1

@tbas cóż, Enrique dba o swoje interesy a nie Barcy, Dembele też nam zabrał ;)

Pep też dba o swoje interesy a nie Barcy

1

@norbi77 z nami bo sędzia zaliczył nieprawidłową bramkę

Z Elche bo sędzia zaliczył dwie nieprawidłowo zdobyte bramki ;)

0

@Matt_i1992 Xavi Simons odszedł do PSG i jakoś sie jego kariera nie skończyła ;)

Dawniej Pique odszedł do United i też się jego kariera nie skończyła. Podobnie Cesc do Arsenalu, Eric Garcia do City ;)

1

@NeroTFP1 Dawaj cristiano do reprezentacji Polski.

Mundial zdobędziesz, podgonisz Leo w złotych piłkach a Lewy odstąpi Ci karniaczka w fazie pucharowej ;)

0

@fotohobby Yamalek też potrafi kilku opitolić plus wydaje mi się (ale mogę się mylić) że ma lepsze podanie niż Messi gdy zaczynał

0

@Robert_Kubica z drugiej strony np. Xavi Simons, Gerard Pique, Cesc Fabregas, Dani Olmo, Eric Garcia, Thiago Alcantara nie skończyli źle ;)

0

@Ptasior dlatego w komentarzu napisałem : „Przy założeniu że”

Nie wiemy obecnie jaki poziom prezentuje Dro. Może być tak że nic z niego nie będzie a może być tak że Hansi i Deco dali dupy - są tylko ludźmi ;)

2

@Faro Po co na siłę pchać 17latkow?

Gdyż taki agent Cubarsiego, Yamala jest świadomy potencjału swojego piłkarza i jeśli klub nie da mu realnej szansy to piłkarz odejdzie gdzie indziej za kasą :)

Przy założeniu że Dro jest wielkim talentem sprawę zrypał Flick który mógł mu dać minuty chociażby w wysokich zwycięstwach z Bilbao czy Valencia :)

0

@slayer na początku gdy powstał News była jedynie informacja że Dro odchodzi z Barcelony. Jedno zdanie, nic więcej ;)

0

Miejmy nadzieję że tylko na wypożyczenie

1

@Luciano99 na równi z biedą jest to zasługa Laporty. Laporta mając hajsy nie zrobiłby tak głupich ruchów transferów jakie robił Bartomeu :)

0

@marcin62 no dobrze, ale jesteśmy w Unii.

Skoro my więliśmy największy ciężar pomocy Ukrainie na siebie to czy nie byłoby sprawiedliwie by np. Francja wzięła na siebie największy ciężar pomocy Grenlandii?

0

@macio_944 przecież pomagaliśmy Ukrainie bardziej niż jakikolwiek inny kraj w Europie

0

@marcin62 ale przecież daliśmy na Ukraine od groma, nie prawdaż?

0

@Roobo progres: Fermin, Maldini, Garcia, pozycja na bramce dużo lepiej obsadzona + mamy silniejszych rezerwowych na skrzydłach. Rok temu nie miał kto zmieniać Yamala i Raphini.

4

@El Plutoninho w realu byłby wart 200mln

1

@Esteban_ teraz nie ale jeżeli uznać Ajax za topowy klub 8 lat temu to De Ligt :)

0

@michal26 no to spróbuję naszą społeczność drugi raz wziąć w obronę - może Panowie wcześniej rozpoczęli weekend i są po kilku głębszych :)

0

@Kubajnos345 no dlatego bo Haaland nawet nie awansował na mundial, gdyby zrobił 1/4, 1/2 to myślę że zdobyłby ZP.

0

@michal26 no właśnie patrzysz na to zdroworozsądkowo bo jesteś stary dziad, tak jak ja.

Wokół mamy jednak dużo młodzieży która ma skłonności do skrajnych emocji ;)

0

@michal26 no ale to jest przywilej bycia młodym i rozemocjonowanym jak na przykład nasz drogi kolega @Faro

Ty byłeś tak opanowany jak teraz mając np. 15 lat? Ja nie ;)

0

@ViscaelBarca2007 ja bym bardziej powiedział że Ferminowi musi podpasować przeciwnik, np. na autobusy lepiej zazwyczaj gra Olmo niż Fermin

0

@kiper09 @FCB24 spokojnie, zagra za tydzień w LM

0

@ikar34 Nico i Luis Diaz też lecz na rynku kosztują 3 razy więcej :)

0

@Rupert_Haubica takie już brzemię 9tki

0

@Sysia11 8/10 lat temu w tej fazie były dwumecze co sprawia że trenerzy nie mogą sobie pozwolić na ryzyko wystawiając młodzież.

arbeloa wczoraj zaryzykował zostawiając chociażby fakoffa w madrycie i spójrz jak się to dla nich skończyło :)

1

@kemyt1995 nawet bez lipy z ffp sa oni nie do wyjęcia

0

@Rupert_Haubica buahahahuhaa

0

@michal26 yhym i powiedzmy że Barca by teraz przegrywała 3-0, dalej byś się cieszył oglądając mecz?

Nie można smucić się / wkurzać oglądać Barcelonę i dalej być jej kibicem? :o

0

@Messiah10 Fliczek go też trochę zdusił przyspawając do ławki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?