1

@heniusss my mamy duży problem z obroną i trzeba będzie jakoś to przetrwać do lata.

Eric Garcia jest lepszym PO, SPD niż SO.

Araujo to elektryk, nie można mu zaufać.

Christensen od odejścia Xaviego wiecznie kontuzjowany

Zostaje tylko 1 stabilny SO - Cubarsi

Nawet chyba w szkółce nie mamy żadnego SO blisko awansu do pierwszego zespołu.

1

@heniusss Byłoby ekstra gdyby pogonili xabiego.

Ja bym nie dramatyzował na miejscu kibiców realu.

Są na 1 miejscu w lidze, dobrze sobie radzą w lidze mistrzów. Dodatkowo mają za sobą mecz z Atletico który jest meczem o sporym prawdopodobieństwie straty punktów, my mamy go dopiero przed sobą :).

1

@macio_944 Generalnie to można grać tak jak się chce gdyż gra oferuje daw tryby - symulacje i arcade.

Jeżeli ktoś preferuje większy realizm to może wybrać ten pierwszy tryb

1

@heniusss według mnie jeżeli dadzą xabiemu czas to jego projekt niestety wypali.

Dlatego mam nadzieję że zawodnicy doprowadzą do jego zwolnienia :)

0

@krycha2201 świat schodzi na psy ;(

1

@Faro nie zgadzam się, dodatkowo te kobiety nie stoją naturalnie, są odchylone specjalnie po to żeby uwydatnić dupę, zwłaszcza ta po lewej

0

@xenox nie dopuszczą do tego, vinicius ma jeszcze prawie 2 lata do końca kontraktu, albo podpisze do lata albo go sprzedadzą :)

0

@barteq szczerze mówiąc sam wolałbym Rodrygo od na przykład Rashforda (wiem, Rashford za 30 a nie 60), uważam że pasowałby do stylu Barcy :)

1

@Faro zupełnie normalnie, zwłaszcza ta po prawej która wygląda mocno średnio bo Pani nie zapozowała tak jak ta po lewej poprzez wychylenie jednej nogi do przodu :)

0

@Bobo25 nie, nie stała na ziemi :)


0

@Bobo25 ta dyskusja nie ma sensu, szkoda Twojego i mojego czasu.

Ja Ciebie nie przekonam że biceps jest częścią górnej kończyny a Ty mnie nie przekonasz że biceps nie jest częścią ramienia.

Tak samo jak ja Ciebie nie przekonam że kopnięcie nogą w bramkarza jest faulem a Ty mnie nie przekonasz że nim nie jest.

Tutaj oczywiście też vinicius strzelił nogą, ewentualnie siłą woli, ale na pewno nie ramieniem.



Dobrego wieczoru życzę.

1

@PatrychoO niekoniecznie.

Można krytykować sędziów kłamiąc lub mówiąc prawdę. real kłamie i w tym leży problem.

Jeżeli Barca dzisiaj publicznie skrytykowałaby fakt że sędzia pozwolił na asystę bellinghama ręką i na uderzenie nogą viniciusa w Pene, to co byłoby w tym złego?

1

@PatrychoO większość mojego poprzedniego komentarza została ucięta, więc odpowiem skrótowo - działać tak jak real, zarówno na boisku jak i poza nim.

Jeżeli wszystkie kluby po meczach i przed meczami wytykaliby błędy sędziowskie, bardzo szybko doszłoby do:

a) działania realu przestałyby mieć jakiekolwiek znaczenie, sędziowie mieliby w dupie to co wymyśli na nich real, bowiem jeżeli sędziowaliby pod real to byliby pod ostrzałem innych drużyn

b) liga poszłaby po rozum do głowy i wprowadziła zakaz komentowania pracy sędziowskiej za pośrednictwem klubowych mediów

1

@PatrychoO Barca i reszta klubów hiszpańskich przykłada do obecnej sytuacji rękę nie reagując odpowiednio :)

realtv działa nieetycznie, ale zgodnie z prawem

0

@Bobo25 uważasz że naprawdę jest tutaj pole do polemiki na temat tego czy to była ręka czy bark?




Według mnie bellingham uderzył piłkę kilka centymetrów nad łokciem - czyli bicepsem. Obejrzyj i daj znać.


Po uderzeniu viniciusa Peni zaczęła lecieć krew z nosa. Ja tutaj naprawdę nie widzę przestrzeni do dyskusji na temat tego czy to był faul czy nie, sorry.

0

@maroon po 1 - różnie z tym bywa

po 2 - kilkukrotnie ochoczo wypowiadał się chociażby ćwiąkała krytykując sędziowanie w meczu Barcy w których błędy nie były tak rażące jak wczoraj :)

0

@lajcior Winą braku interwencji VARu jest VAR, co podkreśliłem w 1 komentarzu.

Sędzia główny jest jak sama nazwa wskazuje - sędzią głównym.

On ponosi główną odpowiedzialność za podejmowane decyzje. VAR ma mu pomagać a nie sędziować za niego.

Skoro sędzia główny uznał asystę bicepsem bellinghama i nie odgwizdał oczywistego faulu w ataku viniciusa, to cóż, kontrowersyjnym jest twierdzenie że "nienajgorzej prowadził spotkanie".

0

@lajcior wybacz, ale przeciętny 10 latek lepiej rozumuje niż Ty.

Chyba że nie dobijasz jeszcze do tego wieku to daj znać, wówczas lepiej dostosuję przekaz do rozmówcy.

Przeczytaj jeszcze raz pierwszy komentarz który napisałem:

"Może się mylę ale w moim przekonaniu to jest na prawdę gruba afera żeby przepuszczać takie sytuacje w erze Varu. "

1

@lajcior Nie prowadzę kanału na yt, nie udzielam się w telewizji, dziwi mnie że nie wyłapałeś tego z treści poprzedniego komentarza.

Twój pogląd na temat sędziowania w wczorajszym meczu znam i pozwolę sobie go zacytować: "(...)mysle ze nienajgorzej poprowadzone spotkanie(...)"

Nie pozdrawiam

4

nie no Panowie, ja w dalszym ciągu nie mogę uwierzyć w to co się odpierdala w meczach realu, na prawdę :D

Jak to jest możliwe że żadna poważna stacja / kanał na youtubie nie podejmuje tego tematu?

Jak to możliwe że w erze Varu bellingham asystuje bicepsem a vinicius kopie bramkarza w akcji bramkowej?

Czemu kanał zero / ćwiąkała / meczyki / kanał sportowy i inne duże polskie media mają to w dupie? :)


Może się mylę ale w moim przekonaniu to jest na prawdę gruba afera żeby przepuszczać takie sytuacje w erze Varu. To jest temat który raczej zainteresowałby także niedzielnych kibiców i łapałby spore zasięgi, a przecież o to twórcom na yt / stacjom telewizyjnym chodzi?

0

@LeoMessiiBarcaPepa nic technologia nie zmieni. Wczorajsza ręka bellinghama była w 100% ewidentna i nikt mi nie wmówi że VAR jej nie widział :)

Żeby sędziowanie było uzdrowione to musiałoby być w pełni automatyczne, bez udziału ludzkiego. Chyba nie wierzysz że kiedykolwiek do tego dojdzie.

0

@Fog_W_1899 Neuer był zawsze lepszym bramkarzem od Ter Stegena. Ter Stegen chociażby nie umie bronić sytuacji 1:1 co jest zajebiscie istotne na bramce

0

@LeoMessiiBarcaPepa masz technologię.

Czy coś to zmieniło?

Nic się nie zmieni dopóki Barca i reszta klubów będzie dawać się dymać.

real wie jak działać w tym biznesie, Barca nie. Powinni podobnie jak real pokazywać w swojej telewizji jak wygląda sędziowanie.

Wszędzie na swoich social media Barca powinna nagłośnić oszustwo ktore wczoraj miało miejsce :)

0

@lajcior buahahahaha

0

@FCB24 pisanie o Szczęsnym że graliśmy bez bramkarza to duża przesada :)

0

@shaun nie no, Lewy nie zdobędzie króla na 100% króla strzelców, nie ma szans :)

0

@Pedri16Future przekupiony łapówką bramkarz rywali - ktoś znany to powiedział / napisał?

1

@misterio chyba Ibra mu pokazał pare myczków gdy był w Barcy

5

@fotohobby co więcej, Roque został ostatnio powołany do repki a Endrick nie.

Odnośnie ostatnich 9tek Barcy to mi żal straty Guiu, uważam że zarówno Guiu jak i Barca stracili na jego odejściu :)

0

@kamyk_23 dawno Pana tutaj nie było

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?