Dankho94isback
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kozinho. Ciekawe czy Robert wcinał te pyszne białe pieczywko które jest na talerzu czy tylko patrzył
0
@MesQueUnClub_87 kto by chciał zostać grubym gdy ma szansę schudnąć poprzez aktywność którą lubi?
Popatrz na niektóre z topowych nazwisk boksu i mma wagi ciężkiej ;)
0
@Tasde nie da się przerobić tłuszczu na mięśnie ;)
1
@BORO_12 Gdyby Cortes się nadawał to już byłby powoływany, tak jak chociażby pomocnik Marques.
Cortes ma prawie 21 lat i o ile mi wiadomo to w Barcy jeszcze nawet nie zadebiutował. Nie każdy w Barcelonie B nadaje się na granie w pierwszej drużynie :)
2
@BORO_12 sens jest taki że na wypadek kontuzji Erica nie mamy żadnego środkowego obrońcy w kadrze który mógłby zagrać za Cubarsiego / Martina.
Cuba i Martin nie są robocopami i nie będą w stanie grać przez pół roku co 3 dni. Flick na konferencji pomeczowej podkreślał że obrona jest przemęczona.
Araujo sam się wypisał z grania a Christensen złapał kolejną kontuzję.
3
@Gaucho jest. Jeżeli Robert zgodziłby się na niższą pensję to lepiej zatrzymać na rok Lewego niż zostać z samym Ferranem. Na topową 9tkę w lato nie ma co liczyć, również dlatego iż większym problemem jest brak środkowego obrońcy.
0
@barcafan1789 to trzeba byłoby zapytać marciniaka dlaczego w meczach realu na korzyść madrytu widzi wszystko (spalony Bayernu którego nikt na stadionie nie mógł być pewnym, podwójne uderzenie Alvareza przy karnym), a w meczach Barcy nie widzi nic :)
0
@Encore nie jestem fanem Arsenalu ale uważam że końcowy rezultat należałoby rozpatrzyć głębiej a nie tylko spojrzeniem na gablotę.
Zarówno przegrany finału ligi mistrzów (i każdego innego pucharu) jak i ten który odpadnie w grupie zakończy sezon bez Ligi Mistrzów a przecież dojście do finału jest wielkim sukcesem.
Podobnie w lidze - zarówno za 2gie miejsce jak i za 20te nie zdobywa się trofeum a przecież zdobycie 2giego miejsca w Anglii to wielka sztuka.
0
@JordiAlbion omg xd
1
@LeoMessiiBarcaPepa problem polega na tym że takie "obrony" u Ter Stegena to norma a nie jakiś wyjątkowy kadr.
On w pewnym momencie, wiele lat temu, przestał rzucać się do strzałów jak normalny bramkarz. Dodatkowo jego umiejętności przy sytuacjach 1:1 są żadne.
0
@Laminedependencia nie do wiary że ten człowiek przez tyle lat stał w bramce FCB
0
@addept kwestia nie trafienia na sędziów pokroju utoższamiającego się z realem madryt szymona marciniaka (tfu) i wszystko jest możliwe :)
5
@marcin62 to że grali w Barcelonie to akurat nie cud :)
1
@Pedri16Future jak dla mnie reklama alkoholu niczym się nie różni od reklamy innych produktów :)
0
@tbas podpisuje się pod tym co napisał Lucjan. Brazylijczycy są szczególnie łasi na $$$, nie bez powodu Malcom gra teraz dla Arabów ;)
4
@buglikos przecież Malcom nie jest złym piłkarzem, spokojnie tamten Malcom mógłby być zmiennikiem obecnego Yamala :)
Andre Gomes przed przyjściem do Barcy również grał świetnie - według prasy nie poradził sobie z presją. Barcelona walczyła o niego z realem madryt.
Arthur - kupno zawodnika z Brazylii to jest zawsze ryzyko, które czasem się opłaca a czasem nie :)
0
@pluszek jeżeli zarówno Donald jak i Karol czytają z promptera (a tak to wygląda) to według mnie Donald robi to dużo lepiej.
Na miejscu Karola poćwiczyłbym ten element albo uczył się na pamięć tych 2 minutowych wypowiedzi ;)
1
@Who_you_mam nie no ale generalnie cycki ma dobrze zrobione, jakiś topowy chirurg musiał je robić, bo jednak wiele sztucznych cyckow wygląda słabo
0
@jakub1906 spokojnie, chłop nawet 20tu lat jeszcze nie ma ;)
0
@lucca87 jak dla mnie to on i tak odejdzie z Bilbao, mało jest na rynku LS tej klasy co Nico.
0
@clyde a Ty ile masz lat?
0
@ViscaelBarca2007 żenujące jest to że władze Barcy trzymały tak długo Ter Stegena jako podstawowego bramkarza.
0
@clyde jakie wyniki biegowe?
jeździsz rower cały rok? :O
1
@michal26 mozna powiedzieć że skrzywdzili nas sędziowie. real zdobył prawidłowo tylko jedną bramkę podczas gdy sędzia zaliczył im dwie.
0
@michal26 a byłoby 47 gdyby sędzia nie przekręcił nas z realem ;)
0
@vivalaice21 xdxd
0
@blakkudium czyli w potencjalnych barażach z Polską Isak nie zagra
1
@tbas lepszej nie mamy i w tym sezonie nie będziemy mieć :)
5
Gol Forta. Fajnie że chłop sie rozwija, może Flick postawi na niego jako zmiennika Kounde
0
@tbas dla mnie najlepsza linia obrony jaką możemy obecnie wystawić to Kounde - Cubarsi - Garcia - Martin.
Przy czym Casado / Bernal muszą podnieść poziom by Flick zaczął stawiać ich w pierwszej jedenastce.