Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Eklerek a gdzie ja napisałem lm?
0
@Eklerek który wygrał realowi ligę niemal w pojedynkę 2 sezony temu :)
0
@Kilotopy a czy ja napisałem że nie było faulu? Wielu piłkarzy (Messi jest idealnym przykładem bo mało który zawodnik potrafi ustać tyle co Leo) ustałoby ten kontakt na luzie i dalej biegłoby z piłką
0
@Nazio_87 Bernardo to mięczak który 2 lata temu swoim karnym w środek bramki wyrzucił City z LM w starciu z realem :)
3
szczerze? @Luciano99 po 12 browarach jest bardziej stabilny na nogach niż vinicius
0
@partymaker nie róbmy już z tego realu takich ciot bo to drużyna mająca znakomite indywidualności w składzie:
- Clement Turpin
- vinicius
- bellingham
- courtois
- valverde potrafi ni stad ni zowad posłać rakiete z dystansu
+ dodatkowo tchouameni ma immunitet na bronienie rękami w polu karnym
+ rudiger ma immunitet na podnoszenie zawodników drużyny przeciwnej
0
nie no ale dawać borka do komentowania realu madryt gdy jest to zdeklarowany kibic tej drużyny to jest przesada (nie przeszkadza mi gdy mateusz komentuje PL lub inne drużyny).
1
@DariaFCB wolą dzisiaj wtopić i wygrać w weekend (oczywiście nie ma zakazu wygrywania 2x meczy w tygodniu :D) i ja się im nie dziwię
0
w sumie to... nie mając mbappe na boisku, po dłuższym namyśle chyba bym postawił na bellinghama na 9tce na miejscu xabiego. Przecież 2 lata temu bellingham ładował bramkę za bramką okupując pole karne
0
@partymaker mimo to ja bym go widział wyżej niż ceballosa (no ale madryciaki to też ludzie więc też się męczą i może potrzebują odpoczynku po meczu z Celtą).
Oglądałem część meczu realu z Celtą i guler niestety ma bardzo dobry przegląd pola, potrafi posłać piłkę w stylu naszego Pedriego :/
0
@Luciano99 patrząc na ten sezon to obydwoje grali +/- nic (przy czym o ile dobrze pamiętam to endrick był kontuzjowany).
W poprzednim sezonie endrick był wyżej, strzelał jakieś tam bramki, stąd moje zaskoczenie :)
1
jestem zaskoczony że gonzalo garcia jest w hierachii przed endrickiem :O
Ogólnie dziwny skład realu bo guler > ceballos.
Jednocześnie, real może ten real przegrać bo ma świetną sytuację w LM więc może wolą zachować świeżość na weekend.
0
@Fc112 spoko, masz prawo do swojej opinii i swoich odczuć.
Tobie nic nie zrobił, mi tak :)
0
@Kuchar taki obraz madryciaków ;)
0
@Dari0G nie jesteś na bieżąco.
Da się leczyć prawidłowe postrzeganie rzeczywistości.
Są leki powodujące ogłupienie, choć uważam że życzenie komuś by takie leczenie stosował jest nie na miejscu :)
1
Witam z powrotem po dwudniowej banicji spowodowanej donosem pewnego madryciaka.
Moja nienawiść do realu madrytu tym samym wskoczyła na następny level, czego im wam życzę (wrogości do realu, nie bana :))
1
@Corr dobre dobre :D
0
@Alistar74 Messi nie mógł niby podpisać kontraktu ale już 200 milionów na transfery w przyszłym roku + gwiazdorską pensję Lewego hajs sie znalazł ;)
7
Nie zgadzam się. Prawdziwa miłość to miłość na dobre i na złe. Taka miłość do klubu wykazał Luca Toni czy Francesco Totti, nie Messi.
1
@blakkudium hmm ale ciekawe czemu według tego debila juana mecz był sprzedany, jakie argumenty podają? (nie mam X'a)
1
@semafor oj już jakiś czas temu
1
@Barca_bwo sama prawda, bez wulgaryzmów które cisną mi się na usta gdy pomyślę o drużynie której kibicuje @AmigoBlancos
0
@barteq dużo zarabia również Ter Stegen który może odejść z Barcy w zimę lub lato.
W pomocy też mamy overbooking, nie wiadomo czy któryś z piłkarzy nie zostanie sprzedany - Fermin był blisko odejścia latem, więc może w lato odejdzie np. Casado (choć nie chciałbym tego).
0
@AmigoBlancos 1) El Clasico byłoby zremisowane gdyby sędzia nie ruchnął Barcy, o tym należy pamiętać.
2) real biegał aż za dużo po czerwonej kartce frana, było bardzo gorąco, więc nie jest tak że komuś się nie chce grać. Nie zawsze w życiu chcieć = móc, w przeciwnym wypadku wszyscy tutaj bylibyśmy milionerami :)
3) jeżeli gloryfikujesz mbappe to warto byłoby też docenić sędziów bez których real w tym momencie miałby już po lidze - przypominam że w piłce nożnej nie wolno asystować ręką i nie wolno uderzać bramkarza kolanem w nos
7
@DragonxNF z tej powtórki tego nie widać lecz asencio zagapił się na nastolatkę na trybunach.
1
@tbas oj komentator bardzo chujowo wypadł. Nazwał sędziego szalonym nie wiedząc co carreras do niego powiedział a przecież za darmo by sędzia czerwieni nie dał :)
0
@Robert_Kubica to schodami w dół już tylko ma do minięcia Frenkiego De Jonga
1
@Szklaner ten sie znowu na jakas mloda cipe na trybunach zagapił :/
0
@Wojcio akurat świetnych piłkarzy to oni mają aż nadto.
0
@Corr loooooooool?