1

@Kozinho. Już za późno, mleko się rozlało

1

@CatalanDream spokojnie, zagra we wtorek

0

@yoli co jak co ale Araujo gwarancją solidnej defensywy nie jest ;)

0

@Filipem dokładnie tak jak piszesz

0

@Sulimo mi to jako mieszkańcowi Gdańska zupełnie to nie przeszkadza ;)

0

Ależ te Atletico Madryt jest słabe. Liczyłem że powalczą z nami i realem o ligę w tym sezonie.

8

W sumie dziwne że Cancelo nie gra dzisiaj od pierwszej minuty

1

@partymaker nie dostanie

0

@karci0 ja od bramkarza oczekuję życia a nie stania jak kołek i liczenia na cud

0

@ViscaelBarca2007 aż dziwne że Girona zdecydowała się na bramkarza obecnie broniącego tak słabo

2

@Jakchcesz nie jestem ekspertem od polityki ale wygląda tak - czyli jak? Bo jak dla mnie to te osoby wyglądają całkiem normalnie, ale biorę pod uwagę możliwość że czegoś nie dostrzegam

0

@Sysia11 w takim razie bardzo Ci szkodzi

1

@Sysia11 piłaś dzisiaj? Czy masz tak na trzeźwo?

1

@Pawlak1992 a to nie wiedziałem bo chyba ten madryl się rzadko udziela na forum

Dzięki :)

1

@norbi77 według mnie w przypadku kibiców realu najgorsze jest mylenie fikcji z rzeczywistością.

Ich reakcja na rzeczywistość, która czasami przedstawiał w mediach Pique a obecnie robi to Yamal powoduje u nich nerwowe napady / nieudolne próby wyparcia.

1

@Tasde no ale przecież to samo robią piłkarze których wypisałem powyżej - wszystkich innych piłkarzy realu również, gdyż żaden z nich nie ma w sobie ani odrobiny przyzwoitości.

Problemem nie jest pojedynczy piłkarz lecz klub który stawia zwycięstwo ponad etyka.

0

@krefi10 oczywiście że nie są

0

@Ptasior czemu był śmieciem? To jego wina że real ma immunitet na faulowanie w dowolnym obszarze boiska? Czym się różni gra casemiro od ramosa, carvajala czy też rudigera?

1

@ZwyklyCuler48 @lajcior @AmigoBlancos @VegetaPolska zapraszam, podziwiajcie swoich bohaterów.
@AmigoBlancos

1

@krefi10 myślę że milionów mu na koncie nie brakuje, hehe

0

@Arden no ja to widzę inaczej.

Tak samo w przypadku koksu - wątpię by koks który wciąga milioner przechodził przez patusa który mógłby zanieczyścić taki towar jakimś gownem.

Myślę że na najwyższym lvlu takie tematy, jeżeli w ogóle są ogarniane, to dużo bardziej profesjonalnie niż przez ludzi spod ciemnej gwiazdy :)

1

@mercurial2000 kozacki piłkarz to taki który 70-80 meczy na 100 gra kozacko.

De Jong na 100 meczy kozackich zagra 10.

1

@Safrani @Zieliniak a czy ja się gdzieś tutaj kłóciłem z nauką?

Czytajcie ze zrozumieniem, nawet w sobotę :)

Doskonale wiem że według nauki picie kawy jest zdrowe.

Podałem swoją własną, prywatną opinię.

Według mnie człowiek nie musi zgadzać się ze wszystkim co głosi nauka.

Kilkadziesiąt lat temu według lekarzy, czyli chyba też nauki, kieliszek wina do obiadu był zdrowy.

Dzisiaj uważa się że każda, nawet najmniejsza dawka alkoholu jest niezdrowa.

Papierosy - kilkadziesiąt lat temu nie uważano ich za niezdrowe.

Żywność - kilkadziesiąt lat temu uważano że cukier jest zdrowy. Nauka spiera się też co do tego jakie ilości jajek czy mięsa wpływają korzystnie na zdrowie a jakie wpływają negatywnie.


Czy bieganie maratonów jest zdrowe? Jeden lekarz powie tak, drugi nie.

1

@Safrani według mnie jest niezdrowa, co nie zmienia tego że lubię i pije 3-4 dziennie :)

0

@Bykunn no widzisz, ja za to obracam się jedynie w towarzystwie osób o zbliżonym statusie co ja.

Mogę się mylić ale uważam że mały promil społeczeństwa ma do czynienia z multimilionerami i raczej ten promil to ludzie bogaci a nie dno społeczne, które dopuszcza się przestepstw typu porwania.

2

@Stinger_ no tak, z przyjemnością spędzę sobotę by udowadniać coś co dla regularnego obserwatora meczy realu madryt jest oczywiste :)

Odwołuje się do kyliana mbappe gdyż obydwoje grali w realu madryt.

Jeżeli więc ktoś uważa że ronaldo prawidłowo zdobywał swoje bramki, zapraszam do zweryfikowania jak zdobywa bramki mbappe.

Nie jest problemem jeden piłkarz lecz klub.

Ludzie teraz piszą że carreras tak jak kiedyś casemiro ma immunitet na kartki.

A to nie jest kwestia carrerasa czy casemiro lecz klubu w którym grają.

Podobnie to nie tchouameni ma immunitet na bronienie strzałów rękoma, lecz real madryt.


I żeby nie było - uważam że ronaldo to bardzo dobry piłkarz który wykorzystał maksa ze swojej kariery.

Przez wiele lat górował mentalem nad Messim co doprowadzilo go do większej ilości trofeów zespołowych i indywidualnych niż wskazywałby na to jego talent.

0

@kubix05 kawa jest niezdrowa (moja własna opinia), poproszę.

0

@Stinger_ ja napisałem o 50 golach ze spalonych, nie 200-300.

Mógłbym się założyć o wiele pieniędzy że spokojnie 5 dyszek nielegalnych bramek ze spalonych uzbierał.

Doskonale pamiętam za co dostawał real karne za czasów ronaldo. W dalszym ciągu real dostaje karne po faulu mbappe na obrońcy - a mamy VAR który ilość oszustw zmniejszył :)

0

@MaVii ja oglądam z hiszpańskim komentarzem, polecam :)

0

@Arden nie neguje że mogło tak być, wszystko jest możliwe.

Po prostu, ja nie wiem jak zwykły alfons z ulicy miałby mieć dojścia do kontaktu z najważniejszymi osobami w państwie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?