0

@Ghandi nie wiem ale przypuszczam że może chodzić o deal z Spotify

0

@bluu nie szkoda Ci mózgu?

0

@mordini123 no więc gdzie? :) obydwoje nie dawno walczyli z Hookerem

0

@TR3YWAY Przecież to oczywiste że Roony i Dro będą daleeeeeko daleko za Rashfordem w hierarchi.

Poza tym, meczy jest od groma więc na pewno Rashford będzie łapał mnóstwo minut. Dodatkowo, nie jest powiedziane że sam nie złapie kontuzji :)

0

@Aragorn33 -263 miliony

gdyby nie śmierć Diogo Joty i fakt że TAA postanowił wyruchać swój klub to liczba na minusie byłaby jeszcze niższa :)

0

@Pnog37 przeczytaj komentarz który napisałem do @LukaszFan , w sumie Ciebie też powinienem oznaczyć.

Jeżeli masz dobrą pamięć to przypomnij sobie co reprezentacja zrobiła z Umtitim.

Jeżeli masz słabą pamięć to przypomnij sobie co reprezentacja zrobiła z Pedrim / Gavim :)

0

@LukaszFan To nie ma znaczenia kto ma większy wpływ. Piłka nożna to biznes jak każdy inny.

Wyobraź sobie że mam Mercedesa i Ty chcesz go pożyczyć - ja za niego zapłaciłem i ja ponoszę koszty eksploatacyjne, więc chyba jest logicznym że to ja powinienem ustalać reguły kiedy ewentualnie zgodzę się go pożyczyć a kiedy nie.


Pół biedy jeżeli to jest zawodnik z Europy jak Yamal, ale w przypadku graczy z Ameryki Południowej zawodnicy bardzo często wracają z reprezentacji na mniej niż 72h przed meczem gdzie jeszcze muszą odbyć kilkunastogodzinną podróż - kończy się to tym że zawodnik nie jest w stanie zagrać meczu w klubie który co miesiąc płaci mu wielką pensję i który zapłacił wcześniej innemu klubowi wiele milionów.

Albo, co gorsza, jeżeli zawodnik jest z Afryki i klub traci gracza w środku sezonu tak jak to ma miejsce np. w przypadku Salaha.


Obecny kalendarz jest chory i ze względu na ponoszone koszty priorytet w korzystaniu z zawodnika powinien mieć klub. Sezon powinien być rozdzielony na część klubową i część reprezentacyjną.

2

@AssisMoreira W Bilbao nie ma topowego składu więc ciężko mu pokazać pełnię możliwości - w Hiszpanii udowadnia że jest bardzo dobrym LS :)

4

@Pnog37 już spieszę:

Klub kupuje zawodników za ogromne pieniądze a następnie płaci zawodnikom ogromne pensje.

Reprezentacja korzysta z zawodników niemal za darmo, nie ponosi praktycznie żadnej odpowiedzialności jeżeli piłkarz podczas zgrupowania odniesie kontuzję.

W puli zawodników reprezentacji jest mnóstwo topowych zawodników na pozycje (chociażby na samej pozycji LO Hiszpania ma Grimaldo, Cucurelle, Balde) a Barcelona ma takich zawodników 1, max 2.

Mam nadzieję że dostrzega Pan już różnicę.

0

@vivalaice21 spokojnie, z Chelsea pogra :)

0

@Czyhrynski albo Lewy :)

0

@Peciak ale to było wieki temu, obecnie chyba nie mamy z nimi spiny?

1

bardzo brzydko się zachował Sancet, Hiszpan Hiszpanowi nie powinien tak wjeżdzać tak mi się wydaje, zwłaszcza że nie mamy przecież kosy z Bilbao

1

N.Williams też pazerota na hajs. Mało mu szmalu w Bilbao to w Nottingham dorabia -.-

1

@Kessie grają w piłkę z Nottingham, mam nadzieję że Panu pomogłem

1

co wy tak narzekacie na tego Simona, gość jest super

0

@Eklerek e tam, mimo wszystko uważam że bardzo dobre zachowanie bramkarza - bramkarz ma raptem może 15% szans na obrone karnego i próbą dekoncentracji strzelającego zwiększa prawdopodobieństwo tego że strzelający się pomyli :)

0

@Encore gość wymienia real madryt wśród swoich klubów marzeń.

Co z tego że umie grać w piłkę skoro ma nie po kolei z głową?

1

@Sysia11 hmm, ale tutaj przecież dziwne / głupie zachowanie Leo, czyż nie?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Filipem jakby grał w szymona realu to byłby top 3 ;)

0

@clyde jak do tego doszło? Po prostu wstałaś rano i czułaś porażenie połowy twarzy? Chodziłaś na jakieś rehabilitacje później?

0

@clyde neurolog? Coś poważnego?

1

@JimMorrisonFCB trochę za szybko by wnioskować że Guiu będzie średniakiem :)

5

@LeszekFCB to samo pisali o Konate

25

@Robert_Kubica jak Inigo to może jeszcze Thierry Henry

2

@Traba727 tutaj 100% zgody, Raphinie też wielu chciało po 1 sezonie pogonić :)

0

@arasz1819 Arasz skąd pomysł że ja jestem pisfederatą?

Po co piszesz do mnie w drugiej osobie liczby mnogiej "wy" nie mając jakichkolwiek dowodów na to czy a jeżeli tak to jaką partię popieram ;)

Absurdem jest dzielenie społeczeństwa w taki sposób jak Ty to robisz - przecież ja mogę (ale nie muszę) być równie dobrze obojętnym obserwatorem nie optującym za żadną partią.

Gdy piszesz do mnie pisz "Ty" a nie "Wy", ja reprezentuję siebie a nie jakąkolwiek grupę osób.

0

@arasz1819 na szczęście Twoje prognozy się nie sprawdzają :)

Dziwi mnie że jeszcze się decydujesz na zabieranie głosu w sprawach dotyczących przyszłości

0

@esem91 przecież to piłkarz Chelsea więc nie ma szans na wyciągnięcie go :)


Guiu powinien jak najszybciej uciekać z Chelsea bo tam sobie nie pogra :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?