0

@VeVoS da się ale Barca nie chce

0

@Kozinho. No to będziesz w wielkim szoku ;)

0

@A4ron Pełna zgoda

0

@ProMILs @Faro opinia

0

@FajfusLodowy a to Ty świeżak jeszcze jesteś

W sezonie pandemicznym ostatnie 10 kolejek to był koncert wałków, to co się dzieje teraz to nic ;)

0

@kejdzi trójmiasto?

0

@kejdzi nam nie dają karnych z duuuuupy ;)

0

@Panpiwkarz xd xd

0

@1LY0 a od kiedy Ferran gra za Flicka na lewym skrzydle?

0

@Faro Olmo jest prawomocny, Fermin prawomocny, Roony lewonożny.

Ty na prawdę nie widzisz różnicy?

Może od razu dajmy Yamala na LS, bo czemu nie?

0

@1LY0 Roony nie jest lewoskrzydłowym, to tak jakby Messiego ładować na lewe skrzydło ;)

0

@kanver_ o kolega Messiego brzydko potraktował naszego Roniego :(

1

@tbas z drugiej strony pierwszą bramkę która napędziła Atletico strzeliliśmy sobie sami :)

0

@Bzyczekk tak, chciałbym mieć też możliwość usunięcia kilku kont na la rambli :)

0

@arasz1819 kto na ten moment nie jest pseudopatodziennikarzem w Polsce?

Pytam bez uszczypliwości, sam osobiście chyba nie ma swojego ulubionego :)

1

@Messibestplayerintheworld w lidze mistrzów też jest drukowanie pod real :)

0

@LukaszFan no i wówczas sędzia był przychylny dla nas mimo wszystko - w Hiszpanii dymaja nas praktycznie co kolejkę mniej lub bardziej ;)

Plus PSG było dużo gorsze w obronie niż jest Atletico

0

@BorzyKrzys najwyższa pora by sędziowanie przejęło ai

1

@blakkudium to mu się opłacało wstawać z ławki?

1

@ViscaelBarca2007 że też holera jasna Laporta musiał wybrać Flicka zamiast naszego kolegi :/

Tak byśmy teraz mieli spokój z tym Ferminem bo po co on komu.

Fati grałby na skrzydełku.

Raphinia byłby w innej strefie klimatycznej.

No i Roony grałby co tydzień :)

1

@ViscaelBarca2007nasz wyjątkowy @Faro wie lepiej

1

Śledzi ktoś rozwój braci Żuków?

Jest potencjał na grę w 1 drużynie w przyszłości czy gunwo z tego będzie?

0

@Remi70 stacjonarny psychiatryk też odwiedzasz?

0

@peetwithbarca z drugiej strony, lepszy grado na mecz z Girona niż z teoretycznie lepsza drużyna, a kiedyś musieli go nam przydzielić :)

0

@Laminedependencia po jakiego grzyba go ogladac? :)

1

@europejczyk otoz strzeliliśmy ale nie uznano :)

0

@ACRAB95 zamiast De Jonga powinniśmy zagrać Garcia - Olmo i Fermin z przodu a na lewym wahadle Cancelo ;)

Na SO Martin wówczas

0

@buglikos zacznij obstawiać przyzwoite sędziowanie w meczu realu i nie narzekaj

1

@esem91 czy punkt 4 i 5 nie oznacza tego samego?

A jeżeli tak to po co je duplikować?

0

@Messibestplayerintheworld no ja tam jestem w mniejszości i wolałbym linie Casado - Pedri zamiast De Jong - Pedri.

De Jong jest świetnym piłkarzem ale uważam że Barca go nie potrzebuje w obecnym, ultra ofensywnym systemie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?