Dankho94isback
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@barteq no przecież jest, mi się taki real bardzo podoba, Tobie nie?
1
kompletnie Celta nie wykorzystuje tego że gra w przewadze, czekają tylko na gola realu :/
2
ale mnie ten mbappe wkurwia
2
może to i lepiej że fran garcia dostał czerwoną kartkę.
W piłce nożnej bardzo ważne jest żeby nie tylko trener ale też zawodnik umiejętnie dozował sobie minuty gry.
0
@ArcziArtt Tak, a czego innego można się spodziewać po madrylu?
0
może to jest sposób na ruchacza dziewczyn kolegów - strzelanie gola kolejki :?
0
Pytanie: co się stało ederowi militao?
0
@ArcziArtt nie zmienia to faktu że mieli grad bramek - jak na swoje standardy strzeleckie :)
0
@APTAPT bystrzacha z Ciebie
0
@APTAPT przed chwilą w LM strzelili 4 bodaj więc prawie 5 ;)
0
mógłby dzisiaj Moriba z Minguezą zagrać mecz życia :/
2
@Roobo mu chodziło o Fernando Torresa?
6
ale jaja w meczu Elche:
1) Hector Fort jako prawy napastnik (według Flashscore)
2) Hector Fort z dwiema asystami
:O:O:O
0
@barteq nie sądze by Kane miał pobierać więcej niż obecnie pobiera Lewy, więc nie widzę problemu.
1
@Faro ja - wolę Erica lub Casado w podstawie a Bernala z ławki.
Już za moment Puchar Króla, wtedy będzie można postawić na Bernala od pierwszej minuty.
0
@Kwiatek67 Yamal wczoraj pokazał że radzi sobie też na 10tce :)
0
@Fc112 Dla mnie osobiście tomasz cwiakala pod katem wyciagania wnioskow nie rozni sie niczym od zwyklego kanapowca :)
tomasz cwiakala na swoim kanale często predyktuje przyszłość (któż nie lubi tego robić :))
Ktoś kto zajmuje się tym zawodowo powinien potrafić wyciągać szersze wnioski, powinien potrafić wnikać głębiej, a następnie przedstawiać wyniki tych wniosków. tomasz nie potrafi tego robić.
To jest taki sam typ osobowości jak Ci z których śmiejemy się na la rambli - którzy po dobrym meczu Lewego wychwalają go i chcą przedłużenia jego kontraktu a po złym meczu mieszają go z błotem.
0
@Fc112 wiedzieć może więcej bo zajmuje się tym zawodowo i ma na to pełen etat :)
Ja zaś napisałem WIDZIEĆ, a to już zupełnie co innego.
Możesz przeczytać 10 książek i nie wyciągnąć z nich żadnego wniosku.
Możesz przeczytać jedną i wyciągnąć z niej 10 wniosków.
WIDZISZ różnicę?
0
@europejczyk kluby la ligi powinny się dogadać i opublikować taki właśnie filmik na swoich socialach :)
0
@Kozinho. Ale to nie jest tak że Pep nie chciał Alvareza w City.
Po prostu Pep puszcza piłkarzy gdy Ci nie chcą w City zostać.
Gdyby Haaland chciał odejść to Pep też by go puścił - oczywiście za ogromne pieniądze.
0
@Fc112 zawodowy dziennikarz sportowy powinien widzieć więcej niż niedzielny kibic z piwem w ręku a w przypadku tomasza cwiakaly tak nie jest.
0
@Toretto o De Jongu to szkoda marnować czasu na pisanie, ten piłkarz gra tak jakby grał za kare i nie mam pojęcia z czego to wynika.
Ferran to wiadomo że nie jest topowa 9tka, bo nie da się być topowym tak często nie trafiając z dogodnych pozycji.
Nie zgadzam się jednak z tym że jest to piłkarz tylko na dobrą pogodę - wielokrotnie strzelał w bardzo trudnych momentach, z wielkimi rywalami. Chociażby w finale PK w zeszłym sezonie.
2
@12Frost12 kiedyś obciach, dzisiaj obciach.
Jedynie Koeman potrafił zarządzać tym zawodnikiem.
1
@barteq no chyba że jakimś cudem Kane będzie do wyjęcia za 50-60 milionów.
0
@LAMC_10 teraz też Rosji nie trzeba byłoby się bać gdyby nie broń atomowa - to jest jedyne realne zagrożenie ze strony Rosji według mnie :)
0
@Crashynski Ściągnąć z powrotem Marca Guiu i problem rozwiązany :)
0
@MigcampistaCesc nie ma znaczenia to że my nie chcemy De Jonga.
De Jonga cenią niestety trenerzy, w tym Flick + De Jong podpisał nowy kontrakt + De Jong przez lata nie chciał odejść z Barcy i na pewno się to nie zmieni :)
10
@Redakcja kochani macie błąd w opisie artykułu. Najstarszy na boisku był Marcus Rashford, nie Kounde.
1
@blakkudium no nie da się w mma lecieć na dłuższą metę bez gardy w takiej kategorii wagowej, szkoda zdrowia.
1
@blakkudium przy takim stylu walki w tej kategorii wagowej długiej kariery mu nie wróżę :)
a Janek według mnie dzisiaj easy win - zmienił podejście na czillowe i to mu posłuży.