Dankho94isback
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@4Fabregas4 z drugiej strony - za kogo miałby Dro zbierać minuty, zwłaszcza gdy w większości meczy wynik jest na styk ;)
0
@Aragorn33 w realu był taki sam, nic się nie zmienił.
Jedynie VAR plus inna liga sprawiły że jego wymuszenia karnych, wolnych, kartek nie dają obecnie korzysci dla drużyny ;)
1
@PatrykBarca nie tylko oni, inter i Ac Milan też lubią takie deale ;)
0
@draxidox dobrze że jest var - dalej są wałki ale troche mniej :)
2
@Antimadridista_WR po prostu zamiast płyt ludzie zaczną sprzedawać konta ;)
1
@Bocheno1 taaaak
3
@blakkudium przyfarcil ;)
4
@partymaker cydzki
0
@Pedri16Future ależ to jest suabe że Ci influencerzy nie potrafią wymyślić czegoś sami tylko kopiują od drugich ;)
0
@tarantino10 nie nazwałbym tego fartem ;)
0
@Fog_W_1899 ludzie potrzebują kontaktu z drugim człowiekiem, choćby poprzez internet ;)
0
@Fog_W_1899 zbytnio zlekceważył przeciwników wystawiając kilku wychowanków zamiast gwiazdy
1
@Laminedependencia bedzie top 8, musi być
0
@trolownik No według mnie powinien stosować normalny rozbieg i uderzać na siłe przy słupku
0
@Danny Gaucho Jest żenującym że Robert grający w większym dominatorze ligi, Bayernie miał 2x mniej prób karnych niż ronaldo.
Dla mnie to pokazuje z jaką łatwością realowi przyznawano i dalej przyznają rzuty karne.
0
@Arczi57 w jeszcze młodszym wieku do PSG odszedł Xavi Simons.
Czy jego kariera i zarobki są na wyższym poziomie niż gdyby został w Barcy?
Nie byłbym taki pewien :)
0
@pt9 czyli Yaya Toure > Busquets
0
@BorzyKrzys do Barcy go!
1
@Stagiryta gdyby kaka był OK to nie przeszedłby do realu
1
@Roobo a ja się jednak trochę dziwię Dro - na bazie doświadczeń Guiu, Moriby i wielu innych talentów powinien wyciągnąć wnioski, tzn. Graczom z La Masii najłatwiej zrobić karierę w Barcy ze względu na unikalny styl gry w klubie.
Ponadto, w chierarchii wyprzedził takich graczy jak Virgili, Torre którzy zostali sprzedani plus kuzyni Fernandez.
Jeżeli miałby odejść to powinien to zrobić w przyszłe lato.
Teraz będzie gra co 3 dni prawie do lata (przy założeniu że dojdziemy daleko w LM), jak wiemy Olmo i Fermin często łapią kontuzje więc Dro mógłby się przydać Flickowi.
0
@LukaszFan real miałby minimum 10 punktów straty przy uczciwym sędziowaniu :)
1
@escarabajo ja tam się czepiam o ilość lecz o okoliczności.
real dostawal w tym sezonie karne po faulu mbappe na obrońcy, jak również po tym gdy zaczynał upadać przed kontaktem z obrońcą.
Dla mnie jest to nie fair sędziowanie :)
0
@HypeR odpoczywał w tygodniu, myślisz że 18latek nie jest w stanie grać 90 minut co tydzień?
0
@malypuzon za tydzień puchar króla to pogra :)
1
@SinMistico nie grał za dużo w Arabii więc może nie jest gotowy fizycznie na 90 minut :)
0
@partymaker zmęczenie gra co 3 dni ;)
1
Podoba mi się ten sklad
0
@MessiForeverTheBest wydaje mi się że Guiu jak już dostaje szansę to strzela. Bardzo mi szkoda że odszedł do Chelsiaków
0
@Czyhrynski cóż, nie jestem zbyt wielkim optymistą w tej kwestii skoro obecnie z „głupim” covidem rządy walczyły 3(?) lata ;)
2
@Mixtape dużo łatwiej się wygrywa gdy obrońcy mogą faulować w polu karnym i bronić strzałów rękoma ;)
Dla mnie mogą i sekstet wygrywać co sezon, ich zwycięstwa mają zerową wartość.