Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BHAFCB nie no kurczę te Rayo jest tak cienkie że myślę że uda im się dzisiaj uczciwie wygrać
0
@MOLESTA nie.
W biznesie liczy się jedynie $ a $ transferowy w Napoli wygląda bardzo zdrowo.
Gdyby Conte tak jak kluby typu Liverpool stracił 300 milionów w okno, wówczas możnaby było oczekiwać rezultatów tej inwestycji, Napoli zaś zainwestowało 10 milionów czyli nic.
6
@ali3gator otóż nie, to tylko udawanie podejmowania realnych kroków.
Tak jak najgorsze drużyny w lidze spadają do drugiej ligi, tak najgorsi sędziowie powinni spadać z ligi. Tymczasem widzimy mordy pokroju manzano w pierwszej lidze od wielu wielu lat.
4
Okej, w jaki sposób Barcy to zwróci 3 punkty?
Co daje Barcy fakt że manzano dostał bezpłatny urlop?
Takie rozwiązanie problemu to gówno a nie rozwiązanie.
4
@Bolton wygląda więc na to że zmieniają rezerwowych :D
1
@doc może Ania zna jakiegoś utalentowanego Hiszpana co potrafi strzelać gole
1
@agaFCB brawo geniuszu
0
@MOLESTA huahuauabauhauauauaua jak możesz kurwa pisać że nie ma znaczenia to ile zarobili xddddd
Klub jest przedsiębiorstwem i w każdym jednym kurwa przedsiębiorstwie na świecie takie samo znaczenie jak wydatki mają przychody.
Ocenia się bilans, czyli przychody - wydatki.
Conte na rynku transferowym stracił 10 milionów a nie 150.
0
@FcPortoFan1999 napisałeś że w la lidze o wiele łatwiej strzela się bramki a podałeś prawie taką samą liczbę goli co strzeliły w lidze 9tki Barcy (21), gdzie Haaland jest napastnikiem na zupełnie innym lvlu niż Ferran i Lewy w obecnej formie więc powinien ładować więcej niż oni = sam sobie zaprzeczyłeś.
0
@MOLESTA co z tego że wydał 140 skoro zarobił 130? Liczy się stratę lub zysk a nie przychód / wydatek.
Bilans wynosi -10 milionów.
Czy według Ciebie strata 10 milionów na rynku transferowym to dużo?
0
@FcPortoFan1999 a czy ja gdzieś napisałem że drużyny w la lidze są dobre?
Czytaj ze zrozumieniem.
Poziom w premier league jest dużo wyższy.
Nie jest to równoznaczne z trudnoscia strzelania bramek gdyż determinuje to styl drużyny.
Drużyny w Anglii bardziej ochoczo atakuje niż drużyny hiszpańskie, przez co łatwiej im strzelić bramkę - łatwiej też stracić.
1
@derus za Djoko, Alca wydaje mi się być arogancki plus popsułoby to nastrój kilku osobom których inteligencji nie darze uznaniem :)
1
@FcPortoFan1999 i tu się nie zgodzę. W la lidze jest mniej miejsca, mnóstwo drużyn (nawet tych topowych jak Atletico) gra na czas, próbuje zabić mecz, stawia autobus.
W la lidze ciężej gra się drewniakom, a takim jest Erling, przy całym jego fantastycznym kunszcie strzeleckim.
25
Byłoby tego dużo więcej z 9tka na poziomie Haalanda :)
0
@agaFCB też się cieszę
0
@RoberDzik nie no Gavi to będzie niestety Fati 2.0
0
@Pressinho @TaughtMule dla mnie nikt nie ma podjazdu do marciniaka, wstyd że to Polak.
1
@Eklerek po obejrzeniu tego filmiku uwierzyłem że dałbym radę w premier league xd
0
@Davvd no i szacun dla Elche że grają w piłkę a nie się murują jak cioty
0
@Gaucho no ciekawe czy Monaco wykupi chłopa, moim zdaniem jest wart tych 12 milionów
0
@Kapitan hawk oby
0
@JanuszKorwinMikke nie, zostanie zdegradowany do Atletico B
0
@Chimera dla kulturalnych ludzi znaczenie ma to jaki to jest alkohol a nie % same w sobie, stąd moje pytanie.
2
@xvcWinterSoldier chciałbym ale nie mam czasu :(
0
@karci0 rzecz w tym że Anglik cały sezon gra a Nico jest wiecznie połamany
0
@July_6_BcN co piłaś
4
@Frimpong generalnie piłkarze w premier league są przepłaceni, poza rzadkimi wyjątkami jak np. Wirtz
0
@Gaucho w sumie to zwłaszcza realu
0
No i De Jong nie zagra z Mallorca :/
0
@Barceloniarz987 Cancelo ogarnie