0

@4Fabregas4 z drugiej strony - za kogo miałby Dro zbierać minuty, zwłaszcza gdy w większości meczy wynik jest na styk ;)

0

@Aragorn33 w realu był taki sam, nic się nie zmienił.

Jedynie VAR plus inna liga sprawiły że jego wymuszenia karnych, wolnych, kartek nie dają obecnie korzysci dla drużyny ;)

1

@PatrykBarca nie tylko oni, inter i Ac Milan też lubią takie deale ;)

0

@draxidox dobrze że jest var - dalej są wałki ale troche mniej :)

2

@Antimadridista_WR po prostu zamiast płyt ludzie zaczną sprzedawać konta ;)

1

@Bocheno1 taaaak

3

@blakkudium przyfarcil ;)

4

@partymaker cydzki

0

@Pedri16Future ależ to jest suabe że Ci influencerzy nie potrafią wymyślić czegoś sami tylko kopiują od drugich ;)

0

@tarantino10 nie nazwałbym tego fartem ;)

0

@Fog_W_1899 ludzie potrzebują kontaktu z drugim człowiekiem, choćby poprzez internet ;)

0

@Fog_W_1899 zbytnio zlekceważył przeciwników wystawiając kilku wychowanków zamiast gwiazdy

1

@Laminedependencia bedzie top 8, musi być

0

@trolownik No według mnie powinien stosować normalny rozbieg i uderzać na siłe przy słupku

0

@Danny Gaucho Jest żenującym że Robert grający w większym dominatorze ligi, Bayernie miał 2x mniej prób karnych niż ronaldo.

Dla mnie to pokazuje z jaką łatwością realowi przyznawano i dalej przyznają rzuty karne.

0

@Arczi57 w jeszcze młodszym wieku do PSG odszedł Xavi Simons.

Czy jego kariera i zarobki są na wyższym poziomie niż gdyby został w Barcy?

Nie byłbym taki pewien :)

0

@pt9 czyli Yaya Toure > Busquets

0

@BorzyKrzys do Barcy go!

1

@Stagiryta gdyby kaka był OK to nie przeszedłby do realu

1

@Roobo a ja się jednak trochę dziwię Dro - na bazie doświadczeń Guiu, Moriby i wielu innych talentów powinien wyciągnąć wnioski, tzn. Graczom z La Masii najłatwiej zrobić karierę w Barcy ze względu na unikalny styl gry w klubie.

Ponadto, w chierarchii wyprzedził takich graczy jak Virgili, Torre którzy zostali sprzedani plus kuzyni Fernandez.

Jeżeli miałby odejść to powinien to zrobić w przyszłe lato.

Teraz będzie gra co 3 dni prawie do lata (przy założeniu że dojdziemy daleko w LM), jak wiemy Olmo i Fermin często łapią kontuzje więc Dro mógłby się przydać Flickowi.

0

@LukaszFan real miałby minimum 10 punktów straty przy uczciwym sędziowaniu :)

1

@escarabajo ja tam się czepiam o ilość lecz o okoliczności.

real dostawal w tym sezonie karne po faulu mbappe na obrońcy, jak również po tym gdy zaczynał upadać przed kontaktem z obrońcą.

Dla mnie jest to nie fair sędziowanie :)

0

@HypeR odpoczywał w tygodniu, myślisz że 18latek nie jest w stanie grać 90 minut co tydzień?

0

@malypuzon za tydzień puchar króla to pogra :)

1

@SinMistico nie grał za dużo w Arabii więc może nie jest gotowy fizycznie na 90 minut :)

0

@partymaker zmęczenie gra co 3 dni ;)

1

Podoba mi się ten sklad

0

@MessiForeverTheBest wydaje mi się że Guiu jak już dostaje szansę to strzela. Bardzo mi szkoda że odszedł do Chelsiaków

0

@Czyhrynski cóż, nie jestem zbyt wielkim optymistą w tej kwestii skoro obecnie z „głupim” covidem rządy walczyły 3(?) lata ;)

2

@Mixtape dużo łatwiej się wygrywa gdy obrońcy mogą faulować w polu karnym i bronić strzałów rękoma ;)

Dla mnie mogą i sekstet wygrywać co sezon, ich zwycięstwa mają zerową wartość.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?