Dankho94isback
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Flyingbetoniarka pewnie wkurza ja ze Dani caly czas w chacie siedzi :P
0
@19xavi93 być może Guiu był kimś takim ;)
0
@Sysia11 a co napisał Esteban?
Napisał że według niego enzo i farmacji mają wspólnie 50iq.
Zatem o opinie w jakim temacie mogłem Ciebie zapytać?
0
@Esteban_ @Sysia11 opinia
14
Taktak, ale wyciąganie rąsi po grube miliony na kontrakcie to już nie gówno.
Niektórzy piłkarze nie mysla.
2
@Gaucho no sędzia za taką akcje powinien zostać zdegradowany do 2 ligi, to jest przesada
0
@Stinger_ @AlexDark00 do tego Robert w tym sezonie brzydzi się strzelać z karnych. Tak to miałby jeszcze lepsze staty względem Juliana
0
@July_6_BcN obydwa kierunki skończyłaś / kończysz czy porzuciłaś któryś?
0
@July_6_BcN masz na myśli rozwój fizyczny, umysłowy czy społeczny? Co takiego robiłaś wtedy a nie robisz teraz?
0
@July_6_BcN pod jakim względem był to prime?
0
@norbi77 nie no to akurat było głupie i mogło się skończyć dla Gaviego tragicznie.
Generalnie, być może przez fakt że Gavi nie wie kiedy powiedzieć "stop" obecnie pauzuje drugi sezon i raczej jego kariera nie ułoży się po jego i naszej myśli.
1
@partymaker 3 miesiace
1
@Robert_Kubica Zawsze można rozwiązać kontrakt. Wystarczy zapłacić zawodnikowi ekwiwalent w wysokości wartości reszty kontraktu :)
Od meczu z Chelsea minął miesiąc a Ronald napewno nie wróci do gry od razu po rozpoczęciu treningów.
Araujo chciał zrobić przysługę klubowi i odejść rok temu za porządny hajs. Winny pozostania Araujo jest klub.
4
@Safrani szymon marciniak xdxd
1
@Sysia11 nie tylko Argentyny :)
0
@DonAndresFCB przypadkiem kontrakt nie został rozłożony na więcej lat żeby obniżyć pensję / sezon i tym samym znaleźć trochę miejsca w limicie wynagrodzeń?
0
@EMC2 Kiedy real był pokrzywdzony w tak oczywisty sposób jak np nieuznanie bramki która o pół metra przekroczyła linie bramkową? Kiedy przeciwnikowi realu pozwalano na strzelanie i asystowanie bramkami? Kiedy przeciwnikowi realu pozwalano na kopanie graczy realu w krocze?
0
@LukaszFan z tą ogromną różnicą że u nich budowa była podczas pandemii więc nie wiązała się ze stratami przychodów z tytułu sprzedaży biletów.
2
@LOPEZ16 szkoda że dopiero teraz, no ale lepiej późno niż wcale :)
1
@Kapitan hawk to zależy od składników i od temperatury w jakiej się znajduje, ale pewnie średnio max 4 dni.
7
@Herato jeżeli Materazzi to też zidane :)
6
@Gaucho czasy się zmieniają, real madryt niestety nie.
0
@lajcior nie, nie mogę.
3
@Katalończyk 99 po drugiej stronie boiska by widział :)
0
@Arkon w systemie podatkowym i w systemie ubezpieczeń publicznych zawsze tracą Ci którzy zarabiają najwięcej i zyskują najwięcej Ci którzy zarabiają najmniej.
Ja niestety muszę pracować na UoP, firma w ktorej pracuje nie zatrudnia na b2b. W związku z tym płacę duże podatki, a co za tym idzie patrząc statystycznie więcej tracę niż zyskuję.
To jest prosta matematyka :)
0
@Karol145 no właśnie nie masz racji.
Żadna duża firma w dzisiejszych czasach nie przetrwa jeżeli nie będzie dbać o swoich klientów.
Zwróć uwagę na ubezpieczycieli OC / AC w Polsce. Słyszałeś by była jakaś większa afera z niewypłacaniem odszkodowania za szkodę? Takich afer nie ma ubezpieczalnia wie że taka afera kosztowałaby ich o wiele więcej niż wypłata odszkodowania dla klienta.
0
@Arkon pracując na etacie płacę miesięcznie 1200zl na NFZ.
Szczerze wątpię bym za taką kwotę nie miał w prywatnej ubezpieczalni lepszej opieki zdrowotnej niż ta oferowana publicznie.
2
@Arkon myślę że chodzi o to w lidze angielskiej jest wiele mocnych drużyn (City, United, Tottenham, Chelsea, Liverpool, Arsenal, Newcastle, Aston Villa) podczas gdy w la lidze mamy tylko 3 mocne ekipy, w Bundeslidze 1-3, w Francji 1 :)
0
@Prorokk gdyby oburzać się na każdą złą decyzję państwa to nie mielibyśmy czasu na nic innego, tyle tego jest :D
0
@Arkon otóż to, dodatkowo system emerytalny prywatny.
Oczywiscie zakładam wypłatę emerytur osobom które przekroczyły już pewien wiek.
Wyprzedając ewentualne pytania - wiem że żaden system nie jest idealny i zawsze ktoś będzie niezadowolony.
Dla mnie jednak osobiście najlepszy byłby system w którym państwo nie dawałoby nic nikomu, jednocześnie zabierając każdemu taki sam procent dochodów na policję, wojsko, drogi itp itd.