Dankho94isback
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mate92 no według mnie nie wypada w naszym wieku prezentować takiego poziomu wypowiedzi
1
@mate92 30+ latkowi nie wypada mieć rozkołysane w sobie emocje 5 latka :)
1
@ryzy21 tęskni za Laminem
4
ależ Anglik robi liczby
0
@Gaucho jeszcze 10 minut temu to samo o Barcy mogliby pisać kibice np. City :P
0
@Jackazz karne też ;)
2
@mate92 no chłopie ale mieć 34 wiosny na karku i takie idiotyzmy pisać?
"Kopenhaga nam taki wpierdol spuści że to szok. Nie mamy czego szukać w LM w tym sezonie. I może lepiej odpaść na tym etapie.
"
1
@mientusek1407 jeszcze się mecze nie skończyły, spokojnie calma wtedy
0
@michal26 do 30 minuty wielu tu chciało go wyrzucić z boiska hehe
1
Nico Williams znowu kontuzja LOL
Ależ te Bilbao jest w tym sezonie niebywale pizdowate, mogliby nam pomóc i zremisować z Atalantą :/
3
@Nazio_87 każdy jakieś ma
0
@kejdzi od jak dawna kibicujesz realowi madryt?
1
@macio_944 truuuu
0
przy bramce dla Slavii nie było faulu na Joanie?
0
@macio_944 Zgoda co do Kounde i Balde.
Garcia i Martin nigdy nie byli dobrymi ŚO :)
1
@SinMistico nie wtopimy z najsłabszym realem lecz z decydentami takimi jak manzano :)
1
wyczymaj to Galatko!
0
@heniusss ja zachodzę w głowę po co temu gównu kibicować.
Większość osób wybiera sobie klub do kibicowania za dzieciaka, sercem, a nie rozumem.
Osiągając dojrzałość umysłową można się przecież zreflektować i dojść do wniosku że popełniło się błąd przy wyborze klubu :)
Tak samo jak np. z partią polityczną - to że młody człowiek głosuje na lewice / konfederacje to nie znaczy że musi z nimi trzymać do końca życia.
1
@adi7adi8 no i się zesrało
2
@Luciano99 Manchesterowi United
0
@Culer9002 niezwykła asysta Ferrana o kórej niewiele się mówiło
0
@heniusss myślę (ale mogę się mylić, zebrani tutaj madryle mogą mnie poprawić) że kibice realu nie lubią Barcelony dla zasady, bez powodu.
Barcelona jawi mi się jako klub który powinien stanowić wzór dla realu i jego kibiców.
Wyobrażam sobie że kibice realu chcieliby by ich klub był tak samo nienaganny jak nasz.
Wydaje mi się że madryle czują odrazę widząc że ich ulubieńcy: 1) wykonują gesty podrzynania gardła 2) obscenicznie trzymają sie za krocze 3) symulują faule bez kontaktu z przeciwnikiem 4) kopią w krocze przeciwników 5) przejeżdzają korkami po plecach i tak dalej i tak dalej.
4
@BojanKriKicz bo Szwed zaczyna o 1 minuty ;)
1
@Eklerek może sie mylę ale myślę że zawodowi sportowcy - kobiety mają lipę pod kątem cycków, raczej stanik nie jest w stanie zabezpieczyć cycków przed taką ilością milionów podskoków :?
3
@Kessie człowiek jest stworzony do pracy, kwestia tylko tego by robić w pracy to co się lubi - szkoda że doszedłem do tego wniosku gdy jest już za późno na zmiany XD
1
@messi564 to ja już bym wolał Rashforda na 9 niż Raphinie.
Rapha zbyt wiele daje w rozegraniu i w obronie żeby stawiać go na 9tce.
Zgadzam się co do tego że wymiana Fermina na Juliana byłaby błędem
2
@blakkudium bardzo miły gest, byłoby super gdyby miał on miejsce częściej ;)
1
@Bilon87 mógłby coś Lewy postrzelać - kto wie, może następne mecze to ostatnie okazje dla Roberta żeby poprawić swój bilans bramek w LM.
2
@Katalonik97 no tak, lepiej stracić 10 milionów niż zyskać 10 milionów*, brawo Ty!
*podałem kwotę orientacyjną, nie wiem ile dokładnie jest za awans do finału
0
@derus no dla mnie zwycięstwo w lidze realu w takich okolicznościach jakie mają miejsce w tym sezonie to nie jest zwycięstwo, to nie jest sprawiedliwa rywalizacja tylko skandal ;)