55

w Polsce ogromnie szokuje że w dobie varu piłkarze realu mogą:

- bronić w polu karnym rękami
- strzelać i asystować rękami
- kopać bez konsekwencji przeciwników w krocze
- uderzać twarz bramkarza kolanem w akcji bramkowej
- symulować w polu karnym w każdym meczu, nawet bez najmniejszego kontaktu z przeciwnikiem
- skakać na nogi przeciwników
- wydzierać się na sędziego i go przeklinać stojąc przed nim
- wykonywać gesty podrzynania gardła
- obrażać sędziów w klubowej telewizji
-i wiele wiele więcej

45

w końcu fcbarca.com jaką lubie.


Jechać z realem Panowie i Panie

0

@tbas a jeszcze niektórym tutaj xabiego szkoda ;)

0

@Starrk według mnie w najważniejszych momentach nie poprowadził realu do zwycięstw, choć oczywiście koledzy z drużyny mu nie pomogli.


Ja nie doceniam bramek z karnego, jeżeli odejmiemy te bramki to raczej są zawodnicy z lepszą Kanadyjką niż Francuz.

0

@AmigoBlancos tyle że to real niemal co tydzień jest w tym sezonie pchany przez sędziów a nie Barca, wiec bardziej zasadna jest krytyka Laporty względem realu niż pereza względem Barcy :)

0

@Destroyer_of_Worlds zgadzam się, problem polega na tym że dłużnicy sobie ogłoszą bankructwo i będą żyć dalej w luksusach a my jako społeczeństwo będziemy pożyczkodawców spłacać ;)

1

@mordini123 obawiam się że może to trafić do mbappe co byłoby niesprawiedliwe ;)

0

@Fc112 i zapewne tak jest. Obywatel x nienawidzi tego, obywatel y tamtego.

Niektóre jednostki chowają urazę a inne nie, ja jestem z tych które chowają, dotyczy to zarówno moich osobistych relacji jak i tych pośrednich :)

0

@Fc112 na zasadach podanych przez Ciebie to możemy spłycić każdą relację i każdy związek kolego ;)

0

@Fc112 widzisz, masz na to inną optykę niż ja.

Jezeli ktoś skrzywdzi coś / komuś bliskiego, wówczas odbiera się to osobiście i negatywnie postrzega taką jednostkę / instytucje.

Przykładowo: personalnie polityk nikomu bezpośrednio nie robi nic złego, ale jego działania wpływają na społeczeństwo.

Wiele osób nienawidzi np. Trumpa za jego polityczne działania pomimo tego że nie widziało go nigdy na oczy a sam Trump nie wie o istnieniu tej osoby.

Tak samo teraz wielu Polaków nienawidzi Żydów czy Ukraińców choć dla większości Polaków żaden Żyd / Ukrainiec / nic nie zrobił bezpośrednio (lecz pośrednio tak).

Mi real madryt wyrządził pośrednio krzywdy, choć bezpośrednio żadne. Czuje się bowiem mocno związany z FC Barcelona, której poświęcam znaczący % swojego życia ;)

1

@Lanosss A ta piękność na jego kolanach to kto?

5

@Fc112 pytales czemu nienawidzę realu i wszystkiego & wszystkich z nim związanych

0

@ShawnC zgadza się, nie każdy kontakt to faul gdyż mający choć grosz piłkarz po takim kontakcie biegłby dalej ;)

2

@BARCA1899Messi @lajcior @AmigoBlancos @VegetaPolska @Traba727 @Benz podziwiajcie swój królewski klub :)

5

@blakkudium I bardzo dobrze, to mi się podoba, ze złem trzeba walczyć zarówno na boisku jak i poza nim.

0

@ShawnC według mojej interpretacji nie ma to żadnego znaczenia.

Obrońca nie ma prawa kopać napastnika w piszczel, do kopania na boisku służy piłka a nie drugi zawodnik :)

Zgadzam się z Tobą że te kopnięcie nie spowodowało upadku viniciusa i wielu piłkarzy biegłoby dalej, jednak obrońca dał viniciusowi pretekst do upadku a sędziemu do podyktowania karnego :)

0

@ShawnC dla mnie to jest karny gdyż obrońca kopnął viniciusa w piszczel.

Przy czym mecz wyglądałby inaczej gdyby asencio wyleciał za czerwoną kartkę za kopnięcie w krocze przeciwnika lub gdyby Alaves dostało karnego za faul asencio w polu karnym :)

1

@esem91 no dla mnie to jest 100% czerwona kartka, nie liczy się intencja tylko skutek.

0

@Encore czułbym się większym szczęściarzem gdyby cristiano ronaldo nie tylko świetni grał w piłkę lecz również miał w sobie choć trochę sportowej moralności ;)

1

@sokot obiektywnie to asencio powinien dostać żółtą lub czerwień za kopnięcie w jaja a następnie Alaves powinno dostać karnego za faul asencio w polu karnym.

Następnie możemy rozmawiać o karnym za faulu na viniciusie, bo taka była chronologia zdarzeń na boisku.

0

@Tasde wieczność

1

@Bobo25 nom, 100% karny za faul asencio :)

2

@Aragorn33 ależ ja nienawidzę realu madryt

3

@Peciak chyba jednak okazał skoro udał że nie widział 2 fauli asencio, w tym 1 w polu karnym

0

@Benz proszę wyraź tak samo swoje oburzenie:
- brakiem karnego dla Alaves za faul asencio
- brakiem żółtej dla asencio za kop w jaja

dajesz, czekam(y)

0

@kejdzi mogli protestować a oni olali kompletnie tę sytuacje :)

2

@brd42 ciężko wykorzystać sytuację jak obrońca Ciebie popycha gdy jesteś w pełnym biegu i zbierasz się do strzału ;)

1

@norbi77 niepotrzebnie zawodnik Alaves od razu wstał :)

Powinien leżeć i domagać się karnego.

0

@kejdzi szkoda Ci madryla? :O

0

asencio za uderzenie w jaja nie dostał żółtej kartki gdyż sędzia słusznie zauważył że piłkarz realu trafił w piłkę (a nawet w dwie)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?