Dankho94isback
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@prokofiew sędzia nawet na rzut rożny dyma Alaves - klarowna sytuacja w której madryle ostatni dotknęli piłki a sędzia wskazał na 5 metr ;)
0
@Gaucho strzelał z całej siły?
0
@LAMC_10 7 :( (lub 9ta jezeli wybiore zdalnie)
2
@Romario87 oni zawsze graja gowno, to nie jest nowosc, final lm z liverpoolem gdzie mieli 1 celny strzal przy 10 (?) liverpoolu jest najlepszym tego dowodem :)
1
@aspr1me XDXDXD
0
@daniel32778 nie wiem za kogo będzie grał. guller poza SPO może grać też na ps.
0
@JanuszKorwinMikke przecież nic takiego nie napisałem :)
0
@daniel32778 za chwilę będą mieli nico pazia (przyszedł do nich w wieku 12 lat) który niestety jest kotem :/
0
@partymaker z tego co widze to nie zostal zmieniony wiec chyba nic mu nie jest
0
@Barca_bwo skrzydłowy który robi najwięcej udanych dryblingów w lidze nie jest przebojowy?
0
@Laminedependencia przecież tak czy siak dostanie odprawę, o czym Ty piszesz wariat
0
@MirusAmisz w 75 minucie wszedł ofensywnie usposobiony Fermin.
Flick dzisiaj wykazał większe zaufanie do Ferrana niż Lewego / Roony'ego i ja mu się nie dziwię. Nie jestem hejterem Lewego ale Polak zwalnia grę Barcelony, nie pomaga w rozegraniu.
0
@tbas ja mam wrażenie (być może mylne) że Ferran podobnie jak Fermin mają lipną kondycje i przez to końcówki meczy mają słabe.
@MirusAmisz Lewy na bank zagra we wtorek od 1 minuty, w LM też grał od 1 minuty, więc ja nie widzę problemu
0
@severius Spokojnie, Lewy dostanie minuty we wtorek ;)
0
@Martwy Powinna być możliwość przełączenia na angielski komentarz
1
@Barca_bwo I mądrze Tobie odpisali. Każdy przebojowy skrzydłowy notuje ogrom strat bo taka jest specyfika tej pozycji.
1
@kanver_ Łatwo nie tracić gdy nie próbuje się dryblingu ;)
0
@Encore Brazol też zawalił mocno z tym spalonym w 1 połowie, to też powinno obniżyć mu notę za występ :)
3
Cieszy mnie że Flick stawia na Ferrana który jest w lepszej formie niż Lewy
1
@robsesh Raphinia dopiero co przedłużył kontrakt.
Rashford też jest świetny (jak na cenę 30 milionów).
7
@ZwyklyCuler48 oj kiepsko u Pana z umiejętnością tekstowego przedstawiania myśli.
12
@partymaker zenujace
2
@capricornusjrk nie no, chłopaki potrafią jeszcze strzelić po sfaulowaniu bramkarza lub ewentualnie po asyście bicepsem (która według ich kibiców nie jest cześcią ręki, taki tutaj komentarz padł na La Rambli).
0
@Stinger_ I co ważniejsze, byłby to lepszy wynik dla Barcy niż przegrana realu :D
0
@kuz la liga przyzwyczaiła piłkarzy realu do innych standardów
0
@LukaszFan nie zwolnią
0
@AdrianFCB10 nie zwolnią, mogę się założyć o jakąś symboliczną stówkę jak chcesz :)
0
@Barceloniarz987 nostalgia swoje robi ;)
2
na prawdę borka oglądającego real od kilku dekad dziwi brak czerwonej dla przyszywanego niemca? Jak można być tak zakłamanym ja pierdole xd
0
@Firestone przypominam że real doszedł do finalu lm nie mając przez cały sezon belga.