Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Eklerek ja z chęcią przystąpię do komisji ustalenia kim są
0
@Bobo25 dla mnie nie ma nic rasistowskiego w nazwaniu małpa kogoś kto zachowuje się jak małpa.
Rasizm jak sama nazwa wskazuje odnosi się do rasy człowieka. Nikt nie wyśmiewa rasy tej małpy lecz wyśmiewa jego zachowanie
2
@Gaucho @Bobo25 popatrz na rasizm z którym tak rano walczyles ;)
0
@Pedri16Future kim jest Pan butelka? Masz ma mysli gulera ktory last minute wyruchal Barce na rzecz realu?
2
@Croocers @AmigoBlancos podziwiaj :)
0
@AmigoBlancos nic nie poradzę na to że zwyczajną prawdę odbierasz jako prowokacje ;)
0
@Bobo25 no dla mnie to nie jest rasizm.
Jeżeli ja bym zachowywał się jak małpa i ktoś nazwałby mnie małpą to wiedziałbym że kierujący te słowa odnosi się do mojego zachowania a nie do mojej rasy ;)
0
@AmigoBlancos a ja z Tobą nie
Na forum mogę pisać do kogokolwiek i o kimkolwiek :)
1
@Bobo25 w realu gra trochę tych czarnoskórych ;)
Którzy są wyzywani od małp i z jakiego powodu?
0
@Murazor @AmigoBlancos dla Amigo wszystko super, po co się czepiasz o jakieś pierdoly jak czerwona kartka?
34
Murem za Prestiannim!
0
@AmigoBlancos Ty nic nie możesz, pełna zgoda.
Ludzie elementarnie przyzwoici po uzyskaniu dojrzałego wieku (bo wiadomo, za dzieciaka wybiera się kto lepiej gra albo w której drużynie gra ulubiony zawodnik) przestaliby kibicować tworowi jakim jest real madryt.
Niemal cała drużyna nie od dziś tworzona przez totalnych zje… - nie tylko część piłkarska, podobnie trenerzy i „góra”.
Nie wspominając o historycznych, obrzydliwych czynach tego syfu jakim jest rm :)
1
Komentarz usunięty
0
@capricornusjrk przesadzasz, wazne ze kupon wszedł
1
@macio_944 zgoda
Do tego łańcucha pokarmowego dodam że lepiej być kibicem realu niż być kibicem Barcy i trzymać z kibicami realu ;)
2
@ArcziArtt w kierunku viniciusa wszelkie obelgi jak najbardziej wskazane.
Zachowuje się jak ….. powinien byc traktowany jak …..
0
@heniusss to nie jest kwestia camavingi, tak jak nie była casemiro.
1
@bartekvisca nie siej propagandy madryckiej. Chuja by ta laga im dała gdyby nie karne z dupy, immunitety na kartki i wiele wiele więcej
1
@Remi70 każdy madryciak choć wstydzą się przyznać ;)
1
Monaco utrzymać to Panowie jeszcze tylko 180 minut!
1
@Luciano99 oni są bardzo rozwinięci umysłowo, to są działania z premedytacją :)
A jeżeli się mylę to pokaż 1 mecz w tym sezonie w którym Real został przekręcony przez sędziów.
No bo gdyby byli chujowi to myliliby się zarówno na korzyść realu jak i na niekorzyść, prawda?
0
@kamiVeB on to co sezon udowadnia ale i tak będzie w pierwszym składzie jeszcze parę lat ;)
0
@MichuZ44 Olmo wywalczył karnego co jest bardzo istotnym plusem na jego konto
1
@Ronin47 chwilowo :p
1
@malypuzon nadzieja matką głupich kolego, nic takiego się nie wydarzy
0
@wawrzyn1 tutaj też na codzień odbywa się heheszkowanie z takimi samymi madrylami jak na notatniku ;)
0
@dominiklsw nie tylko mi się styki przepaliły zatem - uefie która po tym wydarzeniu zmieniła przepisy gdyż uznała cofanie takich bramek za niesprawiedliwe też :)
0
@Kubsoleon nie gwiżdże się takich pierdół? Obejrzyj rzuty karne Atletico z realem w tamtym sezonie ;)
1
@macio_944 Barca jest też winna tej sytuacji gdyż jest ruchana przynajmniej od 2006 (od tego sezonu oglądam piłkę) i nigdy z tym nic nie zrobiła ;)
O sprawiedliwość trzeba walczyć na boisku i poza boiskiem, Barca tego nie robi
0
@wosiek91 a później ten sam Pique idzie smieszkowac z Figo ;)