0

@Gall tzn wiesz, sztuka rządzi się swoimi prawami, tam to kobiety i nago paradują, bardziej mam na myśli codzienne życie.

Pytanie czy figurą powinna się chwalić partnerowi czy całemu światu - ja osobiście nie chciałbym żeby dupę mojej kobiety mógł podziwiać cały świat i pod tym kątem dziwi mnie że innym facetom to nie przeszkadza :)

1

@blakkudium Pan z trójką na koszulce zaliczyłby asystę w stylu Araujo

1

@blakkudium no to Isak prawie się spłacił

0

@Gall tak, piszę o Polsce. 20 lat temu nie widziałem by na plaży kobiety chodziły w stringach lub żeby w takim stroju wstawiane były zdjecia na media społecznościowe :)

Rewie francuskie w międzywojniu - nie znam tematu, jak masz więcej info to z chęcią poczytam :)

0

@marcin62 rozumiem, czyli jeżeli kobiety zaczęły by chodzić nago (wliczając w to Twoją partnerkę jeżeli takową masz) to też nie miałbyś nic przeciwko?

0

jak zapatrujecie się na fakt że pośladki przestały być traktowane jako intymna część ciała?

20 lat temu kobiety zakrywały pośladki i podbrzusze klasycznymi majtkami podczas gdy dzisiaj za normalne przyjmuje się plażowanie w maksymalnie wykrojonych stringach jak również wstawianie na socjale zdjęć w takiej bieliźnie.

Uważacie to za normalne czy budzi to w was jakieś negatywne odczucia?

0

@Beztroskii a no tak, racja, też czasami odpalam :)

0

polećcie ciekawe kanały na YT / podcasty / spotify .

Istotny warunek: treści muszą być przedstawiane w sposób lekki i z umiarkowanym tempem gdyż chcę takowe video puszczać w czasie pracy / nauki.

Zazwyczaj puszczam rozmowy na kanale zero, this is IT, sporadycznie radio naukowe, Rymanowski live, sporadycznie kanał sportowy, Kuba Klawiter, Wojewodzki & Kedzierski.

Generalnie, lepiej mi się słucha rozmów a nie monologów gdyż rozmowa ma mniejszą dynamikę.


Odpadają kanały typu Historia bez cenzury gdyż prowadzący mówi zdecydowanie za szybko (wiem że można na YT zmniejszyć tempo ale to odpada :))

0

@Czyhrynski ja bym wolał odzyskać Cucurelle :)

0

@Eklerek Haaland to jest wyjątkowo przystojny facet

0

w opozycji do lekarzy i znawców na yt:

1) Jakie są według was korzyści zdrowotne picia alkoholu?
2) Jakie są według was korzyści zdrowotne palenia papierosow?

0

@Cataloniec94 z ciekawości - w ilu % La Liga jest mniej ciekawa od Premier League?

0

@tbas to nie jest kwestia tylko chęci lecz także możliwości :)

Piłkarze to ludzie, nie roboty. Granie co 3 dni na wysokiej intenstwności nie jest proste.

Dlatego najmocniejsze drużyny mają szerokie kadry by dawać podstawowej jedenastce odpowiednią dawkę odpoczynku.

0

@MOLESTA z Interem kontuzjowany był Balde. Chyba nie masz wątpliwości że gdyby nie brak kontuzja Balde to Martin siedziałby na ławce?

0

@Rastafarnianin ten facet obok to też cipa xD

0

@Rastafarnianin no i taka cipa w wieku 45 lat pójdzie na emeryturke i będziemy ją utrzymywać ;)

0

@kaamil1910 wariat nie chcę być upierdliwy ale gdy piszesz tak długie komentarze to oddzielaj fragmenty tekstu przerwami. Łatwiej będzie sie czytało = mniejsze prawdopodobieństwo że ktoś oleje Twój komentarz.

0

@Czyhrynski według mnie patrząc na 20 lat kariery to cristiano ronaldo ma mocniejszy mental. Nigdy nie widziałem żeby ronaldo w czasie meczu się poddał. ronaldo według mnie potrafił motywować drużynę gdy jej nie szło, nie pękał.

Messi dopiero po 30tce nabrał cech przywódczych.

Uważam że ronaldo potrafił więcej wycisnąć ze swojej kariery w odniesieniu do swoich możliwości niż Messi.

0

@marcin62 to ja w takim razie jestem 31 letnim dzieckiem bo nie chciałbym w Barcelonie np. Zielińskiego który obrażał w social mediach Barcelonę :)

0

@blaugrana16 szkoda tylko że przez wiele lat bronił słaby Marc, jak gdyby nie można było wcześniej pójść po topowego bramkarza, w czasie gdy za darmo był chociażby Donnaruma.

0

@Zelazny_Mike hmm, wnioskując po braku hałasu chyba niewiele osób się pojawiło

1

@DonAndrzejos chwilowo

0

@JanuszKorwinMikke Raphinia gra u nas na LS a nie ŚPO. Olmo nie jest lepszy od Fermina.

0

@norbi77 obydwoje wiemy że hajsu w lato nie będzie - stadion jeszcze nie jest ukończony.

Poza tym trzeba na pewno wzmocnić ŚO i albo przedłużyć o rok kontrakt z Robertem albo kupić 9tke.

W takiej sytuacji mamy dwa wyjścia:
- kupić Rasha za 30 milionów
- nie kupować żadnego LS'a

Ja jestem za pierwszą opcją gdyż jest to złoty rezerwowy. Może zagrać na LS, 9, PS a przecież Yamal, Raphinia i Lewy nie zagrają w sezonie po 60 meczy.


Gdyby to była Fifa to sprzedałbym Ferrana i tę kwotę dołożył do zakupu lepszego LS'a ale życie to ine Fifa i nie ma co się łudzić że będziemy mieć możliwość zakupu topowego LS'a

1

@norbi77 kogo zatem proponujesz do 30 milionów Euro?

0

@ShawnC Klub miał bardzo ograniczone środki a Roony był okazją rynkową. Pozyskali go praktycznie za darmo. Roony okazał się być przydatny w czasie kontuzji Yamala i na pewno będzie jeszcze dostawał szanse - chociażby w pucharze króla.

Nie można też wykluczyć że Yamal dozna kontuzji - klub musi mieć przynajmniej dwóch graczy na 1 pozycje.

Następnie, jeżeli Roony nie będzie widział swojej przyszłości w Barcelonie, Barca w lato sprzeda go z zyskiem.

Ja tu nie widzę idiotyzmu w działaniu klubu.

Owszem, też chciałbym żeby rezerwowi dostawali więcej minut ale w tym sezonie rzadko są ku temu okazje - dzisiaj do 93 minuty prowadziliśmy tylko 1 bramką a rywal został dobity w dużej mierze dzięki Yamalowi.

2

@severius raczej wiedział na co się pisze :)

Od początku nie miał szansy wygryzienia Yamala.

Yamal już raz w tym sezonie pauzował i nie wiadomo czy nie złapie żadnej kontuzji do końca sezonu - a zatem klub nie pozwoli Roonyemu odejść w zimę ;)

0

Alvarezik oszczędzany na wtorek?

1

zaciął się Etta Eyong ;(

2

@MessiForeverTheBest po cześci się zgadzam, po części nie ;) rozwiniesz myśl?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?