Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MeMyselfAndI pytam Ciebie bo bierzesz udział w tym wątku, tylko i wyłącznie dlatego.
W przeciwnym wypadku nie wywoływałbym Ciebie gdyż uważam że czym mniej kibiców realu na la rambli tym zdrowsza atmosfera :)
Zapytałeś: 'Jasne ma czas, zobaczymy czy to zrobi i dlaczego miałby to robić?'
Myślę że ludzie często dopuszczają się określonych, zabronionych czynów z tych samych lub podobnych powodów.
Jeżeli benzema zrobił co zrobił z powodu X (znajdz X we własnym zakresie) to można założyć że asencio gdyby to zrobił - również zrobiłby to z powodu X.
Odpowiedziałem więc na pytanie które zadałeś @RoberDzik
Nie lubię tłumaczyć oczywistości ale poświęciłem się dla Ciebie, mam nadzieję że to docenisz :)
0
@Nightraider to przecież mogliśmy wziąć Taha za np 5 milionów i wypożyczyć go do Leverkusen za darmo do końca sezonu. Gdzie wady? :)
0
@MeMyselfAndI a dlaczego benzema to robił? :)
0
@Faro porobiło nas tak że sędzia musiał pomóc bo inaczej kończyliby w 10...
0
@Nightraider trzeba się było dogadać z Leverkusen na zakup Taha za półdarmo. Chyba im też byłoby na rękę gdyby przyszedł do nas a nie BM
1
@PatrychoO soto grado akurat doskonale kontroluje mecz tak by układał się on po jego myśli :)
0
@Muszynianka co pijesz?
0
@LOPEZ16 nie ma nadziei, remis to będzie cud :)
0
@adamek20151 różnica taka że Kounde to nominalny PO (czy tego chce czy nie chce) a valverde nie :)
Zresztą to i tak bez znaczenia bo mecz zawali nam soto grado i środkowi obrońcy :)
0
Jak bardzo Flick musi nie ufać Araujo posyłając Garcie naprzeciwko mbappe...
To nie ma prawa się udać i nie ma co tutaj wieszać psów na Erica, bo sam siebie on nie wystawił :)
1
@Ilka niestety nie
0
@Gall Mimo wszystko Mallorca to nie jest nawet top 6 hiszpańskich zespołów zaś Torre był bardzo mocno chwalony przez chociażby Szczęsnego :)
0
@Nightraider z drugiej strony:
- kiedyś w końcu Camp Nou otworzą
- Najprawdopodobniej odejdzie Lewy co zwolni gigantyczną pensje
- Zabezpieczyliśmy przyszłość przedłużając niedawno kontrakty z kluczowymi piłkarzami jak np. Kounde, Raphinia, Yamal
- Być może uda się wypchnąć Ter Stegena który też ma bardzo wysoką pensje
- Najprawdopodobniej wpadnie 12 milionów za Fatiego
- W przeciągu roku może się pojawić nowa perełka z La Masii
0
@Nightraider tak, ale w lato sytuacja będzie inna i te 30 milionów jakoś się znajdzie :)
0
@ViscaelBarca2007 ah okej, teraz rozumiem ;)
0
@HavertzKai nie wróci :)
Barca wykupi Rashforda + będzie wprowadzać młodzików z Barcy B
0
@ViscaelBarca2007 wiele innych piłkarzy również. Wspomniałem o Etta Eyongu gdyż mówiło się o nim w kontekście Barcy :)
1
@Ilka niestety ale dzisiaj przegramy :)
4
o prosze Etta Eyong znowu z bramka
0
@ranger3120 je..ć leszczy z lamusami się nie pieścić :D
1
@Ilka beznadziejne :)
0
@TR3YWAY mamo pacz gej
2
@blakkudium dziwi mnie brak Torre w pierwszej jedenastce, myslalem ze bedzie tam gwiazda
0
@Kgorecki2500 okej, nie znam tych stsowych zasad, widze 'mecz :2' wiec myslalem ze druzyna gosci musi wygrac ;)
tak czy siak, 10zł jest Pan w plecy
0
@pero1983 dziś, podobnie jak zawsze, każdy może zrobić różnice, nawet Balde na któreego bramkę jest zapewnie najwyższy kurs wśród piłkarzy Barcy
0
@bartekvisca tu chodzi tylko o kwestię szybkości. mbappe i vinicius to jedni z najszybszych piłkarzy w Europie. Cubarsi zaś jest bardzo przeciętny by nie powiedzieć słaby pod kątem szybkości.
Istnieje niewielkie prawdopodobieństwo że Araujo zagra dobry mecz a to jedyny nasz obrońca który może dogonić pędzącego francuza / brazylijczyka.
0
@Kgorecki2500 Barcelona nie wygra tego meczu
1
@Sysia11 ja nie mówię że to coś złego, stwierdzam tylko fakty.
Ja nienawidzę realu madryt i wszystkiego co z nim związane.
Ty zaś jesteś wolnym człowiekiem i możesz kibicować komu chcesz ;)
3
@CurryTheGoat30 cudowna asysta Casado
0
@Czyhrynski co znaczy te allah allah które po golu mówią?