0

@prokofiew sędzia nawet na rzut rożny dyma Alaves - klarowna sytuacja w której madryle ostatni dotknęli piłki a sędzia wskazał na 5 metr ;)

0

@Gaucho strzelał z całej siły?

0

@LAMC_10 7 :( (lub 9ta jezeli wybiore zdalnie)

2

@Romario87 oni zawsze graja gowno, to nie jest nowosc, final lm z liverpoolem gdzie mieli 1 celny strzal przy 10 (?) liverpoolu jest najlepszym tego dowodem :)

1

@aspr1me XDXDXD

0

@daniel32778 nie wiem za kogo będzie grał. guller poza SPO może grać też na ps.

0

@JanuszKorwinMikke przecież nic takiego nie napisałem :)

0

@daniel32778 za chwilę będą mieli nico pazia (przyszedł do nich w wieku 12 lat) który niestety jest kotem :/

0

@partymaker z tego co widze to nie zostal zmieniony wiec chyba nic mu nie jest

0

@Barca_bwo skrzydłowy który robi najwięcej udanych dryblingów w lidze nie jest przebojowy?

0

@Laminedependencia przecież tak czy siak dostanie odprawę, o czym Ty piszesz wariat

0

@MirusAmisz w 75 minucie wszedł ofensywnie usposobiony Fermin.

Flick dzisiaj wykazał większe zaufanie do Ferrana niż Lewego / Roony'ego i ja mu się nie dziwię. Nie jestem hejterem Lewego ale Polak zwalnia grę Barcelony, nie pomaga w rozegraniu.

0

@tbas ja mam wrażenie (być może mylne) że Ferran podobnie jak Fermin mają lipną kondycje i przez to końcówki meczy mają słabe.


@MirusAmisz Lewy na bank zagra we wtorek od 1 minuty, w LM też grał od 1 minuty, więc ja nie widzę problemu

0

@severius Spokojnie, Lewy dostanie minuty we wtorek ;)

0

@Martwy Powinna być możliwość przełączenia na angielski komentarz

1

@Barca_bwo I mądrze Tobie odpisali. Każdy przebojowy skrzydłowy notuje ogrom strat bo taka jest specyfika tej pozycji.

1

@kanver_ Łatwo nie tracić gdy nie próbuje się dryblingu ;)

0

@Encore Brazol też zawalił mocno z tym spalonym w 1 połowie, to też powinno obniżyć mu notę za występ :)

3

Cieszy mnie że Flick stawia na Ferrana który jest w lepszej formie niż Lewy

1

@robsesh Raphinia dopiero co przedłużył kontrakt.

Rashford też jest świetny (jak na cenę 30 milionów).

7

@ZwyklyCuler48 oj kiepsko u Pana z umiejętnością tekstowego przedstawiania myśli.

12

@partymaker zenujace

2

@capricornusjrk nie no, chłopaki potrafią jeszcze strzelić po sfaulowaniu bramkarza lub ewentualnie po asyście bicepsem (która według ich kibiców nie jest cześcią ręki, taki tutaj komentarz padł na La Rambli).

0

@Stinger_ I co ważniejsze, byłby to lepszy wynik dla Barcy niż przegrana realu :D

0

@kuz la liga przyzwyczaiła piłkarzy realu do innych standardów

0

@LukaszFan nie zwolnią

0

@AdrianFCB10 nie zwolnią, mogę się założyć o jakąś symboliczną stówkę jak chcesz :)

0

@Barceloniarz987 nostalgia swoje robi ;)

2

na prawdę borka oglądającego real od kilku dekad dziwi brak czerwonej dla przyszywanego niemca? Jak można być tak zakłamanym ja pierdole xd

0

@Firestone przypominam że real doszedł do finalu lm nie mając przez cały sezon belga.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?