powodu?

0

@Murazor @AmigoBlancos dla Amigo wszystko super, po co się czepiasz o jakieś pierdoly jak czerwona kartka?

34

Murem za Prestiannim!

0

@AmigoBlancos Ty nic nie możesz, pełna zgoda.

Ludzie elementarnie przyzwoici po uzyskaniu dojrzałego wieku (bo wiadomo, za dzieciaka wybiera się kto lepiej gra albo w której drużynie gra ulubiony zawodnik) przestaliby kibicować tworowi jakim jest real madryt.

Niemal cała drużyna nie od dziś tworzona przez totalnych zje… - nie tylko część piłkarska, podobnie trenerzy i „góra”.

Nie wspominając o historycznych, obrzydliwych czynach tego syfu jakim jest rm :)

1

Komentarz usunięty

0

@capricornusjrk przesadzasz, wazne ze kupon wszedł

1

@macio_944 zgoda

Do tego łańcucha pokarmowego dodam że lepiej być kibicem realu niż być kibicem Barcy i trzymać z kibicami realu ;)

2

@ArcziArtt w kierunku viniciusa wszelkie obelgi jak najbardziej wskazane.

Zachowuje się jak ….. powinien byc traktowany jak …..

0

@heniusss to nie jest kwestia camavingi, tak jak nie była casemiro.

1

@bartekvisca nie siej propagandy madryckiej. Chuja by ta laga im dała gdyby nie karne z dupy, immunitety na kartki i wiele wiele więcej

1

@Remi70 każdy madryciak choć wstydzą się przyznać ;)

1

Monaco utrzymać to Panowie jeszcze tylko 180 minut!

1

@Luciano99 oni są bardzo rozwinięci umysłowo, to są działania z premedytacją :)

A jeżeli się mylę to pokaż 1 mecz w tym sezonie w którym Real został przekręcony przez sędziów.

No bo gdyby byli chujowi to myliliby się zarówno na korzyść realu jak i na niekorzyść, prawda?

0

@kamiVeB on to co sezon udowadnia ale i tak będzie w pierwszym składzie jeszcze parę lat ;)

0

@MichuZ44 Olmo wywalczył karnego co jest bardzo istotnym plusem na jego konto

1

@Ronin47 chwilowo :p

1

@malypuzon nadzieja matką głupich kolego, nic takiego się nie wydarzy

0

@wawrzyn1 tutaj też na codzień odbywa się heheszkowanie z takimi samymi madrylami jak na notatniku ;)

0

@dominiklsw nie tylko mi się styki przepaliły zatem - uefie która po tym wydarzeniu zmieniła przepisy gdyż uznała cofanie takich bramek za niesprawiedliwe też :)

0

@Kubsoleon nie gwiżdże się takich pierdół? Obejrzyj rzuty karne Atletico z realem w tamtym sezonie ;)

1

@macio_944 Barca jest też winna tej sytuacji gdyż jest ruchana przynajmniej od 2006 (od tego sezonu oglądam piłkę) i nigdy z tym nic nie zrobiła ;)

O sprawiedliwość trzeba walczyć na boisku i poza boiskiem, Barca tego nie robi

0

@wosiek91 a później ten sam Pique idzie smieszkowac z Figo ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?