1

@Kozinho. Ciekawe czy Robert wcinał te pyszne białe pieczywko które jest na talerzu czy tylko patrzył

0

@MesQueUnClub_87 kto by chciał zostać grubym gdy ma szansę schudnąć poprzez aktywność którą lubi?

Popatrz na niektóre z topowych nazwisk boksu i mma wagi ciężkiej ;)

0

@Tasde nie da się przerobić tłuszczu na mięśnie ;)

1

@BORO_12 Gdyby Cortes się nadawał to już byłby powoływany, tak jak chociażby pomocnik Marques.

Cortes ma prawie 21 lat i o ile mi wiadomo to w Barcy jeszcze nawet nie zadebiutował. Nie każdy w Barcelonie B nadaje się na granie w pierwszej drużynie :)

2

@BORO_12 sens jest taki że na wypadek kontuzji Erica nie mamy żadnego środkowego obrońcy w kadrze który mógłby zagrać za Cubarsiego / Martina.

Cuba i Martin nie są robocopami i nie będą w stanie grać przez pół roku co 3 dni. Flick na konferencji pomeczowej podkreślał że obrona jest przemęczona.

Araujo sam się wypisał z grania a Christensen złapał kolejną kontuzję.

3

@Gaucho jest. Jeżeli Robert zgodziłby się na niższą pensję to lepiej zatrzymać na rok Lewego niż zostać z samym Ferranem. Na topową 9tkę w lato nie ma co liczyć, również dlatego iż większym problemem jest brak środkowego obrońcy.

0

@barcafan1789 to trzeba byłoby zapytać marciniaka dlaczego w meczach realu na korzyść madrytu widzi wszystko (spalony Bayernu którego nikt na stadionie nie mógł być pewnym, podwójne uderzenie Alvareza przy karnym), a w meczach Barcy nie widzi nic :)

0

@Encore nie jestem fanem Arsenalu ale uważam że końcowy rezultat należałoby rozpatrzyć głębiej a nie tylko spojrzeniem na gablotę.

Zarówno przegrany finału ligi mistrzów (i każdego innego pucharu) jak i ten który odpadnie w grupie zakończy sezon bez Ligi Mistrzów a przecież dojście do finału jest wielkim sukcesem.

Podobnie w lidze - zarówno za 2gie miejsce jak i za 20te nie zdobywa się trofeum a przecież zdobycie 2giego miejsca w Anglii to wielka sztuka.

0

@JordiAlbion omg xd

1

@LeoMessiiBarcaPepa problem polega na tym że takie "obrony" u Ter Stegena to norma a nie jakiś wyjątkowy kadr.

On w pewnym momencie, wiele lat temu, przestał rzucać się do strzałów jak normalny bramkarz. Dodatkowo jego umiejętności przy sytuacjach 1:1 są żadne.

0

@Laminedependencia nie do wiary że ten człowiek przez tyle lat stał w bramce FCB

0

@addept kwestia nie trafienia na sędziów pokroju utoższamiającego się z realem madryt szymona marciniaka (tfu) i wszystko jest możliwe :)

5

@marcin62 to że grali w Barcelonie to akurat nie cud :)

1

@Pedri16Future jak dla mnie reklama alkoholu niczym się nie różni od reklamy innych produktów :)

0

@tbas podpisuje się pod tym co napisał Lucjan. Brazylijczycy są szczególnie łasi na $$$, nie bez powodu Malcom gra teraz dla Arabów ;)

4

@buglikos przecież Malcom nie jest złym piłkarzem, spokojnie tamten Malcom mógłby być zmiennikiem obecnego Yamala :)

Andre Gomes przed przyjściem do Barcy również grał świetnie - według prasy nie poradził sobie z presją. Barcelona walczyła o niego z realem madryt.

Arthur - kupno zawodnika z Brazylii to jest zawsze ryzyko, które czasem się opłaca a czasem nie :)

0

@pluszek jeżeli zarówno Donald jak i Karol czytają z promptera (a tak to wygląda) to według mnie Donald robi to dużo lepiej.

Na miejscu Karola poćwiczyłbym ten element albo uczył się na pamięć tych 2 minutowych wypowiedzi ;)

1

@Who_you_mam nie no ale generalnie cycki ma dobrze zrobione, jakiś topowy chirurg musiał je robić, bo jednak wiele sztucznych cyckow wygląda słabo

0

@jakub1906 spokojnie, chłop nawet 20tu lat jeszcze nie ma ;)

0

@lucca87 jak dla mnie to on i tak odejdzie z Bilbao, mało jest na rynku LS tej klasy co Nico.

0

@clyde a Ty ile masz lat?

0

@ViscaelBarca2007 żenujące jest to że władze Barcy trzymały tak długo Ter Stegena jako podstawowego bramkarza.

0

@clyde jakie wyniki biegowe?

jeździsz rower cały rok? :O

1

@michal26 mozna powiedzieć że skrzywdzili nas sędziowie. real zdobył prawidłowo tylko jedną bramkę podczas gdy sędzia zaliczył im dwie.

0

@michal26 a byłoby 47 gdyby sędzia nie przekręcił nas z realem ;)

0

0

@blakkudium czyli w potencjalnych barażach z Polską Isak nie zagra

1

@tbas lepszej nie mamy i w tym sezonie nie będziemy mieć :)

5

Gol Forta. Fajnie że chłop sie rozwija, może Flick postawi na niego jako zmiennika Kounde

0

@tbas dla mnie najlepsza linia obrony jaką możemy obecnie wystawić to Kounde - Cubarsi - Garcia - Martin.

Przy czym Casado / Bernal muszą podnieść poziom by Flick zaczął stawiać ich w pierwszej jedenastce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?