0

@Frimpong real pewnie żałuje że nie miał na boisku ramosa który mógłby wykręcić rękę betancora i tym samym zmniejszyć zagrożenie ze strony rywali :)

0

@DragonxNF to nie pech, podobnie jak buty w rozmiarze Lewego to nie pech ;)

0

@JanuszKorwinMikke a od kiedy m.in można asystować bicepsem, bronić w polu karnym ręka nie będąc bramkarzem, strzelac po faulu w ataku, upadać przed kontaktem z obrońcą i dostawać rzuty karne?

Coś się zmieniło w przepisach?

1

@Korsain może Yamal w przyszłości nauczy się tego elementu gry - młody Messi też nie strzelał z wolnych :)

6

@robsesh za to Araujo podnosi rękę do góry zamiast biec do obrońcy, fauluje na żółtą kartkę chwilę po dostaniu żółtej kartki, nie potrafi upilnować starego, słabego śo, przegrywa pojedynki główkowe z piłkarzami 15 cm niższymi od siebie, wybija piłkę przed siebie nie patrząc gdzie są koledzy z drużyny.

2

@JanuszKorwinMikke jaka jest wina Flicka w tym że real prawie co kolejkę jest ciągnięty przez sędziów?

0

@tbas nie łudźmy się że gdyby zamiast Lamine był vinicius to odgwizdany byłby spalony :)

Ponadto faul na Olmo przy bramce na 1-0 dla Sociedad.

Dla równowagi real wczoraj strzela po karnym którego nie powinno być na 1-0 i po rece gulera przy golu na 2-0 :)


Tak się nie da rywalizować

2

@Stagiryta ruchaja nas jak chcą :)

0

@IronSanHybrid jedno drugiego nie wyklucza :)

Dadzą nam marciniaka lub inną karykaturę i tyle będzie z przygody z ligą mistrzów :)

0

@misiek0318 no właśnie chyba zapominasz, bo gdyby nie karne i inne dary od sędziów to liga byłaby już w tym sezonie rozstrzygnięta ;)

0

@Miszcz Textu FCB trzymam za słowo

0

@Aragorn33 da się na luzie.

realowi bramkę Fermina i Lamine by uznali i mecz ułożyłby się zupełnie inaczej

1

@wyrek każdy tak gra poza nami. My też po bramce na 1-0 tydzień temu powinniśmy zabić mecz do przerwy ale wolimy sobie utrudniać ;)

0

@Barcaa12 nie no bardziej się chyba nie da, przecież oni dostają średnio 1 bramkę na mecz w podarunku od sędziego

0

@Kubix93 siadło, realowi spokojnie by ten sędzia wydrukował bo było z czego.

Chociażby drugi gol Yamala, ze spalonym uznaniowym :)

1

Cóż, wielka szkoda tego meczu.

Mamy 1 punkt przewagi nad realem który niemal co tydzień jest ratowany przez sędziów :)

0

@Faro buahauhauauahuhha

0

@Cobra303 jakoś w maju 2025 działało, mbappe w meczu z Barca dostał karnego

0

@RobsonPL nie wiem jak Dro ale dla mnie Guiu odpali.

To jeszcze młody chłopak a na rynku 9tek bida więc będzie miał łatwiej się wybić niż Dro :)

0

@RobsonPL Dro gdyby jakimś cudem w ostatniej chwili zmienił zdanie xd

0

@halfnolife nie każdy, zapytaj byle jakiego madryciaka na tej stronie, chociażby @VegetaPolska

1

@kanver_ jakieś minuty dostaje, to nie jest ten sam przypadek co z Roony’m :)

Ja się o minuty dla Roberta nie martwię, czeka nas mnóstwo grania co 3 dni, zwłaszcza że raczej będziemy grać w 1/16 LM, więc na pewno każdy zbierze odpowiednią ilość minut

3

@SinMistico widziałeś kiedykolwiek Roony’ego na LS?

Roony jest dla Flicka naturalnym zmiennikiem Yamala i raczej Szwed spodziewał się przy transferze do Barcy że ciężko będzie mu o regularne granie.

Za dobrą kwotę mógłby odejść po sezonie, wszyscy by na tym zyskali :)

0

@Guillegavira Olmo grał na skrzydle w poprzednim klubie (przychodził też do Barcy zamiast Nico Williamsa który jest LS) zaś Femin na LS gra słabiutko.

Oczywiście istnieje prawdopodobieństwo że Flick da Fermina na LS choć mam nadzieję że tego nie zrobi :)

0

@kanver_ mi to pasi. W tamtym roku Lewego zabrakło na kluczowy dwumecz z Interem, więc mam nadzieję że tym razem Robert będzie zdrowy i głodny grania na wiosnę

0

@Pablozeusz na skrzydle będzie Olmo, Fermin na 10

10

@Peciak w sumie z dwojga złego lepiej być w klubie gogo niż w klubie real madryt

26

@LAMC_10 jak ma się żonę / dziewczynę to nie powinno się chodzić do klubu go-go gdyż jest to nie chu.owe względem swojej partnerki ;)

1

@Faro to że gra gorzej niż 2 lata temu nie oznacza że nie ma ambicji.

Lewy też gra gorzej niż 2 lata temu, mu też brakuje ambicji?

Raphinii, Ericowi i Ferranowi tez 2 lata temu się nie chciało?

Jeżeli Ci zawsze w życiu wszystko wychodzi gdy tylko Ci się chce to zazdroszczę i polecam byś przekuł to na historyczny światowy sukces, będę Tobie kibicował.

1

@FCB24 ja myślę że mu brakuje świeżości fizycznej i psychicznej.

Chłopak w 2 lata zagrał ponad 100 meczów w dorosłej piłce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?