Dankho94isback
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VegetaPolska na prawdę nie widzisz że zawodnik Talavery trafił w piłke (49 sekunda)?
Na prawdę nie widzisz że tylko real bezkarnie może między innymi zawodnikami z pola strzelać, asystować i bronić rękami? Nie wspominając o innych niedopuszczalnych zagraniach jak kopanie przeciwnika w krocze.
0
@VegetaPolska rozumiem, czyli nie przeszkadza Tobie że real jest pchany przez sędziów niemal co tydzień.
0
@AmigoBlancos cieszy Ciebie że znowu dostaliście karnego z dupy? :)
1
@CZAJUN_119 to nie jest kwestia tego sezonu ;)
0
@VegetaPolska cieszysz się że znowu dostaliście karnego z dupy?
0
@PJ777 xdxdxdxd
2
@Stinger_ biorąc pod uwagę wartości bezwzględne to możesz mieć racje.
Jednak patrząc na stosunek ilości goli z karnych vs ilości wszystkich bramek to real zdecydowanie góruje nad Bayernem.
Czym innym jest wygrać mecz 1-0 i wygrać po karnym a czym innym wygrać np. 5-1 w tym jedna z tych bramek to karny :)
0
@directedbyfcb woooow
1
@norbi77 albo przynajmniej Celty & Ossasuny
1
czyżby Villareal miało odpaść z Pucharu Króla
1
@LOPEZ16 to zależy czego oczekuje się od 18 latka :)
0
@Pedri16Future odpocznie sobie po meczu z Vilareal, jak każdy piłkarz Barcy
0
@takisobiektos nie masz racji.
Klub chciał żeby Ter Stegen odszedł a Szczęsny był dwójką.
0
@KamQiX a ja tam wolałem zawsze Cillessena.
Uważam że był lepszy w bronieniu lecz nie grał dobrze nogami.
Nie przypominam sobie by Ter Stegen uratował nam choćby jeden awans w LM podczas gdy courtois robi to od lat.
1
@insp1re ja bym dopłacił. Mam w kawalerce bardzo małą pralkę i bardzo małą zmywarkę i obydwa te sprzęty mnie irytują (zwłaszcza zmywarka)
0
@partymaker ja tam uważam że nie ma potrzeby ryzykować odpadnięciem.
Flick wystawił 5 - 6 rezerwowych, to wystarczająco zmian względem podstawowej jedenastki.
2
@Limaker Dro :)
0
@partymaker gramy ostatnie 2 mecze i przerwa więc będzie czas na odpoczynek :)
0
@ProMILs zaraz przerwa świąteczna, Yamal odpocznie :)
5
@Natalia12345 miał na to czas przez 10 lat, to mało? :O
1
@dawidz4 nie jest
0
@Cules69 może jeszcze Szczęsny po problemach żołądkowych nie czuje się w 100% gotów ;)
0
@Barca_Q najwidoczniej żaden młodzik się nie nadaje. Był ogarnięty młodzik ale odszedł w lato ;)
0
@Luciano99 czysto sportowo owszem lecz mam nadzieję że mbappe zakończy kariere bez fifa the best & zlotej pilki :)
Poza piłkarzom Barcy w zdobyciu ZP życzę Haalandowi
0
@Arden ciężko strzelać mając kontuzje
1
@barcuśl dali mu za wzorową komunikację z sędziami i umiejętność pokazywania kibicom gdzie znajduje się jego siusiak.
0
@Luciano99 pociesz się tym że nie dali fifa the best dla tego przykładnego gentelmena:
3
@Lisek powinno być 25 lat, będzie kilka lat w poprawczaku :)
0
@BARCA1899Messi mnie zaś zadziwia neutralność niektórych kibiców Barcy względem realu.
Pamiętam że jak real grał np z PSG to część kibiców Barcy kibicowała w tym meczu realowi poczas gdy PSG pomijając obecnego właściciela co do którego można mieć niechęć jest OK drużyną z normalną historią i normalnymi piłkarzami :)
1
@mientusek1407 15lm, największa ilość zdobytych lig, cristiano ronaldo.
Tak czy owak, osobiście z żadnym nie mam bliższej relacji i nie chciałbym mieć kolegi któremu odpowiadają takie zachowania jak kopanie leżącego rywala w plecy :)