0

@heniusss @AmigoBlancos @lajcior @VegetaPolska podziwiajcie swoich ulubieńców

2

@michaleu wygląda na to że w Milanie sporo się kontuzjują albo sporo rotują skoro rekordzista ma raptem 1325 minut na 2070 możliwych

0

@Leooo mam tylko nadzieję że nie poleci na mundial i będzie mógł w spokoju przygotować się do sezonu

1

2

@MesQueUnClub_87 Ty jesteś kinomaniak to może masz jakieś perełki o zakładach psychiatrycznych?

Ja tylko wyspę tajemnic i lot nad kukułczym gniazdem oglądałem z takich klimatów

0

@Hosh nie no ale chyba rodzina ma możliwość widzeń czy nie?

2

@xvcWinterSoldier Dro nie wróci na 100%, gra na pozycji którą mamy obsadzoną na wiele lat :)

0

@clyde czyli w gta 6 nie pogra?

0

@Katalonik97 myślę że opisałeś mbappe caloksztaltowo a nie tylko przez pryzmat tego sezonu więc taka też była moja odpowiedź ;)

0

@macio_944 hmm, ale teoretycznie to Valencia przecież ma prywatnego właściciela więc powinna mieć hajs, tak jak kluby PL.

Widocznie sprzedali klub niewłaściwemu właścicielowi.

Atletico też wydaje ogrom milionów.

Co do reszty klubów to podział siana z wpływów za transmisje jest sprawiedliwy lecz przez to gorsze kluby dostają mniej siana niż ich odpowiedniki w PL

0

@Katalonik97 no okej ale Barcy mbappe niestety też strzela bramki hurtowo

0

@Maker0 to nie jest nowa polityka realu, Ronaldo nie był mniejszym nurkiem niż vini / mbappe

1

@Maker0 nie zgadzam się - real w obecnych warunkach również walczyłby o top 5 przy uczciwym sędziowaniu.

1

@La Pulgaa dla mnie hitem jest to że zgromadzeni tutaj kibice realu uważają że real nie jest faworyzowany przez sędziów ;)

0

@Maker0 a co z pozycją LS? :)

Dla mnie pod kątem priorytetów:
1) SO
2) LS
3) 9tka
4) PO / LO

1

@VegetaPolska oj tam oj tam, dwadzieścia karnych w sezonie dostaniecie i będzie cacy, może nawet mistrz Hiszpanii wpadnie

0

@ArcziArtt bicepsem bo dawno nie było

1

@tomek8756 tym razem bez wałków będzie bo przeciwnik wybitnie słaby :)

0

@Patinka353 nasz styl gry sprzyja bramkom z obu stron boiska ;)

0

@Pablozeusz pewne jest jeszcze to że kibic madrytu jest ślepy albo głupi uważając inaczej

0

@esem91 piłkarki mają (zazwyczaj) brzydkie cycki :/

0

@michal26 real wygra luźno, Valencia od lat gra guuunwo :/

0

@dariooo ale za to z wolnych strzela pięknie, mi jako postronnemu kibicowi to wystarczy

2

@blakkudium ale podanie miodzio

0

@FcPortoFan1999 preferujesz gdy Twój klub zarabia mniej?

Nie wolałbyś by miał $ na dynamiczniejszy rozwój?

1

@Herato nie no do pewnego momentu kariery ronaldo był fantastyczny w tym aspekcie.

Z niewiadomej dla mnie przyczyny w pewnym momencie kompletnie zatracił tą umiejętność

0

@TR3YWAY myślę że w dużej mierze wynika to z braku doświadczenia u kobiet.

Dziewczynki zazwyczaj są upupiane i później jak przychodzi dorosłość to nie ogarniają technicznych spraw :)

1

@buglikos

1) sędzia wymyślił karnego dla Sevilli
2) sędzia uznał bramkę dla sevilli po akcji w której faulowany był Kounde
3) Lewy koncertowo spieprzył karnego
4) no i byliśmy w gownianej formie

0

@Eklerek jaka alternatywę byś zaproponował?

Pytam bez uszczypliwości

1

@Kuchar @marcin62 @Gibbon_FCB


„przytyki o te karne Realu są dziwne...” @AmigoBlancos

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?