Dankho94isback
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kuz w takim razie czemu Roony nie gra :)
Plus ciężko grać dobrze grając raz na miesiąc
2
@Matheu12 De Jong jest zawieszony.
0
@Sysia11 no i spoko
0
@Esteban_ nie ma szans by Cancelo wygryzł Kounde, Flick nie jest samobójcą ;)
0
@michal26 ale tu nie ma czym nacieszyć oka - co było do przewidzenia przed meczem
0
@kanver_ no nie wiem czy Araujo i Ter Stegen na zabezpieczenie tyłów to rozsądna propozycja :)
Jak chciałbyś wpuścić De Jonga zawieszonego za czerwoną kartkę?
0
@Kubajnos345 nie było takiej sytuacji
1
@Faro oczywiście że nie, ZP jest za cały rok a nie kilka meczy - powiedzmy absurdalny przykład: Haaland zdobywa tryplet + króla strzelców PL i LM ale w półfinale Mundialu Norwergia przegrywa z Francją, czy nie zasłużyłby na ZP?
1
@gumaz albo odejście Messiego do PSG hehe
2
@KamQiX głównie to sędziowie pudrują te wyniki tak jak w przypadku ich meczu z Elche. Z nami też nie potrafili w lidze uczciwie wygrać.
1
@macio_944 real miałby teraz minimum 10 punktów straty do Barcelony gdyby nie sędziowie przepychający ich co chwila.
1
@MesQueUnClub_87 czemu mogą zapomnieć o Jurgenie?
0
@JORD10 wow myslalem ze przed 1/4 kolejne losowanie
@kiper09 thx
1
@Jakchcesz najrozsądniej byłoby nigdy go nie zakładać
0
@kiper09 nie, chciałbym upadku realu całkowitego, doszczętnego, nieodwracalnego.
2
@kundee tak ale kupującym jest real madryt
0
@Pedri16Future w LM to też trochę jest przekłamane bo na koniec dostajemy dwie najsłabsze drużyny spośród z tych z którymi gramy w tej grupie.
Teoretycznie powinniśmy łatwo zgarnąć te 6 punktów - zapewne nie wystarczy to do top 8, ale mieliśmy w grupie bardzo ciężkich przeciwników, dużo kontuzji na jesieni + pecha z PSG które powinno kończyć mecz w 10tke.
3
@norbi77 no właśnie niesłusznie gdyż jak wskazuje artykuł jest to złamanie procedur :)
dla asencio też należała się czerwona, słyszysz okrzyki 'roja roja' w tej sytuacji? Nie, w ogóle jej nie pokazali na filmiku.
0
@michaleu a po nim krystyna penaldo?
3
@Laminedependencia szkoda że nie poszanowaliśmy wtedy tego wyniku i po dwóch minutach straciliśmy bramkę do przerwy.
Muszą nasze chłopaki nauczyć się szanować wynik :/
0
@barcanawieki drony do analizy meczów? Lol po co
1
@Herato ja uważam że powinien zostać wykupiony.
30 milionów to niewielka suma.
Nie stać nas na topowego LS - musimy kupić SO i 9tke.
Raphinia i Yamal łapią kontuzje więc musi być ktoś kto będzie w stanie w miarę jakościowo ich zastąpić
1
@JimMorrisonFCB byłoby fajnie ale Deco rzecze że nie ma na to szans
1
@europejczyk jako jeden z nielicznych realu jest Hiszpanem plus nie ma mocnego nazwiska, chce mieć dobre kontakty z kolegami z repki przed mundialem
1
@Kozinho. a kiedy nie było :D
0
@JanuszKorwinMikke pieniądze szczęścia nie dają
1
@WojtekCh10 szkoda tylko że obrona dopuściła do tego strzału :/
0
@Aragorn33 dzisiaj tak płakał?
0
@jacobFCB i jak tu nimi nie gardzić?
1
@Kapitan hawk i tutaj mamy Panie kolego protokół rozbieżności