Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ghandi nie wiem ale przypuszczam że może chodzić o deal z Spotify
0
@bluu nie szkoda Ci mózgu?
0
@mordini123 no więc gdzie? :) obydwoje nie dawno walczyli z Hookerem
0
@TR3YWAY Przecież to oczywiste że Roony i Dro będą daleeeeeko daleko za Rashfordem w hierarchi.
Poza tym, meczy jest od groma więc na pewno Rashford będzie łapał mnóstwo minut. Dodatkowo, nie jest powiedziane że sam nie złapie kontuzji :)
0
@Aragorn33 -263 miliony
gdyby nie śmierć Diogo Joty i fakt że TAA postanowił wyruchać swój klub to liczba na minusie byłaby jeszcze niższa :)
0
@Pnog37 przeczytaj komentarz który napisałem do @LukaszFan , w sumie Ciebie też powinienem oznaczyć.
Jeżeli masz dobrą pamięć to przypomnij sobie co reprezentacja zrobiła z Umtitim.
Jeżeli masz słabą pamięć to przypomnij sobie co reprezentacja zrobiła z Pedrim / Gavim :)
0
@LukaszFan To nie ma znaczenia kto ma większy wpływ. Piłka nożna to biznes jak każdy inny.
Wyobraź sobie że mam Mercedesa i Ty chcesz go pożyczyć - ja za niego zapłaciłem i ja ponoszę koszty eksploatacyjne, więc chyba jest logicznym że to ja powinienem ustalać reguły kiedy ewentualnie zgodzę się go pożyczyć a kiedy nie.
Pół biedy jeżeli to jest zawodnik z Europy jak Yamal, ale w przypadku graczy z Ameryki Południowej zawodnicy bardzo często wracają z reprezentacji na mniej niż 72h przed meczem gdzie jeszcze muszą odbyć kilkunastogodzinną podróż - kończy się to tym że zawodnik nie jest w stanie zagrać meczu w klubie który co miesiąc płaci mu wielką pensję i który zapłacił wcześniej innemu klubowi wiele milionów.
Albo, co gorsza, jeżeli zawodnik jest z Afryki i klub traci gracza w środku sezonu tak jak to ma miejsce np. w przypadku Salaha.
Obecny kalendarz jest chory i ze względu na ponoszone koszty priorytet w korzystaniu z zawodnika powinien mieć klub. Sezon powinien być rozdzielony na część klubową i część reprezentacyjną.
2
@AssisMoreira W Bilbao nie ma topowego składu więc ciężko mu pokazać pełnię możliwości - w Hiszpanii udowadnia że jest bardzo dobrym LS :)
4
@Pnog37 już spieszę:
Klub kupuje zawodników za ogromne pieniądze a następnie płaci zawodnikom ogromne pensje.
Reprezentacja korzysta z zawodników niemal za darmo, nie ponosi praktycznie żadnej odpowiedzialności jeżeli piłkarz podczas zgrupowania odniesie kontuzję.
W puli zawodników reprezentacji jest mnóstwo topowych zawodników na pozycje (chociażby na samej pozycji LO Hiszpania ma Grimaldo, Cucurelle, Balde) a Barcelona ma takich zawodników 1, max 2.
Mam nadzieję że dostrzega Pan już różnicę.
0
@vivalaice21 spokojnie, z Chelsea pogra :)
0
@Czyhrynski albo Lewy :)
0
@Peciak ale to było wieki temu, obecnie chyba nie mamy z nimi spiny?
1
bardzo brzydko się zachował Sancet, Hiszpan Hiszpanowi nie powinien tak wjeżdzać tak mi się wydaje, zwłaszcza że nie mamy przecież kosy z Bilbao
1
N.Williams też pazerota na hajs. Mało mu szmalu w Bilbao to w Nottingham dorabia -.-
1
@Kessie grają w piłkę z Nottingham, mam nadzieję że Panu pomogłem
1
co wy tak narzekacie na tego Simona, gość jest super
0
@Eklerek e tam, mimo wszystko uważam że bardzo dobre zachowanie bramkarza - bramkarz ma raptem może 15% szans na obrone karnego i próbą dekoncentracji strzelającego zwiększa prawdopodobieństwo tego że strzelający się pomyli :)
0
@Encore gość wymienia real madryt wśród swoich klubów marzeń.
Co z tego że umie grać w piłkę skoro ma nie po kolei z głową?
1
@Sysia11 hmm, ale tutaj przecież dziwne / głupie zachowanie Leo, czyż nie?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Filipem jakby grał w szymona realu to byłby top 3 ;)
0
@clyde jak do tego doszło? Po prostu wstałaś rano i czułaś porażenie połowy twarzy? Chodziłaś na jakieś rehabilitacje później?
0
@clyde neurolog? Coś poważnego?
1
@JimMorrisonFCB trochę za szybko by wnioskować że Guiu będzie średniakiem :)
5
@LeszekFCB to samo pisali o Konate
25
@Robert_Kubica jak Inigo to może jeszcze Thierry Henry
2
@Traba727 tutaj 100% zgody, Raphinie też wielu chciało po 1 sezonie pogonić :)
0
@arasz1819 Arasz skąd pomysł że ja jestem pisfederatą?
Po co piszesz do mnie w drugiej osobie liczby mnogiej "wy" nie mając jakichkolwiek dowodów na to czy a jeżeli tak to jaką partię popieram ;)
Absurdem jest dzielenie społeczeństwa w taki sposób jak Ty to robisz - przecież ja mogę (ale nie muszę) być równie dobrze obojętnym obserwatorem nie optującym za żadną partią.
Gdy piszesz do mnie pisz "Ty" a nie "Wy", ja reprezentuję siebie a nie jakąkolwiek grupę osób.
0
@arasz1819 na szczęście Twoje prognozy się nie sprawdzają :)
Dziwi mnie że jeszcze się decydujesz na zabieranie głosu w sprawach dotyczących przyszłości
0
@esem91 przecież to piłkarz Chelsea więc nie ma szans na wyciągnięcie go :)
Guiu powinien jak najszybciej uciekać z Chelsea bo tam sobie nie pogra :)