0

@BHAFCB nie no kurczę te Rayo jest tak cienkie że myślę że uda im się dzisiaj uczciwie wygrać

0

@MOLESTA nie.

W biznesie liczy się jedynie $ a $ transferowy w Napoli wygląda bardzo zdrowo.

Gdyby Conte tak jak kluby typu Liverpool stracił 300 milionów w okno, wówczas możnaby było oczekiwać rezultatów tej inwestycji, Napoli zaś zainwestowało 10 milionów czyli nic.

6

@ali3gator otóż nie, to tylko udawanie podejmowania realnych kroków.

Tak jak najgorsze drużyny w lidze spadają do drugiej ligi, tak najgorsi sędziowie powinni spadać z ligi. Tymczasem widzimy mordy pokroju manzano w pierwszej lidze od wielu wielu lat.

4

Okej, w jaki sposób Barcy to zwróci 3 punkty?

Co daje Barcy fakt że manzano dostał bezpłatny urlop?

Takie rozwiązanie problemu to gówno a nie rozwiązanie.

4

@Bolton wygląda więc na to że zmieniają rezerwowych :D

1

@doc może Ania zna jakiegoś utalentowanego Hiszpana co potrafi strzelać gole

1

@agaFCB brawo geniuszu

0

@MOLESTA huahuauabauhauauauaua jak możesz kurwa pisać że nie ma znaczenia to ile zarobili xddddd

Klub jest przedsiębiorstwem i w każdym jednym kurwa przedsiębiorstwie na świecie takie samo znaczenie jak wydatki mają przychody.

Ocenia się bilans, czyli przychody - wydatki.

Conte na rynku transferowym stracił 10 milionów a nie 150.

0

@FcPortoFan1999 napisałeś że w la lidze o wiele łatwiej strzela się bramki a podałeś prawie taką samą liczbę goli co strzeliły w lidze 9tki Barcy (21), gdzie Haaland jest napastnikiem na zupełnie innym lvlu niż Ferran i Lewy w obecnej formie więc powinien ładować więcej niż oni = sam sobie zaprzeczyłeś.

0

@MOLESTA co z tego że wydał 140 skoro zarobił 130? Liczy się stratę lub zysk a nie przychód / wydatek.

Bilans wynosi -10 milionów.

Czy według Ciebie strata 10 milionów na rynku transferowym to dużo?

0

@FcPortoFan1999 a czy ja gdzieś napisałem że drużyny w la lidze są dobre?

Czytaj ze zrozumieniem.

Poziom w premier league jest dużo wyższy.

Nie jest to równoznaczne z trudnoscia strzelania bramek gdyż determinuje to styl drużyny.

Drużyny w Anglii bardziej ochoczo atakuje niż drużyny hiszpańskie, przez co łatwiej im strzelić bramkę - łatwiej też stracić.

1

@derus za Djoko, Alca wydaje mi się być arogancki plus popsułoby to nastrój kilku osobom których inteligencji nie darze uznaniem :)

1

@FcPortoFan1999 i tu się nie zgodzę. W la lidze jest mniej miejsca, mnóstwo drużyn (nawet tych topowych jak Atletico) gra na czas, próbuje zabić mecz, stawia autobus.

W la lidze ciężej gra się drewniakom, a takim jest Erling, przy całym jego fantastycznym kunszcie strzeleckim.

25

Byłoby tego dużo więcej z 9tka na poziomie Haalanda :)

0

@agaFCB też się cieszę

0

@RoberDzik nie no Gavi to będzie niestety Fati 2.0

0

@Pressinho @TaughtMule dla mnie nikt nie ma podjazdu do marciniaka, wstyd że to Polak.

1

@Eklerek po obejrzeniu tego filmiku uwierzyłem że dałbym radę w premier league xd

0

@Davvd no i szacun dla Elche że grają w piłkę a nie się murują jak cioty

0

@Gaucho no ciekawe czy Monaco wykupi chłopa, moim zdaniem jest wart tych 12 milionów

0

0

@JanuszKorwinMikke nie, zostanie zdegradowany do Atletico B

0

@Chimera dla kulturalnych ludzi znaczenie ma to jaki to jest alkohol a nie % same w sobie, stąd moje pytanie.

2

@xvcWinterSoldier chciałbym ale nie mam czasu :(

0

@karci0 rzecz w tym że Anglik cały sezon gra a Nico jest wiecznie połamany

0

@July_6_BcN co piłaś

4

@Frimpong generalnie piłkarze w premier league są przepłaceni, poza rzadkimi wyjątkami jak np. Wirtz

0

@Gaucho w sumie to zwłaszcza realu

0

No i De Jong nie zagra z Mallorca :/

0

@Barceloniarz987 Cancelo ogarnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?