0

@kuz w takim razie czemu Roony nie gra :)

Plus ciężko grać dobrze grając raz na miesiąc

2

@Matheu12 De Jong jest zawieszony.

0

@Sysia11 no i spoko

0

@Esteban_ nie ma szans by Cancelo wygryzł Kounde, Flick nie jest samobójcą ;)

0

@michal26 ale tu nie ma czym nacieszyć oka - co było do przewidzenia przed meczem

0

@kanver_ no nie wiem czy Araujo i Ter Stegen na zabezpieczenie tyłów to rozsądna propozycja :)

Jak chciałbyś wpuścić De Jonga zawieszonego za czerwoną kartkę?

0

@Kubajnos345 nie było takiej sytuacji

1

@Faro oczywiście że nie, ZP jest za cały rok a nie kilka meczy - powiedzmy absurdalny przykład: Haaland zdobywa tryplet + króla strzelców PL i LM ale w półfinale Mundialu Norwergia przegrywa z Francją, czy nie zasłużyłby na ZP?

1

@gumaz albo odejście Messiego do PSG hehe

2

@KamQiX głównie to sędziowie pudrują te wyniki tak jak w przypadku ich meczu z Elche. Z nami też nie potrafili w lidze uczciwie wygrać.

1

@macio_944 real miałby teraz minimum 10 punktów straty do Barcelony gdyby nie sędziowie przepychający ich co chwila.

1

@MesQueUnClub_87 czemu mogą zapomnieć o Jurgenie?

0

@JORD10 wow myslalem ze przed 1/4 kolejne losowanie

@kiper09 thx

1

@Jakchcesz najrozsądniej byłoby nigdy go nie zakładać

0

@kiper09 nie, chciałbym upadku realu całkowitego, doszczętnego, nieodwracalnego.

2

@kundee tak ale kupującym jest real madryt

0

@Pedri16Future w LM to też trochę jest przekłamane bo na koniec dostajemy dwie najsłabsze drużyny spośród z tych z którymi gramy w tej grupie.

Teoretycznie powinniśmy łatwo zgarnąć te 6 punktów - zapewne nie wystarczy to do top 8, ale mieliśmy w grupie bardzo ciężkich przeciwników, dużo kontuzji na jesieni + pecha z PSG które powinno kończyć mecz w 10tke.

3

@norbi77 no właśnie niesłusznie gdyż jak wskazuje artykuł jest to złamanie procedur :)

dla asencio też należała się czerwona, słyszysz okrzyki 'roja roja' w tej sytuacji? Nie, w ogóle jej nie pokazali na filmiku.

0

@michaleu a po nim krystyna penaldo?

3

@Laminedependencia szkoda że nie poszanowaliśmy wtedy tego wyniku i po dwóch minutach straciliśmy bramkę do przerwy.

Muszą nasze chłopaki nauczyć się szanować wynik :/

0

@barcanawieki drony do analizy meczów? Lol po co

1

@Herato ja uważam że powinien zostać wykupiony.

30 milionów to niewielka suma.

Nie stać nas na topowego LS - musimy kupić SO i 9tke.

Raphinia i Yamal łapią kontuzje więc musi być ktoś kto będzie w stanie w miarę jakościowo ich zastąpić

1

@JimMorrisonFCB byłoby fajnie ale Deco rzecze że nie ma na to szans

1

@europejczyk jako jeden z nielicznych realu jest Hiszpanem plus nie ma mocnego nazwiska, chce mieć dobre kontakty z kolegami z repki przed mundialem

1

@Kozinho. a kiedy nie było :D

0

@JanuszKorwinMikke pieniądze szczęścia nie dają

1

@WojtekCh10 szkoda tylko że obrona dopuściła do tego strzału :/

0

@Aragorn33 dzisiaj tak płakał?

0

@jacobFCB i jak tu nimi nie gardzić?

1

@Kapitan hawk i tutaj mamy Panie kolego protokół rozbieżności

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?