Dankho94isback
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCB24 wybacz, bez urazy ale to bardzo płytki wniosek :)
Problem który opisałem polega na tym że mecze realu są niesprawiedliwie sędziowane pod klub z madrytu.
Nie przypominam sobie żeby Barcelona lub inny klub mógł bezkarnie faulować w akcji poprzedzającej gola, strzelać i asystować bicepsem, bronić w polu karnym rękoma, faulować wielokrotnie bez kartki, wydzierać się do sędziego mając twarz w odległości 50cm od niego i tak dalej i tak dalej.
0
@derus podniecać się zwycięstwami realu to tak jakby dziwka podniecała się że zarabia 20k / msc ;)
Z elche zdobyli nieprawidłowo dwie bramki, co chwila dostają karne z dupy, carreras dopiero przy 10 tym faulu dostaje żółtą kartkę a tchouameni może dowoli bronić strzałów rękoma…
4
@NeroTFP1 lepiej patrzeć na bilans strat, co z tego że ktoś dużo wydaje jeżeli też dużo zarabia na sprzedażach ;)
0
@szymonekk Rapha LS, Fati 9, Yamal PS
3
@L4ngusta w sumie to w większości wypadków wynik jest na styku, głównie ze względu na przeszkadzającego nam sędziego, ale jednak :)
0
@DanielVeB nie ma szans grając w osłabieniu ;)
1
@blakkudium dobre to było!
0
@Seledynowy skoro gra to najwyraźniej nie ma kontuzji, niczym nie ryzykują
0
@beter2 Monaco było wielkie 10 lat temu, przez 1, 2 sezony :D
2
@kuz Levante też się stawiało póki sędzia nie wyruchał ich na karnego a później pozwolił gulerowi wykonać rzut rożny którego nie powinno być ;)
To nie klasa drużyny przeciwnej jest problemem.
1
@jakub1906 Martwi Ciebie to?
Przecież potencjalna strata punktów City jest Barcelonie na ręke.
0
@Eric_Abidal_22 dzieki za odpowiedź i powodzenia w karierze!
0
@barteq pytanie czy to nie fejk.
A nawet jeżeli to nie fejk - skąd u Kloppa pomysł że real myśli że może zatrudnić Pepa?
Raczej florentino perez nic takiego nie powiedział.
Plus oficjalne stanowisko realu jest takie że xabi odszedł za porozumieniem stron a nie został zwolniony ;)
1
@Barca_bwo według mnie nie straci na szybkości - ostatnio mi mignęło że rekord prędkości w którejś z kolejek LM pobił jakiś ~35 latek.
Również uważam że jest bardzo dobrym piłkarzem ale nie umieściłbym go ani w top 3 ani w top 5.
W mojej opinii w realu jest lepszy piłkarz - courtois, w Barcy też jest minimum dwóch lepszych piłkarzy - Pedri i Yamal.
1
@Eric_Abidal_22 jakiś plan B przewidujesz? Ja jestem bankowcem z jakimiś tam małymi umiejętnościami programistycznymi i po prostu mam zamiar zmienić swoje obecne stanowisko na mniej zależne od AI - może Compliance, może Project Management, jeszcze nie wiem
1
@blakkudium nie wiem co by zaproponował lecz Laporta, pomimo oddania za darmo Leo dowiózł wyniki więc jego kadencja się obroniła i myślę że na luzie wygra wybory.
Sam gdybym miał oddać na kogoś głos to oddałbym na sprawdzonego Laporte niż Fonta który jest całkowitą niewiadomą.
Po Laporcie zaś pora na Pique o ile Gerrard byłby chętny.
1
@Starrk ano według mnie mbappe nie jest w top 3 najlepszych piłkarzy - w sumie to nie tylko według mnie bo według dziennikarzy i trenerów na szczęście też ;)
Pomijając rzuty karne po faulach których nie było czystych statystyk gol & asyst nie robi kosmicznych ;).
Często znika w końcówkach meczów - najwidoczniej rodzaj włókien mięśniowych które przeważają w ciele kyliana predysponuje go do krótkiego acz intensywnego wysiłku.
Nie jest wartością dodaną w obronie co w dzisiejszej piłce jest nieakceptowalne.
Nie ma umiejętności strzelania z rzutów wolnych, dośrodkowań z rzutów rożnych, nie strzela z główki.
Nie ma przeglądu pola a jeżeli ma to z niego nie korzysta gdyż nie obsługuje kolegów ostatnim / przedostatnim podaniem.
1
@NeroTFP1 zawsze lubiłem Ansu ale nie wiedziałem że chłop ma tak dobre poczucie humoru!
5
@KrwawiaceoczyVEB w dupach się tym piłkarzom poprzewracało :)
0
@macio_944 ja tam jestem pesymistycznie nastawiony :)
realowi strasznie drukują, według mnie przeciwko takiej drużynie na dłuższą metę nie da się rywalizować.
0
Lol myślałem że już temat dawno załatwiony xd
0
@marcin62 nie no w taki scenariusz nie wierzę
0
@Sysia11 xdxdxd
0
@michaleu i fajnie!
1
@blakkudium to sobie kiepsko Laporta dopiero kolegów ;)
1
@blakkudium i superancko
2
@Karol145 otóż to. Jeżeli mieliby go sprzedać to w lato a nie przed najtrudniejszymi miesiącami sezonu :)
1
@Criss18Barca ramos to pewnie w poprawczaku albo psychiatryku
0
@Ptasior nie jesteśmy w 1:1 i nie mamy możliwości rejestracji nawet darmowych graczy.
Co konkretnie według Ciebie powinien zrobić Laporta i Deco?
1
@beter2 a ja uważam że Casado powinien zostać bo na ŚPD jest bardzo dobry.
Próbowałbym wypożyczyć Bernala i sprzedać De Jonga, choć wiem że Holender nie kwapi się do odejścia.