0

@VegetaPolska na prawdę nie widzisz że zawodnik Talavery trafił w piłke (49 sekunda)?



Na prawdę nie widzisz że tylko real bezkarnie może między innymi zawodnikami z pola strzelać, asystować i bronić rękami? Nie wspominając o innych niedopuszczalnych zagraniach jak kopanie przeciwnika w krocze.

0

@VegetaPolska rozumiem, czyli nie przeszkadza Tobie że real jest pchany przez sędziów niemal co tydzień.

0

@AmigoBlancos cieszy Ciebie że znowu dostaliście karnego z dupy? :)

1

@CZAJUN_119 to nie jest kwestia tego sezonu ;)

0

@VegetaPolska cieszysz się że znowu dostaliście karnego z dupy?

0

@PJ777 xdxdxdxd

2

@Stinger_ biorąc pod uwagę wartości bezwzględne to możesz mieć racje.

Jednak patrząc na stosunek ilości goli z karnych vs ilości wszystkich bramek to real zdecydowanie góruje nad Bayernem.

Czym innym jest wygrać mecz 1-0 i wygrać po karnym a czym innym wygrać np. 5-1 w tym jedna z tych bramek to karny :)

0

1

@norbi77 albo przynajmniej Celty & Ossasuny

1

czyżby Villareal miało odpaść z Pucharu Króla

1

@LOPEZ16 to zależy czego oczekuje się od 18 latka :)

0

@Pedri16Future odpocznie sobie po meczu z Vilareal, jak każdy piłkarz Barcy

0

@takisobiektos nie masz racji.

Klub chciał żeby Ter Stegen odszedł a Szczęsny był dwójką.

0

@KamQiX a ja tam wolałem zawsze Cillessena.

Uważam że był lepszy w bronieniu lecz nie grał dobrze nogami.

Nie przypominam sobie by Ter Stegen uratował nam choćby jeden awans w LM podczas gdy courtois robi to od lat.

1

@insp1re ja bym dopłacił. Mam w kawalerce bardzo małą pralkę i bardzo małą zmywarkę i obydwa te sprzęty mnie irytują (zwłaszcza zmywarka)

0

@partymaker ja tam uważam że nie ma potrzeby ryzykować odpadnięciem.

Flick wystawił 5 - 6 rezerwowych, to wystarczająco zmian względem podstawowej jedenastki.

2

@Limaker Dro :)

0

@partymaker gramy ostatnie 2 mecze i przerwa więc będzie czas na odpoczynek :)

0

@ProMILs zaraz przerwa świąteczna, Yamal odpocznie :)

5

@Natalia12345 miał na to czas przez 10 lat, to mało? :O

1

@dawidz4 nie jest

0

@Cules69 może jeszcze Szczęsny po problemach żołądkowych nie czuje się w 100% gotów ;)

0

@Barca_Q najwidoczniej żaden młodzik się nie nadaje. Był ogarnięty młodzik ale odszedł w lato ;)

0

@Luciano99 czysto sportowo owszem lecz mam nadzieję że mbappe zakończy kariere bez fifa the best & zlotej pilki :)

Poza piłkarzom Barcy w zdobyciu ZP życzę Haalandowi

0

@Arden ciężko strzelać mając kontuzje

1

@barcuśl dali mu za wzorową komunikację z sędziami i umiejętność pokazywania kibicom gdzie znajduje się jego siusiak.

0

@Luciano99 pociesz się tym że nie dali fifa the best dla tego przykładnego gentelmena:


3

@Lisek powinno być 25 lat, będzie kilka lat w poprawczaku :)

0

@BARCA1899Messi mnie zaś zadziwia neutralność niektórych kibiców Barcy względem realu.

Pamiętam że jak real grał np z PSG to część kibiców Barcy kibicowała w tym meczu realowi poczas gdy PSG pomijając obecnego właściciela co do którego można mieć niechęć jest OK drużyną z normalną historią i normalnymi piłkarzami :)

1

@mientusek1407 15lm, największa ilość zdobytych lig, cristiano ronaldo.

Tak czy owak, osobiście z żadnym nie mam bliższej relacji i nie chciałbym mieć kolegi któremu odpowiadają takie zachowania jak kopanie leżącego rywala w plecy :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?