Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Eklerek ale słodki pulpecik
1
@Kozinho. nikt nie bronił nam zatrudnić fachowca
3
@Frimpong tak zwana transakcja wiązana
0
@Kuchar pan złota piłka też dobry mecz
1
@ViscaelBarca2007 xabi alonso (żart)
1
@tbas Raphinia na luzie intensywnością się nadaje :)
No i to w sumie tyle
0
ajajajaj ależ Liverpool przyjął nokaut, moglibyśmy wymienić się z nimi:
- Wirtz za De Jonga
- Isak za Ferrana
- Konate za Araujo
Obie strony by na tym zyskały :)
@Frimpong opinia?
1
@Salchent była okazja ale Barca wolała Ousmane'a Elebele
0
@Kosmita95 50 od razu
1
@blakkudium komentator w pewnym momencie mówił co jadł na obiad?
2
@blakkudium w realu obrońcy mają o wiele łatwiej - chociażby nie muszą chować rąk.
0
@Cukson gdyż kogoś musimy przegonić żeby do tego top8 dobić.
Kogo w tabeli widzisz poza Borussią z dużym prawdopodobieństwem sporych strat punktowych w ostatnich 3 kolejkach?
0
@Kosmita95 no bez przesady, nie porównujmy mbappe do Messiego bo to zupełnie inny lvl. mbappe jest tylko i aż superstrzelcem :)
1
@Miszcz Textu FCB to tak samo można pisać: gdyby nie Haaland City walczyłoby o miejsce X, gdyby nie Messi Barcelona by walczyła o top 4, gdyby nie c.ronaldo real nie zdobyłby ligi za czasów Messiego i tak dalej i tak dalej.
Mam nadzieję że dotarło do Ciebie jak głupie jest takie gadanie :)
Oczywistym jest że w dużych klubach grają pojedynczy, wybitni piłkarze bez których te kluby nie osiągałyby takich sukcesów.
0
@Kuczek o ile dobrze pamiętam to para Cubarsi - Christensen oraz Araujo - Christensen za kadencji Xaviego działała bardzo dobrze.
Co więcej, przy zdrowym Duńczyku Inigo grzał ławe.
Jeżeli jakimś cudem Duńczyk będzie zdrowy do końca sezonu to jak najbardziej możemy liczyć na poprawę gry w obronie :)
2
Z naszej perspektywy dobrze ze Liverpool wypada poza Top8.
1
@ShawnC FCB24 odnosił się do sytuacji jaka była w lato:
"I sobie człowiek przypomni jak w LATO chcieliśmy zakontraktować Taha"
W związku z tym dałem argumenty dlaczego w tamtym momencie, tj. w LATO, było to niemożliwe.
Jeżeli cofniemy się do stycznia, gdy Juve chciało Araujo, to oczywiście że tak.
Też byłem za odejściem Urugwajczyka i uważam że każda ze stron by na tym zyskała.
Araujo jest świetnym obrońcą ale nie przy stylu gry jaki prezentuje Barcelona.
0
@Criss18Barca Nie zgodzę się - z obecnej top8 widzę jedynie szanse przegonienia Borussi.
Przed nami zaś takie marki jak City, Atletico czy Newcastle.
1
@ShawnC Barca nie miała możliwości rejestrowania.
Nie pamiętasz już że
- pierwsze 2 kolejki nie mogliśmy nawet zarejestrować zarabiającego całe gówno Gerarda Martina?
- ze względu na problemy z rejestracją musieliśmy układać się z Ter Stegenem?
- Penia nie mógł odejść na wypożyczenie ze względu na to że nie mogliśmy zarejestrować Szczęsnego?
Jak w takich okolicznościach chciałbyś zarejestrować jednocześnie Taha i Rashforda?
Przypominam że Martinez odszedł pod koniec okienka dlatego priorytetem dyrekcji było wzmocnienie LS w której nie mieliśmy zmiennika zamiast ŚO.
0
@ElKamil otóż to. Ledwo zarejestrowaliśmy Rashforda, nie było miejsca na zarejestrowanie Taha.
Poza tym, Martinez odszedł pod koniec okienka, gdyby odszedł na początku być może dyrekcja poszłaby po ŚO zamiast LS'a.
0
@kuz Uff, jak to dobrze że Salah ratuje ten rekord przed ryzykiem skażenia białym odpadem :)
1
@FCB24 nom, wczoraj chciałem kupić rolls royce'a ale spojrzałem na stan konta bankowego i mi się odwidziało.
0
@ViscaelBarca2007 i dlatego postawił na Oriola zamiast np. Casado?
0
@DonCarletto jeżeli zostałby do końca kariery to dlaczego nie?
Masz na myśli że VAR nie pozwoli na tak liczne wydrukowane karne i brameczki ze spalonego jak w czasach Portugalczyka?
0
@FCB24 cóż za wartościowa wypowiedź, brawo.
1
@Adran360 o, nie tylko Yamal potrafi z fałsza asystować
0
@FCB24 serio wydaje Ci się że chcieć to zawsze móc?
To może w takim razie Athletic Bilbao się nie chciało i dlatego przegrali z nami 4-0?
Ferranowi się nie chciało dlatego nie trafił w bramkę w 5 minucie? A gdyby mu sie chciało to nagle by strzelał seriami jak Haaland?
Szczęsny też gorzej broni od Garcii bo mu sie nie chce?
0
@FCB24 w Bundeslidze 34 kolejki, w Hiszpańskiej 38. W Bundeslidze hegemon Bayern który w większości sezonów może sobie rotować składem jak chce, w la lidze walka na żyletki pomiędzy rm i Barceloną :)
0
@FCB24 z Bilbao też im sie nie chciało?
0
@Roobo Ferran nie, Lewy też nie. Raphinia tak, Rashford być może, Roony - piłka nie doleciałaby do bramki ;)