Dankho94isback
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Stinger_ mój komentarz miał stanowić dopowiedzenie by uzyskać pełniejszy obraz niż ten zaprezentowany przez Ciebie.
Jest prawdą że ronaldo strzelił mnóstwo goli, przy czym uważam że 10-15% tych goli zostało strzelonych nieuczciwie, w wyniku faworyzowania drużyny w której grał ronaldo.
Podobnie obecnie, jest prawda że mbappe strzela wiele bramek, lecz spora część tych bramek pada po błędach sedziego na korzyść realu madryt.
Tak samo jest prawda że real zdobył 15 lig mistrzów, lecz każda z ostatnich zdobytych 6 (wcześniejszych nie pamiętam bo byłem za młody lub mnie jeszcze nie było) była zdobywana po istotnych błędach sędziego na korzyść realu.
Dla mnie inna wartość maja bramki strzelone przez Messiego czy też chociażby Haalanda, które są zdobywane uczciwie, a inna wartość mają bramki zdobywane przez mbappe czy ronaldo, które bywają zdobywane nieuczciwie :)
0
@barteq też tak uważam
0
@Azrik @Eklerek mogę się mylić ale wydaje mi się że takimi przestepstwami jak kradzież dzieci zajmują się patusy w krajach trzeciego świata, jakieś totalne dno społeczne.
Nie potrafię sobie wyobrazić w jaki sposób najbogatsi ludzie świata mieliby mieć połączenie z ludźmi z patologii.
Wydaje mi się że każde środowisko - patusy, klasa średnia, wysoka, top jest hermetyczna i nie ma ze soba powiązań.
Przykładowo ja, będąc klasa średnia nie mam powiązań z żadnym multimilionerem, i podejrzewam że wy również.
Jednocześnie, będąc w klasie średniej nie mam powiązań z żadnym patusem, czy też przestępcą
0
@Arden ćwiartowanie dzieci? Skąd niby mieliby te dzieci, wyprodukowali je w fabryce?
Przecież dzieci mają rodziców, rodzice szybko zgłosiliby zaginiecie dzieci i byłaby gruba afera.
0
@Stinger_ nie jestem fanatykiem Messiego, lecz Barcelony.
Odkąd Messi odszedł z Barcy nie śledzę jego poczynań :)
Jest dla mnie jednak oczywistym, że zupełnie innym poziomem trudności jest strzelenie gola z gry a innym strzelenie gola z karnego.
Z karnego byłbym w stanie strzelić nawet ja, antytalent.
Z gry nie strzeliłbym ani jednego gola w zawodowej piłce, choćbym miał zagrać 200 meczy.
Ponadto, wiem jak wiele z tych karnych zostało podyktowane nieuczciwie, czasem nawet bez kontaktu z przeciwnikiem, co obecnie uskutecznia następca ronaldo- mbappe.
0
@Ptasior takie jest ryzyko uprawiania sportów ekstremalnych :)
0
@gumaz nienawidzę tańczyć ;)
0
@Stinger_ 200 z tych bramek z karnych - których połowy nie powinno być bo były podyktowywane po padoliniach płaczka
Plus pewnie z 50 po golach ze spalonych ;)
2
@Who_you_mam absolutnie niesmaczne, VAR wiele poprawił ale dalej karne przyznawane są realowi za darmo
1
@Jakchcesz ha, trochę ten mój komentarz miał być takim przekomarzaniem się - wiem że niezależnie od wieku ludzie mają problemy z trawieniem laktozy i czytałem że z wiekiem teoretycznie ludzie trawią laktozę coraz gorzej.
Ja na szczęście tego problemu nie mam i raczej nie będę miał.
Za to jestem korposzczurem przez co muszę uważać na inny zdrowotny problem korposzczurowy, jeśli wiesz co mam na myśli - u mnie to działa tak że wcinam codziennie siemię lniane w dawce 25g na śniadanie i to mi trochę pomaga.
1
@Jakchcesz ja na szczęście jestem starym dziadem i mogę pić laktozy w opór bez żadnych dolegliwości
3
@AmigoBlancos może Ty i społeczność sie ze mną nie zgodzi ale dla mnie wstawianie goli realu, a zwłaszcza z asystami piłkarzy pokroju gutiego jest tutaj tak samo potrzebne i eleganckie jak zwrot Fuck Off bellinghama w kierunku sędziego :)
0
@Hasszz czyli chciałbyś żeby Busquets i reszta symulantów grała dla Barcy czy nie?
Przypominam że w przypadku Casado to pierwsza symulują, Neymar czy Suarez symulowali hurtowo ;)
0
@Hasszz czyli Busquetsa, Alby, Suareza, Neymara też nie chciałeś w zespole?
2
@kanver_ zgoda
7
Kocham tego wariata
27
@Laminedependencia nie no z tym konkretnie obrazkiem się nie zgodzę - real nie miał czego bronić, ich jedyną szansą była szybka kontra, z tego powodu mbappe i vinicius zostali z przodu
0
@cules100pro goat buahuahuahuuah
2
@Irmscher10 fajnie też że tego Hindusa co gra w realu podkurwil na koniec dzięki czemu dostal on czerwoną kartkę
0
@MOLESTA real taktycznie wczoraj przegrał:
1) żeby utrzymać ciągłość gry, która zostałaby utracona przez odpadnięcie z PK
2) stworzyć Mbappe warunki do pobicia rekordu goli w LM w 1 sezonie
3) uniknąć trudnego rywala w 1/8, na jakiego rok temu trafił chociażby Liverpool
0
@kuz im 1/16 aż tak nie utrudnia bo i tak w lidze mają czill
0
@JanuszKorwinMikke to co robi Bernal na murawie?
0
@Jackazz spokojnie, dostanie pewnie minuty w pucharze króla. W weekend też jakieś tam minuty dostał
1
@cymanski15 tak, do Fermina przed golem Yamala ;)
0
@Andi18 nope, Benfica się zesra prędzej czy później
2
@Stagiryta 40 ;)
1
@VeB 1899 otóż nie. De Jong ma fantastyczny przegląd pola tylko z tej cechy nie korzysta
0
@Gaucho fantastyczny piłkarz, szkoda że w głowie pusto
0
@Mateonvious do Barcy go na wypożyczenie hehe
0
@4Fabregas4 Flick zrobił wiele dla Dro.
Postawił go wyżej niż Virgiliego zabierając go na presezon.
Gdyby nie presezon, nikt by o Dro nie wiedział, PSG nie złożyłoby oferty a Dro nie podpisałby kontraktu na 1 milion euro rocznie.
Postawił go wyżej niż utalentowanych kuzynów Fernandez, na stałe przenosząc go do pierwszej drużyny.
Dro w tym miesiącu miał 18 urodziny, to nie jest 20+ latek jak Torre który musi się śpieszyć by mu kariera nie odjechała.
Nie mamy komfortu ani w lidze ani w pucharze króla ani w LM żeby postawić na młodych.
Arbeloa dał szansę młodym w meczu z Albacete - z wiadomym rezultatem.
Dodatkowo, dopiero weszliśmy w najgorętszy okres sezonu, jeżeli nie odpadniemy z pucharów to będziemy grać co 3 dni końca sezonu.
Prawie na 100% do tego czasu chociaż raz wypadnie Fermin i Olmo wiec pojawiły by się szanse dla Dro.
Nawet jeśli Dro chciał odejść, mógł poczekać do lata i odejść na wypożyczenie.
Każdy by na tym zyskał, wliczając w to Dro gdyż w takiej Gironie czy Mallorce dostawałby więcej minut niż dostanie w PSG.
Spójrz na Bernala czy Casado, też zbierają ochłapy ale nie narzekają tylko cierpliwie czekają na swoje szanse.