- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1123 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1123 Culés
3
Dopiero kwadrans gry, a Wy już tak smęcicie, że to masakra xD
Skupcie się na oglądaniu meczu. Cieszcie się tą Barceloną
0
@michal26 ale tu nie ma czym nacieszyć oka - co było do przewidzenia przed meczem
0
@Dankho94isback no ja tam się cieszę oglądając ten mecz. Kibice sukcesu kurła jego mać xD
0
@michal26 yhym i powiedzmy że Barca by teraz przegrywała 3-0, dalej byś się cieszył oglądając mecz?
Nie można smucić się / wkurzać oglądać Barcelonę i dalej być jej kibicem? :o
0
@Dankho94isback ale na tej stronie notorycznie wszyscy narzekają.
Było 0:0. Pierwszy kwadrans gry do cholery, a i tak graliśmy lepiej niż rywal.
Przy 3:0 i beznadziejnej gry jeszcze bym to zrozumiał.
0
@michal26 no ale to jest przywilej bycia młodym i rozemocjonowanym jak na przykład nasz drogi kolega @Faro
Ty byłeś tak opanowany jak teraz mając np. 15 lat? Ja nie ;)
0
@Dankho94isback ja generalnie w życiu nie jestem opanowany. Mam zapalnik xD
No, ale ja o czym innym mówię. Warto po prostu oglądać tę drużynę, kibicować jej, cieszyć się chwilą
0
@michal26 no właśnie patrzysz na to zdroworozsądkowo bo jesteś stary dziad, tak jak ja.
Wokół mamy jednak dużo młodzieży która ma skłonności do skrajnych emocji ;)
0
@Dankho94isback przecież widziałem, kto pisał te komentarze. Połowa to stare chłopy jak my, niektórzy po 40 xD
0
@michal26 no to spróbuję naszą społeczność drugi raz wziąć w obronę - może Panowie wcześniej rozpoczęli weekend i są po kilku głębszych :)
0
@Dankho94isback haha no może xD