0

@FCB24 wybacz, bez urazy ale to bardzo płytki wniosek :)

Problem który opisałem polega na tym że mecze realu są niesprawiedliwie sędziowane pod klub z madrytu.

Nie przypominam sobie żeby Barcelona lub inny klub mógł bezkarnie faulować w akcji poprzedzającej gola, strzelać i asystować bicepsem, bronić w polu karnym rękoma, faulować wielokrotnie bez kartki, wydzierać się do sędziego mając twarz w odległości 50cm od niego i tak dalej i tak dalej.

0

@derus podniecać się zwycięstwami realu to tak jakby dziwka podniecała się że zarabia 20k / msc ;)

Z elche zdobyli nieprawidłowo dwie bramki, co chwila dostają karne z dupy, carreras dopiero przy 10 tym faulu dostaje żółtą kartkę a tchouameni może dowoli bronić strzałów rękoma…

4

@NeroTFP1 lepiej patrzeć na bilans strat, co z tego że ktoś dużo wydaje jeżeli też dużo zarabia na sprzedażach ;)

0

@szymonekk Rapha LS, Fati 9, Yamal PS

3

@L4ngusta w sumie to w większości wypadków wynik jest na styku, głównie ze względu na przeszkadzającego nam sędziego, ale jednak :)

0

@DanielVeB nie ma szans grając w osłabieniu ;)

1

@blakkudium dobre to było!

0

@Seledynowy skoro gra to najwyraźniej nie ma kontuzji, niczym nie ryzykują

0

@beter2 Monaco było wielkie 10 lat temu, przez 1, 2 sezony :D

2

@kuz Levante też się stawiało póki sędzia nie wyruchał ich na karnego a później pozwolił gulerowi wykonać rzut rożny którego nie powinno być ;)

To nie klasa drużyny przeciwnej jest problemem.

1

@jakub1906 Martwi Ciebie to?

Przecież potencjalna strata punktów City jest Barcelonie na ręke.

0

@Eric_Abidal_22 dzieki za odpowiedź i powodzenia w karierze!

0

@barteq pytanie czy to nie fejk.

A nawet jeżeli to nie fejk - skąd u Kloppa pomysł że real myśli że może zatrudnić Pepa?

Raczej florentino perez nic takiego nie powiedział.

Plus oficjalne stanowisko realu jest takie że xabi odszedł za porozumieniem stron a nie został zwolniony ;)

1

@Barca_bwo według mnie nie straci na szybkości - ostatnio mi mignęło że rekord prędkości w którejś z kolejek LM pobił jakiś ~35 latek.

Również uważam że jest bardzo dobrym piłkarzem ale nie umieściłbym go ani w top 3 ani w top 5.

W mojej opinii w realu jest lepszy piłkarz - courtois, w Barcy też jest minimum dwóch lepszych piłkarzy - Pedri i Yamal.

1

@Eric_Abidal_22 jakiś plan B przewidujesz? Ja jestem bankowcem z jakimiś tam małymi umiejętnościami programistycznymi i po prostu mam zamiar zmienić swoje obecne stanowisko na mniej zależne od AI - może Compliance, może Project Management, jeszcze nie wiem

1

@blakkudium nie wiem co by zaproponował lecz Laporta, pomimo oddania za darmo Leo dowiózł wyniki więc jego kadencja się obroniła i myślę że na luzie wygra wybory.

Sam gdybym miał oddać na kogoś głos to oddałbym na sprawdzonego Laporte niż Fonta który jest całkowitą niewiadomą.

Po Laporcie zaś pora na Pique o ile Gerrard byłby chętny.

1

@Starrk ano według mnie mbappe nie jest w top 3 najlepszych piłkarzy - w sumie to nie tylko według mnie bo według dziennikarzy i trenerów na szczęście też ;)

Pomijając rzuty karne po faulach których nie było czystych statystyk gol & asyst nie robi kosmicznych ;).

Często znika w końcówkach meczów - najwidoczniej rodzaj włókien mięśniowych które przeważają w ciele kyliana predysponuje go do krótkiego acz intensywnego wysiłku.

Nie jest wartością dodaną w obronie co w dzisiejszej piłce jest nieakceptowalne.

Nie ma umiejętności strzelania z rzutów wolnych, dośrodkowań z rzutów rożnych, nie strzela z główki.

Nie ma przeglądu pola a jeżeli ma to z niego nie korzysta gdyż nie obsługuje kolegów ostatnim / przedostatnim podaniem.

1

@NeroTFP1 zawsze lubiłem Ansu ale nie wiedziałem że chłop ma tak dobre poczucie humoru!

5

@KrwawiaceoczyVEB w dupach się tym piłkarzom poprzewracało :)

0

@macio_944 ja tam jestem pesymistycznie nastawiony :)

realowi strasznie drukują, według mnie przeciwko takiej drużynie na dłuższą metę nie da się rywalizować.

0

Lol myślałem że już temat dawno załatwiony xd

0

@marcin62 nie no w taki scenariusz nie wierzę

0

@Sysia11 xdxdxd

0

@michaleu i fajnie!

1

@blakkudium to sobie kiepsko Laporta dopiero kolegów ;)

1

@blakkudium i superancko

2

@Karol145 otóż to. Jeżeli mieliby go sprzedać to w lato a nie przed najtrudniejszymi miesiącami sezonu :)

1

@Criss18Barca ramos to pewnie w poprawczaku albo psychiatryku

0

@Ptasior nie jesteśmy w 1:1 i nie mamy możliwości rejestracji nawet darmowych graczy.

Co konkretnie według Ciebie powinien zrobić Laporta i Deco?

1

@beter2 a ja uważam że Casado powinien zostać bo na ŚPD jest bardzo dobry.

Próbowałbym wypożyczyć Bernala i sprzedać De Jonga, choć wiem że Holender nie kwapi się do odejścia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?