Dankho94isback
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Criss18Barca z drugiej strony (bez ironii pisze że mam kiepską pamięć a pisze z pamięci więc mogę się mylić):
1) Xavi postawił na Oriola mając w kadrze lepszego Casado
2) pozwolił odejść Nico który również byłby lepszy niż Oriol
3) nie potrafił wykorzystać potencjału Erica Garcii, Raphinii, wystawiał Ferrana na skrzydle podczas gdy jak widzimy dużo lepiej gra na 9tce
Flick dal realną szansę Casado, Martinowi i dałby też Bernalowi gdyby nie fatalna kontuzja, więc nie jest tak że Flick nie wprowadza młodych.
8
@Wojtelele17 nie da się wprowadzać co sezon młodych, już mecz z interem pokazał że tej drużynie brakuje na boisku doświadczenia.
Mamy bardzo młodą kadrę.
Poza tym, nie każdy nastolatek z Barcy B nadaje się do gry w 1 drużynie, co często pokazują dalsze losy tych piłkarzy którzy później grają w średnich zespołach, często poza top 5 lig.
0
@Benz twierdzisz że real radzi sobie bez mbappe to właśnie próbuje udowodnić Tobie że sobie nie radzi, lecz Ty tego dalej nie dostrzegasz gdyż patrzysz tylko na końcowy rezultat.
Gdyby grał mbappe to real dysponowałby niewyobrażalnie silniejszym atakiem gdyż ten przewracający się o własne nogi napastnik jest jednym z najlepszych obecnie piłkarzy.
Bez niego real grał wczoraj gorzej od przeciwnika, wygrał zaś przy pomocy sędziego, choć i tak mniejszej niż zazwyczaj.
1
@MirusAmisz prędzej pokazał swoje prawdziwe oblicze
2
@Benz nie pokazał tego Tobie bo podobnie jak większość kibiców patrzysz tylko na wynik.
Rzeczywistość:
1) kontrowersyjny wolny przy golu na 1-0, zdaniem większości tu zebranych nie było faulu
2) brak kartki dla gonzalo który zdaniem archivio var powinien wylecieć z boiska
3) brak kartki dla carrerasa
4) 2.29xg dla Atletico vs 1.2 dla realu
4
@Roobo Cancelo przychodzi tylko na wypożyczenie do lata więc jaki jest sens liczenia go w kontekście następnego sezonu?
0
@dmcteam zadecyduje sędzia, tak jak w klasyku ligowym.
1
@Lordzi gwiazdę nie, dobrego zmiennika, o ile zaakceptuje taką role - tak.
1
@michal26 gdyby tylko Oblak normalnie ustawił mur :/
0
@adi7adi8 no według mnie przed wolnym nie było faulu
0
@Gibbon_FCB 1) pierwszy gol po wolnym którego nie powinno być
2) brak czerwonej kartki dla gonzalo - według archivio var
3) brak żółtej dla carrerasa
tak się to robi :)
0
@Lucyffffer1922 w półfinale SP nie ma dogrywki
0
@Eto'o9 R10 w sumie ostatnio całkiem nieźle im szło w konkursie karnych dopóki Alvarez nie odjebał amatorszczyzny :)
1
@kanver_ a kogo jak nie jego? lol
0
@AmigoBlancos a mógł nie strzelić na 1-0 gdyby nie błąd sędziego gdyby nie wolny z dupy. Taki paradoks.
0
@Firestone ja tam wolałbym Kane (Haaland oczywiście nierealny) a jeżeli nie Kane to próbowałbym przedłużyć Lewego o rok i poczekać czy na rynku przez rok nie pojawi się jakaś perspektywistyczna 9tka :)
1
@CLS63AMG @barcelonaLM dzięki
0
@Firestone może to i lepiej, przynajmniej nikt w Barcelonie nie wpadnie na pomysł by rzucić się po niego wszystkimi siłami w lato :)
1
@qbsonFCBarca rozumiem, po prostu nick mnie zmylił :)
1
@majkiii + jak zachowywać się jak upośledzone osoby -> patrz cieszynka valverde
0
@barcelonaLM co masz na myśli odnośnie "Jeżeli reżim mahometański w Iranie runie"?
1
@Kozinho. no co jak co ale nie wierzę że Niemiec by tak gównianie ustawił mur jak zrobił to Oblak
0
@qbsonFCBarca ah, po nicku myślałem że kibicujesz Barcy :)
nigdy nie jest dobrze gdy real wygrywa, w tym przypadku:
1) jest ryzyko że real wygra finał
2) real dostanie kase za wygraną w półfinale
0
@Kamiloza91 nie ma dogrywki
1
@majkiii wolny po faulu którego nie było.
0
@Kozinho. wolałbym by wpadł w ręce atletico, to lepszy klub :)
1
@AmigoBlancos real w swoim stylu - wolny po faulu widmo
0
@Kozinho. za awans w półfinale jest dodatkowy hajs, wolałbym by nie trafił on w ręce madrytu :)
0
mógł Oblak w ogóle nie stawiać muru, na to samo by wyszło.
0
@Eklerek a co to za lafirynda btw?