Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bart_azz przecież Rashford i Barghji to inne pozycje wariacie.
0
@Faro Okej ale na jakiej podstawie Ty twierdzisz że komukolwiek się nie chce?
Sprawdzasz statystyki przebiegniętych kilometrów i obserwujesz że biegamy mniej niż przeciwnik czy jak?
Bo to że ktoś gra gorzej lub mu nie wychodzi nie wynika z tego że mu się nie chce co udowodniłem Tobie na przykładzie Ferrana i Fatiego.
Kounde -> według mediów on aż przesadza z treningami, trenuje na okrągło.
De Jong -> nigdy nie byłem zwolennikiem tego piłkarza. Nie widzę by zaliczył jakikolwiek progres / regres, według mnie on zawsze był "miękki".
Obrońcy:
- Araujo co chwila kontuzja. Jeżeli wykonujesz jakąś ambitną pracę zawodową to pomyśl sobie w jakiej formie byłbyś w pracy po kilku miesiącach przerwy - ja osobiście byłbym w kiepskiej, zapomniałbym od groma i musiałoby minąć sporo czasu zanim wróciłbym do dyspozycji. Poza tym nie uważam żeby Araujo się nie chciało. To jest po prostu gość piłkarsko głupi, tak było zawsze i tak będzie zawsze. Sporo piłkarzy z południowej Ameryki jest w gorącej wodzie kąpana - Luis Suarez gdyby grał w obronie to też byśmy się na niego wściekali tak jak wściekamy się na Araujo
- Garcia - Dla mnie to nie jest ŚO tylko PO. On nie ma warunków fizycznych by grać na środku. Jest za wolny i za słaby fizycznie.
No ale dobrze, może czegoś nie dostrzegam. Napisz któremu piłkarzowi się nie chce i na jakiej podstawie tak twierdzisz
0
@KrychaFCB no jakoś 1 transfer OUT mocno wpłynął na pogorszenie tej obrony więc teoretycznie 1 transfer IN powinien dać dużo na +
0
@ali3gator jest ale gra na ŚO
0
@Faro okej, kolejny przykład - myślisz że Ferran pudłuje co chwila w znakomitych sytuacjach bo mu się nie chce?
Na prawdę tak myślisz?
0
@Faro to nie jest kwestia chcenia Faro. To są ludzie, nie roboty. Myślisz że Fati nie gra na poziomie topowego skrzydłowego bo mu się nie chce, a gdyby nagle mu się zachciało to grałby na poziomie swoich zarobków? :)
0
@Guapo Fermin ładuje bramki też realowi i asystuje z takimi drużynami jak Borussia Dortmund, Bayern Monachium ;)
1
@cules100pro da sie co wielokrotnei udowadniał bohater Twojego avatara ;)
0
@Filipem no nie wiem, według mnie są lepsi ofensywni LO niż Alejandro - chociażby Nuno Mendes
0
@APTAPT Roony przychodząc do Barcy raczej był świadomy że będzie mu ciężko o minuty konkurując z Lamine
0
@urbipl wielkie brawa dla Van Dijka. Mało jest obecnie takich piłkarzy niestety
1
@CLS63AMG powodzenia życzę :)
0
@Zoker dziękuję za Twoją opinię :)
0
@Zoker oj to mało jest normalnych ludzi według Ciebie, bo nawet profesorowie, doktorzy, ludzie powszechnie uważani za autorytety toczą spory w internecie (pomijam Twój subiektywizm w słowie bezsensowny).
Krytykujesz moją ocenę pracy tomasza cwiakaly a sam dokonujesz powierzchownej oceny ludzi z którymi wymieniasz poglądy ;)
0
@kamiVeB według mnie na zwycięstwo zasługuje zawsze ta drużyna która zdobędzie więcej prawidłowo strzelonych bramek.
W przypadku realu obniżana jest poprzeczka i zasługują na zwycięstwo już przy osiągnięciu równej ilości prawidłowo zdobytych bramek co przeciwnik?
1
@Zoker w sumie to na tej stronie większość użytkowników to kibice realu i Barcy.
Pomijam Twój cudzysłów bo odbieram to jako Twój brak szacunku do społeczności która wspólnie tworzymy.
0
@shinthps ten kto robi z siebie błazna będzie później jak błazen traktowany. Ogrom ludzi wytyka tutaj tomkowi jego brak chłodnej analizy, dla zasięgów (lub co gorsza nie) chłop się wypowiada jak dojrzewający 15 latek ;)
1
@Faro to zależy, można mieć super pracę biurową i też super pracę fizyczna :)
1
@buglikos to jest w dużej mierze zasługa tego że Belg się dobrze ustawia, skraca katy itp
4
@Karol145 no dzisiaj mieli zajebistą indywidualność w osobie István Kovácsa a w klasyku super indywidualność w osobie soto grado.
0
@kamiVeB wzial ich z zaskoczenia :)
1
@Luciano99 chciała pozyczyc rower?
1
@4drian0 można się z niego śmiać ale no... niestety jest świetnym piłkarzem i już nie raz liverpool skrzywdził :/
2
@Toretto a może by tak po prostu przestać oglądać materiały osoby która nie tworzy głębszych analiz niż @Faro - z całym szacunkiem do Ciebie kolego
0
@AmigoBlancos nie zapomnij o wspanialej interwencji tchouameniego :)
0
@LeszekFCB łudzisz się myśląc że ten dziennikarz myśli i wyciąga jakiekolwiek wnioski.
1
@arasz1819 plus karny zabrany liverpoolowi
0
@StevenGastonMartin99 to ma piernik do wiatraka że jak kupujesz piłkarza który jest powiedzmy w top 20 bramkarzy to masz szczęście że wyrasta Ci on na top 3 :)
Kupując piłkarza zakładasz że wnosi pewną jakość:
- masz pecha jeżeli kupisz zajebistego piłkarza który okaże się flopem, tak jak u nas w przypadku Coutinho
- nie masz ani pecha ani szczęścia jeżeli to co da Ci piłkarz odpowiada wartości za jaką go kupiłeś -> np. kupiliśmy Lewego za 50 milionów i myślę że to co wniósł Lewy odpowiada tej cenie
- masz szczęście jeżeli kupisz piłkarza za grosze a wyrasta Ci na kota -> jak np. Salah w Liverpoolu
Teraz rozumiesz?
0
@Traba727 cóż, ja przynajmniej znam podstawy biologii :)
0
@StevenGastonMartin99 jak przychodził do realu to był dobry, ale nie najlepszy. Była nawet z niego beka bo Messi ładował mu brameczki między nogami o ile pamiętam