Dankho94isback
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Faro na przykład o:
1) występ na mundialu
2) przedłużenie kontraktu
3) podstawowy skład na dłużej niż do lata
Piłkarze to też ludzie i mają swoje cele i ambicje, to że dla Ciebie jego dotychczasowe osiągnięcia wydają się być szczytem bo nigdy tyle nie osiągniesz (ja też) to nie znaczy że milioner nie chce zostać bogatszym milionerem a mistrz Hiszpanii nie chce zostać mistrzem Europy i Świata :)
1
@Laminedependencia dla mnie to jest dziwne że takim piłkarzom jak Neymar, vinicius, mbappe, cristiano ronaldo nie jest wstyd - w moim rozumieniu świata mało taka gra ma wspólnego z fair play / szacunkiem do przeciwnika i kibiców ;)
1
@Sergio_Devils gdyż po 10 latach klub poszedł po rozum do głowy i kupił bramkarza nie odbiegającego poziomem od lini pomocy i ataku :)
0
@APTAPT my zaś bez Raphinii gramy dużo gorzej plus fizycznie ciężkie tygodnie za nami - mecze co 3 dni, lot do Arabii i z Arabii, piłkarze to nie roboty :)
9
@Sergio_Devils ją najbardziej obawiam się drużyn brutalnych + stawiających autobus takich jak real madryt a Sociedad na szczęście taka drużyna nie jest
0
@kanver_ jest to jakiś argument chociaż jak widzę że wartość rynkowa gulera i Pedriego jest zbliżona to nie daje temu większej wiary.
Hiszpanie mają większy talent do piłki według mnie i statystyczny hiszpański piłkarz wart 10 milionów nie jest gorszy od statystycznego Niemca wartego 20 lub Anglika wartego 30 :)
1
@tbas dodatkowo:
- gra na wyjeździe
- solidny przeciwnik
6
@gumaz debilna wypowiedź Krzysztofa jak zwykle :)
1
@kanver_ z drugiej strony - jak slabe muszą byc pozostale drużyny Bundesligi.
W LM jakoś Bayern nie potrafi udowodnic tej swojej dominacji :)
1
@4drian0 to niech odejdzie do realu, wtedy bedzie mógł faulować bez ryzyka otrzymania kartki :)
0
@4drian0 dopóki nie ma żółtej niech fauluje. carreras pociągnął tak w superpucharze w ten sposób do 82 minuty co chwila zatrzymujac Lamine faulem :)
0
@Gaucho no coś Ty, kibicom realu to odpowiada, w przeciwnym wypadku nie kibicowaliby temu klubowi :)
0
@Czyhrynski teoretycznie poza Sociedad łatwiejsze mecze przed nami więc nawet gdyby wypadł na miesiąc to powinniśmy sobie poradzić :)
4
@NerwowyFistaszek Roony to inna pozycja. Raphinia gra na LS a Roony na PS.
Roony zagra w środę ze względu na wykluczenie z gry Yamala.
4
@FCB24 przecież Raphinia nie grał od pierwszej minuty z Santanderem, z Bilbao też został zmieniony po 65 minutach :)
3
O holera nie dobrze :(
0
@FanBarcy22 czepiam się, ale Soldic już w KSW był pokonany, Parnasse zresztą też ;)
0
@Zbyszard dopóki w europie sędziują „ludzie” pokroju marciniaka- tak, nie mamy czego szukać
1
@Karol145 nie moglibyśmy.
Z klubem nie podpisujesz żadnej umowy dożywotniej.
Jeżeli dorosły człowiek widzi że instytucja której kibicuje działa wbrew jego zasadom moralnym to przecież może przestać jej kibicować ;)
To że komuś podoba się sposób działania realu madryt świadczy tylko o tej osobie.
2
@Kapitan hawk nie pamiętam tego gdyż w Barcelonie tego typu mecze zdarzały się po 20-30 razy na sezon.
Niech mi któryś z kibiców realu pokaże choć jeden sezon w którym real tak miażdżył przeciwników dominacja na boisku, nie suchym wynikiem, jak Barca robiła to przez wiele lat :)
0
@PatrykBarca Olmo co chwila łapie kontuzje a Gavi po kontuzjach będzie pół roku wracać do siebie zanim zacznie grać więcej minut.
Jakaś tam szansa dla Dro by zaistnieć byłaby, ale wolał pójść do PSG I spoko. Dobrze że przynajmniej za 6 mln a nie 0 ;)
0
@LukaszFan z drugiej strony, Guiu też odszedł a w Barcy miał większe szanse zaistnieć na 9tce niż w Chelsea ;)
Szkoda że Barcy nie udaje się wypożyczać większej ilości młodych ale i tak prowadzi obecnie lepszą politykę transferową niż jeszcze kilka lat temu
0
@blakkudium jestem przeciwnikiem freak fightow i generalnie cyrkowych walk a w ksw pełno było takich tylko po to by napełnić właścicielom kieszenie ;)
1
@blakkudium na szczescie ksw spadło na psy :)
1
@blakkudium w madrycie za ten faul byłaby max żółta
0
@LukaszFan w Hiszpanii każdy ma klauzule bo tego wymaga prawo. Przy czym w przypadku dorosłych piłkarzy zazwyczaj są to mega wysokie klauzule typu 500 milionów
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Quahoo o Raphinii, Ericu Garcii, Ferranie większość też napisałaby „dobrze że zabrał Raphinie / Erica / Ferrana” gdyby nie to że Flick ich odmienił :)
0
@Eto'o9 R10 ja czułem żal do Moriby gdyż uważam że miał wszystko ku temu by stać się podstawowym spd w Barcy.
Odnośnie Dro - jeżeli on czuje się super talentem a Flick nie daje mu żadnych szans, nawet w pucharze króla z trzecio ligowcem, to na co miał czekać? W takim wypadku zrozumiała jest jego chęć odejścia.
Jednocześnie, gdyby był wyjątkowy, to pewnie Flick jakieś minuty by mu dawał.
0
@krycha2201 woow to tego nie słyszałem