1

@Arkon no w Liverpoolu to mało kto w tym sezonie dobrze gra, co nie zmienia faktu że strzelił bramkę złodziejom więc należy się chłopowi uznanie.

0

@Criss18Barca prowokujesz mnie do napisania komentarza który skończyłby sie banem a tego nie chcę.

1

@Arkon Alvarez, Enzo Fernandez, Lautaro Martinez, Mac Allister, paz,

0

@bart_azz *porażkę z tytułu zaliczenia nieprzepisowo zdobytej bramki

2

@L4ngusta jedź śmiało, później unikniesz nacisków żeby zjeść bo się zmarnują :D

0

@Laminedependencia które nicki? :)

1

@martool2 teoretycznie tym lepiej dla nas, choć dla realu niestety też :)

0

@Encore bazuję tylko na tym 1 zdjęciu, wydaje mi się że dawniej Joshua miał dużo lepiej zrobione nogi niż obecnie

0

@ViscaelBarca2007 za takie pieniądze prawie każdy by skorzystał.

Gwarantuję Ci że nic się złego Paulowi nie stanie, dużo większy uszczerbek na zdrowiu zaliczy zawodowy bokser który prałby się z Joshua na poważnie przez 10 / 12 rund :)

0

@ViscaelBarca2007 przecież to nie jest walka sportowa, rankingowa, w boksie każdy może walczyć z każdym jeżeli obie strony sie na to zgodzą ;)

0

@Beztroskii tego że sędzia przerwie szybko to możesz być pewny :)

1

@agaFCB jeżeli problemem jest praca to zmień pracę.

0

@AmigoBlancos według mnie

1) tak jak sam napisałeś, prawo nie jest nieomylne

2) uważam że człowiek nie powinien mieć prawa skazywać drugiego na śmierć ( z tego samego powodu jestem przeciwnikiem aborcji)

3) wierzę że każdy człowiek może się zmienić i zacząć wnosić dobro


+ Moim zdaniem każdy zdrowy fizycznie więzień, niezależnie od popełnionego czynu, powinien sam pracować na własne utrzymanie.

2

@barcanawieki strasznie współczuję i mam nadzieję że Twoja mama wyzdrowieje.

0

@Destroyer_of_Worlds zgadzam się w 100%

0

@FCB24 Fermin i Ferran 50/50 ale Lewandowski by nie protestował.

Nie przypominam sobie by Lewy uprawiał kiedykolwiek cyrk na boisku, ale jeżeli się myle i były jakieś sytuacje w których Lewy się błaźnił to mnie popraw.

0

@lajcior nic Ci nie narzucam, jedynie odnoszę się do Twoich komentarzy, nic więcej ;)

Jak inaczej powinienem według Ciebie interpretować Twoje zdanie o przyzwoitym występie sędziego gdy ten pozwolił na asystę ręką i bramke po uderzeniu bramkarza kolanem?

1

@Fc112 holera wie jak to jest z tym Cashem. Ma matkę Polke, może czuje sie z nią mocniej związany niż z ojcem.

Tak czy owak, myślę że na miejscu Casha poćwiczyłbym trochę język Polski choć wiem jak ciężki to język i że nie każdy ma talent do języków - ja na przykład takowego talentu nie mam.

1

@Fc112 całe życie żyje w Hiszpanii więc poza aspektem sportowym podejrzewam że bardziej czuje sie związany z Hiszpanią :)

3

@D10SLEO Joshua myślę że czuje i powinien się czuć w 100% spełniony.

Nie unikał ciężkich walk, walczył z najlepszymi, rzeczywistość pokazała że jest bardzo dobry ale nie najlepszy, a teraz przed emeryturą może sobie dorobić grube miliony więc czemu miałby z tego nie skorzystać.

Floyd również po zasadniczej karierze sportowej odcinał kupony, inni pięściarze także :)

3

@norbi77 to nie jest śmieszne, lecz smutne.

A jeszcze smutniejsze jest to że kibice realu tacy jak @VegetaPolska @AmigoBlancos @lajcior nie widzą w tym nic złego i twierdzą że sędziowie tak samo mylą się na korzyść realu jak i na korzyść Barcy.

0

@FCB24 według mnie Virgil nie wróci (przynajmniej nie w przyszłe lato).

Powinien wrócić:
1) nie wiadomo czy klub będzie stać na wykup Rashforda
2) jest od groma meczy i na pewno lepiej na ławce trzymać Jana niż np. Dro

3

@Fog_W_1899 to juz nie sa czasy gdy po 30tce piłkarze tracili szybkość :)

Spokojnie minimum 8 lat gry na najwyższym poziomie przed mbappe.

5

@barteq dodatkowo Szczęsny opowiadał o problemie z nadgarskiem / dłonią / przedramieniem co było jednym z powodów zakończenia kariery i który dalej mu doskwiera.

3

@VegetaPolska kosa to wślizg ale zakończony faulem, nie okresla się mianem kosy czystego odbioru piłki.

0

@VegetaPolska tak tak, tylko szkoda że prawie zawsze są to błędy na korzyść realu madryt.

Uwierz mi, kurwica by Ciebie strzelała gdybyś był kibicem Barcy i widział cyrki jakie dzieją się co chwila w realu.

Chociażby sytuacja sprzed tygodnia i brak drugiej żółtej i w konsekwencji czerwonej dla rudigera.

W weekend brak żółtej / czerwonej dla asencio za kop w kroczę.

I tak tydzień w tydzień.

0

@VegetaPolska napisałeś że endrick dostał kosę od tyłu, dla mnie kosa od tyłu jest równoznaczna z karnym ;)


0

@VegetaPolska nono, inaczej byś śpiewał gdyby to Barca mogła sobie dowolnie kopać bez konsekwencji rywali, przeklinać na sędziego i robić to wszystko co w każdym tygodniu prezentują piłkarze realu :)

0

@AmigoBlancos poprawka:

guillermo cuadra, mbappe i długo długo nic

0

według @VegetaPolska w akcji z 45 sekundy real powinien dostać karnego.

Jaka jest wasza opinia w tej sprawie?


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?