0

@MeMyselfAndI pytam Ciebie bo bierzesz udział w tym wątku, tylko i wyłącznie dlatego.

W przeciwnym wypadku nie wywoływałbym Ciebie gdyż uważam że czym mniej kibiców realu na la rambli tym zdrowsza atmosfera :)


Zapytałeś: 'Jasne ma czas, zobaczymy czy to zrobi i dlaczego miałby to robić?'

Myślę że ludzie często dopuszczają się określonych, zabronionych czynów z tych samych lub podobnych powodów.

Jeżeli benzema zrobił co zrobił z powodu X (znajdz X we własnym zakresie) to można założyć że asencio gdyby to zrobił - również zrobiłby to z powodu X.

Odpowiedziałem więc na pytanie które zadałeś @RoberDzik

Nie lubię tłumaczyć oczywistości ale poświęciłem się dla Ciebie, mam nadzieję że to docenisz :)

0

@Nightraider to przecież mogliśmy wziąć Taha za np 5 milionów i wypożyczyć go do Leverkusen za darmo do końca sezonu. Gdzie wady? :)

0

@MeMyselfAndI a dlaczego benzema to robił? :)

0

@Faro porobiło nas tak że sędzia musiał pomóc bo inaczej kończyliby w 10...

0

@Nightraider trzeba się było dogadać z Leverkusen na zakup Taha za półdarmo. Chyba im też byłoby na rękę gdyby przyszedł do nas a nie BM

1

@PatrychoO soto grado akurat doskonale kontroluje mecz tak by układał się on po jego myśli :)

0

@Muszynianka co pijesz?

0

@LOPEZ16 nie ma nadziei, remis to będzie cud :)

0

@adamek20151 różnica taka że Kounde to nominalny PO (czy tego chce czy nie chce) a valverde nie :)

Zresztą to i tak bez znaczenia bo mecz zawali nam soto grado i środkowi obrońcy :)

0

Jak bardzo Flick musi nie ufać Araujo posyłając Garcie naprzeciwko mbappe...

To nie ma prawa się udać i nie ma co tutaj wieszać psów na Erica, bo sam siebie on nie wystawił :)

1

@Ilka niestety nie

0

@Gall Mimo wszystko Mallorca to nie jest nawet top 6 hiszpańskich zespołów zaś Torre był bardzo mocno chwalony przez chociażby Szczęsnego :)

0

@Nightraider z drugiej strony:

- kiedyś w końcu Camp Nou otworzą

- Najprawdopodobniej odejdzie Lewy co zwolni gigantyczną pensje

- Zabezpieczyliśmy przyszłość przedłużając niedawno kontrakty z kluczowymi piłkarzami jak np. Kounde, Raphinia, Yamal

- Być może uda się wypchnąć Ter Stegena który też ma bardzo wysoką pensje

- Najprawdopodobniej wpadnie 12 milionów za Fatiego

- W przeciągu roku może się pojawić nowa perełka z La Masii

0

@Nightraider tak, ale w lato sytuacja będzie inna i te 30 milionów jakoś się znajdzie :)

0

@ViscaelBarca2007 ah okej, teraz rozumiem ;)

0

@HavertzKai nie wróci :)

Barca wykupi Rashforda + będzie wprowadzać młodzików z Barcy B

0

@ViscaelBarca2007 wiele innych piłkarzy również. Wspomniałem o Etta Eyongu gdyż mówiło się o nim w kontekście Barcy :)

1

@Ilka niestety ale dzisiaj przegramy :)

4

o prosze Etta Eyong znowu z bramka

0

@ranger3120 je..ć leszczy z lamusami się nie pieścić :D

1

@Ilka beznadziejne :)

0

@TR3YWAY mamo pacz gej

2

@blakkudium dziwi mnie brak Torre w pierwszej jedenastce, myslalem ze bedzie tam gwiazda

0

@Kgorecki2500 okej, nie znam tych stsowych zasad, widze 'mecz :2' wiec myslalem ze druzyna gosci musi wygrac ;)

tak czy siak, 10zł jest Pan w plecy

0

@pero1983 dziś, podobnie jak zawsze, każdy może zrobić różnice, nawet Balde na któreego bramkę jest zapewnie najwyższy kurs wśród piłkarzy Barcy

0

@bartekvisca tu chodzi tylko o kwestię szybkości. mbappe i vinicius to jedni z najszybszych piłkarzy w Europie. Cubarsi zaś jest bardzo przeciętny by nie powiedzieć słaby pod kątem szybkości.

Istnieje niewielkie prawdopodobieństwo że Araujo zagra dobry mecz a to jedyny nasz obrońca który może dogonić pędzącego francuza / brazylijczyka.

0

@Kgorecki2500 Barcelona nie wygra tego meczu

1

@Sysia11 ja nie mówię że to coś złego, stwierdzam tylko fakty.

Ja nienawidzę realu madryt i wszystkiego co z nim związane.

Ty zaś jesteś wolnym człowiekiem i możesz kibicować komu chcesz ;)

3

@CurryTheGoat30 cudowna asysta Casado

0

@Czyhrynski co znaczy te allah allah które po golu mówią?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?