0

@Wojtek84 real "kradnie" nie od początku panowania pereza lecz od wielu dekad. Co zatem wypłyneło po poprzednikach pereza?

0

@Wojtek84 nie wypłynie, spokojna głowa :)

Co do słów Laporty - w punkt

0

@beter2 po jaki chuj mając kupe siana za czasów Neymara stawialiśmy Ter Stegena zamiast np. Cilessena / pójśc po top bramkarza

0

@SelloutCrowd ze strachu

1

@norbi77 jaki karny, przecież czysto w nogi. Gdyby przejechał korkami po plecach to może Pan sędzia by się zastanowił ;)

0

@TR3YWAY jak to dobrze nie być kibicem tych … (tu napisałbym prawdę gdyby nie groziła ona banem)

0

@kanver_ w swoim najlepszym strzeleckim roku Messi strzelił 91 roku, czym właśnie podkreśliłeś jak duży udział w ogóle bramek u Mbappe stanowią karne - a rok się jeszcze nie skończył.


Poza tym, w najlepszych latach Messiego Barca gniotła rywali, widywaliśmy po kilka razy na sezon różnice 4,5 goli na korzyść Barcy, to jest zupełnie inny lvl niż to co oferuje real, który obecnie w lidze ma średnią 2 bramek na mecz.

1

@kanver_ wow, według mnie 15 to kosmiczna liczba karnych jak na 1 rok kalendarzowy :)

0

@kanver_ a według mnie Raphinia. Gdyby nie karne to staty mbappe nie wyglądałyby tak znakomicie.

0

@daniel32778 co nie oznacza że teraz co mecz real będzie tracił punkty - to w dalszym ciągu drużyna posiadająca niestety fantastycznych piłkarzy + wsparcie sędziowskie

3

@Laminedependencia coś Ty, oni lubią taki styl, inaczej przecież nie wybraliby kiedyś realu jako klub któremu będą kibicować :)

0

@daniel32778 jednak bez Nici i Inigo to nie ta sama drużyna :)

4

@Gaucho może po prostu mamy wspólnego, białego wroga ;)

4

no to tak na prawdę jeszcze tylko jutro jazda z kurwami i prawie weekend

0

@Firestone nikt trenera raczej nie obwinia, podobnie jak Raphini i Pedriego :)

0

@KamQiX Słowa kluczowe "Poza zmarnowanym karnym"

Od piłkarza którego głównym zadaniem jest strzelanie bramek wymaga się by karne strzelał przynajmniej w światło bramki.

0

@trolownik Julian bo nie spartolił karnego

0

@Szmulek ładnie spróbował z główki ale Oblak cudownie obronił :)

0

@Limaker tak czy siak na drugą połowę nie powinien wychodzić, nie ma sensu ryzykować czerwonej

0

@Hosh inter mediolan jest innego zdania ;)

1

@blakkudium jeżeli Flick wyciągnął wnioski po ostatnim występie Araujo to na drugą połowę Martin nie powinien już wychodzić.

0

@Firestone jeżeli wynik się utrzyma to już będzie drugi mecz straty punktów na konto Lewego w tym sezonie :)

0

@MichuZ44 nie, nie wykorzystywał pewnie - spartolił w półfinale ligi narodów.

Pewne karne to wykorzystuje np. cristiano ronaldo, tj. strzela bombe przy słupku nie do obrony.

Yamal bardziej pajacuje przy karnych niż Lewy (a o to już trudno) i jego strzały są siły podań brata Yamala (celowo hiperbolizuje). Jeżeli bramkarz wyczeka Yamala to na luzie obroni jego strzał.

To że ma całkiem niezłą skuteczność nie świadczy o tym że jest w tym dobry - po prostu miał zbyt małą ilość okazji do przedstawienia publice jak kiepski w tym na ten moment jest.

0

@MichuZ44 tylko nie Yamalowi

0

@turhiay oj nie zawsze :)

0

@Piotrek1993 nie można jednocześnie być na stracie i być na zysku według podstawowych zasad ekonomii :)

Jeżeli przypuśćmy (nie liczyłem tego) Ter Stegen uratował nam 2 puchary a przyczynił się znacząco do strat 5 to strata wynosi 3.

0

gdybyśmy mieli bramkarza w ostatnich 10 latach... ciekawe ile straciliśmy pucharów przez Pana Ter Stegena, liczył ktoś kiedyś?

0

@malypuzon ten pierwszy też wielkich sukcesów na razie nie odnosi ;)

0

@Barceloniarz987 albo go nie tracić albo nie sprzedawać za pół darmo Cucurelli :)

0

@FCB24 I kto ma grać w obronie, Szczęsny?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?