Dankho94isback
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Arkon no w Liverpoolu to mało kto w tym sezonie dobrze gra, co nie zmienia faktu że strzelił bramkę złodziejom więc należy się chłopowi uznanie.
0
@Criss18Barca prowokujesz mnie do napisania komentarza który skończyłby sie banem a tego nie chcę.
1
@Arkon Alvarez, Enzo Fernandez, Lautaro Martinez, Mac Allister, paz,
0
@bart_azz *porażkę z tytułu zaliczenia nieprzepisowo zdobytej bramki
2
@L4ngusta jedź śmiało, później unikniesz nacisków żeby zjeść bo się zmarnują :D
0
@Laminedependencia które nicki? :)
1
@martool2 teoretycznie tym lepiej dla nas, choć dla realu niestety też :)
0
@Encore bazuję tylko na tym 1 zdjęciu, wydaje mi się że dawniej Joshua miał dużo lepiej zrobione nogi niż obecnie
0
@ViscaelBarca2007 za takie pieniądze prawie każdy by skorzystał.
Gwarantuję Ci że nic się złego Paulowi nie stanie, dużo większy uszczerbek na zdrowiu zaliczy zawodowy bokser który prałby się z Joshua na poważnie przez 10 / 12 rund :)
0
@ViscaelBarca2007 przecież to nie jest walka sportowa, rankingowa, w boksie każdy może walczyć z każdym jeżeli obie strony sie na to zgodzą ;)
0
@Beztroskii tego że sędzia przerwie szybko to możesz być pewny :)
1
@agaFCB jeżeli problemem jest praca to zmień pracę.
0
@AmigoBlancos według mnie
1) tak jak sam napisałeś, prawo nie jest nieomylne
2) uważam że człowiek nie powinien mieć prawa skazywać drugiego na śmierć ( z tego samego powodu jestem przeciwnikiem aborcji)
3) wierzę że każdy człowiek może się zmienić i zacząć wnosić dobro
+ Moim zdaniem każdy zdrowy fizycznie więzień, niezależnie od popełnionego czynu, powinien sam pracować na własne utrzymanie.
2
@barcanawieki strasznie współczuję i mam nadzieję że Twoja mama wyzdrowieje.
0
@Destroyer_of_Worlds zgadzam się w 100%
0
@FCB24 Fermin i Ferran 50/50 ale Lewandowski by nie protestował.
Nie przypominam sobie by Lewy uprawiał kiedykolwiek cyrk na boisku, ale jeżeli się myle i były jakieś sytuacje w których Lewy się błaźnił to mnie popraw.
0
@lajcior nic Ci nie narzucam, jedynie odnoszę się do Twoich komentarzy, nic więcej ;)
Jak inaczej powinienem według Ciebie interpretować Twoje zdanie o przyzwoitym występie sędziego gdy ten pozwolił na asystę ręką i bramke po uderzeniu bramkarza kolanem?
1
@Fc112 holera wie jak to jest z tym Cashem. Ma matkę Polke, może czuje sie z nią mocniej związany niż z ojcem.
Tak czy owak, myślę że na miejscu Casha poćwiczyłbym trochę język Polski choć wiem jak ciężki to język i że nie każdy ma talent do języków - ja na przykład takowego talentu nie mam.
1
@Fc112 całe życie żyje w Hiszpanii więc poza aspektem sportowym podejrzewam że bardziej czuje sie związany z Hiszpanią :)
3
@D10SLEO Joshua myślę że czuje i powinien się czuć w 100% spełniony.
Nie unikał ciężkich walk, walczył z najlepszymi, rzeczywistość pokazała że jest bardzo dobry ale nie najlepszy, a teraz przed emeryturą może sobie dorobić grube miliony więc czemu miałby z tego nie skorzystać.
Floyd również po zasadniczej karierze sportowej odcinał kupony, inni pięściarze także :)
3
@norbi77 to nie jest śmieszne, lecz smutne.
A jeszcze smutniejsze jest to że kibice realu tacy jak @VegetaPolska @AmigoBlancos @lajcior nie widzą w tym nic złego i twierdzą że sędziowie tak samo mylą się na korzyść realu jak i na korzyść Barcy.
0
@FCB24 według mnie Virgil nie wróci (przynajmniej nie w przyszłe lato).
Powinien wrócić:
1) nie wiadomo czy klub będzie stać na wykup Rashforda
2) jest od groma meczy i na pewno lepiej na ławce trzymać Jana niż np. Dro
3
@Fog_W_1899 to juz nie sa czasy gdy po 30tce piłkarze tracili szybkość :)
Spokojnie minimum 8 lat gry na najwyższym poziomie przed mbappe.
5
@barteq dodatkowo Szczęsny opowiadał o problemie z nadgarskiem / dłonią / przedramieniem co było jednym z powodów zakończenia kariery i który dalej mu doskwiera.
3
@VegetaPolska kosa to wślizg ale zakończony faulem, nie okresla się mianem kosy czystego odbioru piłki.
0
@VegetaPolska tak tak, tylko szkoda że prawie zawsze są to błędy na korzyść realu madryt.
Uwierz mi, kurwica by Ciebie strzelała gdybyś był kibicem Barcy i widział cyrki jakie dzieją się co chwila w realu.
Chociażby sytuacja sprzed tygodnia i brak drugiej żółtej i w konsekwencji czerwonej dla rudigera.
W weekend brak żółtej / czerwonej dla asencio za kop w kroczę.
I tak tydzień w tydzień.
0
@VegetaPolska napisałeś że endrick dostał kosę od tyłu, dla mnie kosa od tyłu jest równoznaczna z karnym ;)
0
@VegetaPolska nono, inaczej byś śpiewał gdyby to Barca mogła sobie dowolnie kopać bez konsekwencji rywali, przeklinać na sędziego i robić to wszystko co w każdym tygodniu prezentują piłkarze realu :)
0
@AmigoBlancos poprawka:
guillermo cuadra, mbappe i długo długo nic
0
według @VegetaPolska w akcji z 45 sekundy real powinien dostać karnego.
Jaka jest wasza opinia w tej sprawie?