0

@Eklerek a gdzie ja napisałem lm?

0

@Eklerek który wygrał realowi ligę niemal w pojedynkę 2 sezony temu :)

0

@Kilotopy a czy ja napisałem że nie było faulu? Wielu piłkarzy (Messi jest idealnym przykładem bo mało który zawodnik potrafi ustać tyle co Leo) ustałoby ten kontakt na luzie i dalej biegłoby z piłką

0

@Nazio_87 Bernardo to mięczak który 2 lata temu swoim karnym w środek bramki wyrzucił City z LM w starciu z realem :)

3

szczerze? @Luciano99 po 12 browarach jest bardziej stabilny na nogach niż vinicius

0

@partymaker nie róbmy już z tego realu takich ciot bo to drużyna mająca znakomite indywidualności w składzie:
- Clement Turpin
- vinicius
- bellingham
- courtois
- valverde potrafi ni stad ni zowad posłać rakiete z dystansu


+ dodatkowo tchouameni ma immunitet na bronienie rękami w polu karnym
+ rudiger ma immunitet na podnoszenie zawodników drużyny przeciwnej

0

nie no ale dawać borka do komentowania realu madryt gdy jest to zdeklarowany kibic tej drużyny to jest przesada (nie przeszkadza mi gdy mateusz komentuje PL lub inne drużyny).

1

@DariaFCB wolą dzisiaj wtopić i wygrać w weekend (oczywiście nie ma zakazu wygrywania 2x meczy w tygodniu :D) i ja się im nie dziwię

0

w sumie to... nie mając mbappe na boisku, po dłuższym namyśle chyba bym postawił na bellinghama na 9tce na miejscu xabiego. Przecież 2 lata temu bellingham ładował bramkę za bramką okupując pole karne

0

@partymaker mimo to ja bym go widział wyżej niż ceballosa (no ale madryciaki to też ludzie więc też się męczą i może potrzebują odpoczynku po meczu z Celtą).

Oglądałem część meczu realu z Celtą i guler niestety ma bardzo dobry przegląd pola, potrafi posłać piłkę w stylu naszego Pedriego :/

0

@Luciano99 patrząc na ten sezon to obydwoje grali +/- nic (przy czym o ile dobrze pamiętam to endrick był kontuzjowany).

W poprzednim sezonie endrick był wyżej, strzelał jakieś tam bramki, stąd moje zaskoczenie :)

1

jestem zaskoczony że gonzalo garcia jest w hierachii przed endrickiem :O

Ogólnie dziwny skład realu bo guler > ceballos.

Jednocześnie, real może ten real przegrać bo ma świetną sytuację w LM więc może wolą zachować świeżość na weekend.

0

@Fc112 spoko, masz prawo do swojej opinii i swoich odczuć.

Tobie nic nie zrobił, mi tak :)

0

@Kuchar taki obraz madryciaków ;)

0

@Dari0G nie jesteś na bieżąco.

Da się leczyć prawidłowe postrzeganie rzeczywistości.

Są leki powodujące ogłupienie, choć uważam że życzenie komuś by takie leczenie stosował jest nie na miejscu :)

1

Witam z powrotem po dwudniowej banicji spowodowanej donosem pewnego madryciaka.

Moja nienawiść do realu madrytu tym samym wskoczyła na następny level, czego im wam życzę (wrogości do realu, nie bana :))

1

@Corr dobre dobre :D

0

@Alistar74 Messi nie mógł niby podpisać kontraktu ale już 200 milionów na transfery w przyszłym roku + gwiazdorską pensję Lewego hajs sie znalazł ;)

7

Nie zgadzam się. Prawdziwa miłość to miłość na dobre i na złe. Taka miłość do klubu wykazał Luca Toni czy Francesco Totti, nie Messi.

1

@blakkudium hmm ale ciekawe czemu według tego debila juana mecz był sprzedany, jakie argumenty podają? (nie mam X'a)

1

@semafor oj już jakiś czas temu

1

@Barca_bwo sama prawda, bez wulgaryzmów które cisną mi się na usta gdy pomyślę o drużynie której kibicuje @AmigoBlancos

0

@barteq dużo zarabia również Ter Stegen który może odejść z Barcy w zimę lub lato.

W pomocy też mamy overbooking, nie wiadomo czy któryś z piłkarzy nie zostanie sprzedany - Fermin był blisko odejścia latem, więc może w lato odejdzie np. Casado (choć nie chciałbym tego).

0

@AmigoBlancos 1) El Clasico byłoby zremisowane gdyby sędzia nie ruchnął Barcy, o tym należy pamiętać.

2) real biegał aż za dużo po czerwonej kartce frana, było bardzo gorąco, więc nie jest tak że komuś się nie chce grać. Nie zawsze w życiu chcieć = móc, w przeciwnym wypadku wszyscy tutaj bylibyśmy milionerami :)

3) jeżeli gloryfikujesz mbappe to warto byłoby też docenić sędziów bez których real w tym momencie miałby już po lidze - przypominam że w piłce nożnej nie wolno asystować ręką i nie wolno uderzać bramkarza kolanem w nos

7

@DragonxNF z tej powtórki tego nie widać lecz asencio zagapił się na nastolatkę na trybunach.

1

@tbas oj komentator bardzo chujowo wypadł. Nazwał sędziego szalonym nie wiedząc co carreras do niego powiedział a przecież za darmo by sędzia czerwieni nie dał :)

0

@Robert_Kubica to schodami w dół już tylko ma do minięcia Frenkiego De Jonga

1

@Szklaner ten sie znowu na jakas mloda cipe na trybunach zagapił :/

0

@Wojcio akurat świetnych piłkarzy to oni mają aż nadto.

0

@Corr loooooooool?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?