1

@Faro na przykład o:
1) występ na mundialu
2) przedłużenie kontraktu
3) podstawowy skład na dłużej niż do lata

Piłkarze to też ludzie i mają swoje cele i ambicje, to że dla Ciebie jego dotychczasowe osiągnięcia wydają się być szczytem bo nigdy tyle nie osiągniesz (ja też) to nie znaczy że milioner nie chce zostać bogatszym milionerem a mistrz Hiszpanii nie chce zostać mistrzem Europy i Świata :)

1

@Laminedependencia dla mnie to jest dziwne że takim piłkarzom jak Neymar, vinicius, mbappe, cristiano ronaldo nie jest wstyd - w moim rozumieniu świata mało taka gra ma wspólnego z fair play / szacunkiem do przeciwnika i kibiców ;)

1

@Sergio_Devils gdyż po 10 latach klub poszedł po rozum do głowy i kupił bramkarza nie odbiegającego poziomem od lini pomocy i ataku :)

0

@APTAPT my zaś bez Raphinii gramy dużo gorzej plus fizycznie ciężkie tygodnie za nami - mecze co 3 dni, lot do Arabii i z Arabii, piłkarze to nie roboty :)

9

@Sergio_Devils ją najbardziej obawiam się drużyn brutalnych + stawiających autobus takich jak real madryt a Sociedad na szczęście taka drużyna nie jest

0

@kanver_ jest to jakiś argument chociaż jak widzę że wartość rynkowa gulera i Pedriego jest zbliżona to nie daje temu większej wiary.

Hiszpanie mają większy talent do piłki według mnie i statystyczny hiszpański piłkarz wart 10 milionów nie jest gorszy od statystycznego Niemca wartego 20 lub Anglika wartego 30 :)

1

@tbas dodatkowo:
- gra na wyjeździe
- solidny przeciwnik

6

@gumaz debilna wypowiedź Krzysztofa jak zwykle :)

1

@kanver_ z drugiej strony - jak slabe muszą byc pozostale drużyny Bundesligi.

W LM jakoś Bayern nie potrafi udowodnic tej swojej dominacji :)

1

@4drian0 to niech odejdzie do realu, wtedy bedzie mógł faulować bez ryzyka otrzymania kartki :)

0

@4drian0 dopóki nie ma żółtej niech fauluje. carreras pociągnął tak w superpucharze w ten sposób do 82 minuty co chwila zatrzymujac Lamine faulem :)

0

@Gaucho no coś Ty, kibicom realu to odpowiada, w przeciwnym wypadku nie kibicowaliby temu klubowi :)

0

@Czyhrynski teoretycznie poza Sociedad łatwiejsze mecze przed nami więc nawet gdyby wypadł na miesiąc to powinniśmy sobie poradzić :)

4

@NerwowyFistaszek Roony to inna pozycja. Raphinia gra na LS a Roony na PS.

Roony zagra w środę ze względu na wykluczenie z gry Yamala.

4

@FCB24 przecież Raphinia nie grał od pierwszej minuty z Santanderem, z Bilbao też został zmieniony po 65 minutach :)

3

O holera nie dobrze :(

0

@FanBarcy22 czepiam się, ale Soldic już w KSW był pokonany, Parnasse zresztą też ;)

0

@Zbyszard dopóki w europie sędziują „ludzie” pokroju marciniaka- tak, nie mamy czego szukać

1

@Karol145 nie moglibyśmy.

Z klubem nie podpisujesz żadnej umowy dożywotniej.

Jeżeli dorosły człowiek widzi że instytucja której kibicuje działa wbrew jego zasadom moralnym to przecież może przestać jej kibicować ;)

To że komuś podoba się sposób działania realu madryt świadczy tylko o tej osobie.

2

@Kapitan hawk nie pamiętam tego gdyż w Barcelonie tego typu mecze zdarzały się po 20-30 razy na sezon.

Niech mi któryś z kibiców realu pokaże choć jeden sezon w którym real tak miażdżył przeciwników dominacja na boisku, nie suchym wynikiem, jak Barca robiła to przez wiele lat :)

0

@PatrykBarca Olmo co chwila łapie kontuzje a Gavi po kontuzjach będzie pół roku wracać do siebie zanim zacznie grać więcej minut.

Jakaś tam szansa dla Dro by zaistnieć byłaby, ale wolał pójść do PSG I spoko. Dobrze że przynajmniej za 6 mln a nie 0 ;)

0

@LukaszFan z drugiej strony, Guiu też odszedł a w Barcy miał większe szanse zaistnieć na 9tce niż w Chelsea ;)

Szkoda że Barcy nie udaje się wypożyczać większej ilości młodych ale i tak prowadzi obecnie lepszą politykę transferową niż jeszcze kilka lat temu

0

@blakkudium jestem przeciwnikiem freak fightow i generalnie cyrkowych walk a w ksw pełno było takich tylko po to by napełnić właścicielom kieszenie ;)

1

@blakkudium na szczescie ksw spadło na psy :)

1

@blakkudium w madrycie za ten faul byłaby max żółta

0

@LukaszFan w Hiszpanii każdy ma klauzule bo tego wymaga prawo. Przy czym w przypadku dorosłych piłkarzy zazwyczaj są to mega wysokie klauzule typu 500 milionów

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Quahoo o Raphinii, Ericu Garcii, Ferranie większość też napisałaby „dobrze że zabrał Raphinie / Erica / Ferrana” gdyby nie to że Flick ich odmienił :)


0

@Eto'o9 R10 ja czułem żal do Moriby gdyż uważam że miał wszystko ku temu by stać się podstawowym spd w Barcy.

Odnośnie Dro - jeżeli on czuje się super talentem a Flick nie daje mu żadnych szans, nawet w pucharze króla z trzecio ligowcem, to na co miał czekać? W takim wypadku zrozumiała jest jego chęć odejścia.

Jednocześnie, gdyby był wyjątkowy, to pewnie Flick jakieś minuty by mu dawał.

0

@krycha2201 woow to tego nie słyszałem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?