Dankho94isback
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCB_dimiC otóż wiadomo dlaczego
0
@APTAPT naiwny jesteś
1
@Jakchcesz i tak przyjdzie jeden biały skur…. z drugim i napiszą Ci że po prostu sędziowie hiszpańscy są beznadziejni i mylą się tak samo w dwie strony ;)
0
@Faro to samo można napisać zawsze o Rashfordzie i Lewym.
Joan Garcia też jest bezużyteczny dopóki nie leci strzał na bramkę.
Nie każdy na boisku jest od rozgrywania czy dryblowania ;)
0
Asysta Olmo stadiony świata
0
@ShawnC patrząc tylko na liczby to mbappe może się w tej tabelce znaleźć.
Póki co ma średnią 1 gol na mecz.
1
@xvcWinterSoldier zazdroszczę
1
@Marusek najmądrzej byłoby rozwiązać ten klub.
Błędy powinno się naprawiać zamiast tkwić w nich i tylko pogłębiać negatywne skutki jakie niesie funkcjonowanie tej instytucji.
0
@Criss18Barca no i jest to normalna, zdrowa sytuacja. Kibice mają w dupie drugą ligę więc kluby nie mają budżetu na wyższe pensje
0
@Criss18Barca w drugiej lidze hiszpańskiej też nie zobaczysz piłkarzy zarabiających 10-20 milionow euro / sezon :)
Tak to już w sporcie jest ze hype jest tylko na najlepszych, telewizja nie chce płacić za coś co kibice mają w dupie
0
@Faro niestety nie pozostaje nic innego jak FIFA
0
@Laminedependencia właściwą karą byłaby deportacja do Indii
0
@Cobra303 Atletico wygra według mnie, choć śmieszy mnie ich budowanie kadry czego wisienka na torcie jest Lenglet w podstawowym składzie
1
@Andi18 uważam że Casado jest lepszy niż Oriol Romeu więc za to duży minus dla Xaviego ;)
Ponadto, o ile nie mylę lat to za Xaviego odszedł Nico co również uważam za błąd.
Jeżeli chodzi o trenerkę to Xavi powinien zacząć od Barcy B, ale niestety na to już za późno bo Hiszpan na pewno nie będzie chciał się cofać w rozwoju :)
W innej roli w Barcy go nie widzę na ten moment.
1
@Faro Martin jest w pierwszej drużynie bo szczęśliwie dla niego Barca ma ogromne problemy finansowe :)
Yamal to epokowy talent, on by nawet w Mallorce kręcił liczby
1
@ShawnC na OPŚ być może za dwa lata wskoczy Tunkara więc ja bym nikogo nie kupował.
Ferran to też nie jest zły zawodnik (spójrz na jego wybitną asystę z Benfica sezon temu), więc może go spróbować jako drugiego napastnika za Olmo :)
0
@Antimadridista_WR z Anglików to chyba tylko Kane nie jest przereklamowany
0
@KobeFR kto grałby na LS obecnie i gdzie byłaby Barca gdyby nie 20 g/a Rashforda?
1
@Rifek podoba mi się ten pomysł
0
@Czajka90 nie śledzę francuskich drużyn - w Lyonie też kopie przeciwników w krocze?
0
@Eto'o9 R10 powinni zaklepać za darmochę Mingueze, dla mnie to byłby idealny zmiennik Kounde / Balde biorąc pod uwagę że nie stać nas na zakupy
0
@Arden a nie miał pauzować 4 lata?
0
@adi7adi8 według mediów nowy trener United chce Rashforda.
Ponadto, jeżeli inny klub zaproponuje 30 a Barca będzie chciała dać mniej to nie widzę powodu dla którego United miałby przychylić się do prośby Barcy i Rashforda.
Sam Rashford też ma raczej świadomość że w Barcy będzie tylko rezerwowym. Przy zdrowym Raphinii nie ma szans na 1szy skład.
Ten sezon się dla Anglika ułożył wyjątkowo szczęśliwie bo Brazylijczyk dużo pauzuje.
0
@MatBac1991 odnosiłem się Twojego komentarza a Ty teraz piszesz o drugiej stronie medalu czyli Barcelonie a nie Ter Stegenie ;)
1
@MatBac1991 czemu miałby się nie zgodzić? Rozwiązanie kontraktu działa tak że klub musi wypłacić pensję za cały pozostający czas kontraktu.
Na miejscu Ter Stegena nie poszedłbyś na taki układ?
1
@kaamil1910 mimo wszystko, gdyby był gowniany to Barca nie robiłaby sobie na złość i nie wpisywałaby do pierwszego zespołu zawodnika o niskim poziomie sportowym - limity zawodników dla pierwszego składu są bardzo niskie.
Należy też zauważyć że Dro wyprzedził w hierarchii Jana Virgiliego który notuje dobry sezon w Mallorce + utalentowanych kuzynów Fernandez :)
1
@kaamil1910 piłkarz który nie gra wszystkich minut i robi 20g/a do lutego z pewnością jest wart 30 milionów.
Jeżeli dla Ciebie takie liczby to nie jest świetny sezon to nie wiem czego oczekujesz, na prawdę :)
Zobacz ile Anglicy płacą za dużo gorszych piłkarzy jak np. Woltemade
1
@Konradowskyy odejście Leo za darmo na duży minus, poza tym same plusy jak dla mnie.
1
@Pedri16Future uczciwie trzeba przyznać że nie miał też kiedy pokazać czegoś wielkiego :)
8 milionów jak za jakiegokolwiek zawodnika pierwszej drużyny Barcy to nie jest duża kwota.
1
@kaamil1910 pytanie czy to prawda czy fejk, zobaczymy czy będzie na ławce PSG w kolejnych meczach